به ما در شکل دادن به آینده ACF کمک کنید


احتمال کمی وجود دارد که اخبار را از دست داده باشید، اما در سال گذشته، تیم و گروه محصول بسیار هیجان انگیزی داشتیم که در اینجا در WP Engine به ما ملحق شدند.

یکی از این محصولات، Advanced Custom Fields (ACF)، OG صنعت و راه حل سفارشی ضبط میدانی ترجیحی است، و به همراه سایر اعضای تیم Delicious Brains و مجموعه محصولات مورد استقبال گرمی قرار گرفته است.

از آن زمان، ما هم روی تیم و هم روی محصولات سرمایه گذاری کرده ایم. برای ACF، این شامل ویژگی‌های جدیدی مانند ثبت انواع پست سفارشی، ثبت فیلدهای سفارشی، رابط کاربری جدید و موارد دیگر است. این کار بر تعهد ما برای خدمت به عنوان متولیان این افزونه محبوب است.

اما بعدش چی؟ برای افزونه ای با 4.5 میلیون نصب و بیش از یک دهه نفوذ در وردپرس از اینجا به کجا می رویم؟ ما پیشرفت های هیجان انگیز زیادی برای ACF برنامه ریزی شده و در دست اجرا داریم، اما مهم است که خواسته ها و نیازهای کاربران آن را در حین ترسیم آینده آن درک کنیم.

و با راه اندازی نظرسنجی سالانه ACF امسال، ما می خواهیم این بینش ها را مستقیماً از شما بشنویم.

در حال حاضر چگونه از ACF استفاده می کنید؟ چگونه آن را با گردش کار ساخت سایت خود ترکیب می کنید؟ چگونه از ابزارهای بلوک در حال ظهور در هسته وردپرس به همراه ACF استفاده کرده اید؟ دوست دارید چه چیزی در این افزونه بهبود یابد و چه ویژگی های جدیدی تجربه ساخت در وردپرس و WP Engine را به سطح بالاتری می برد؟

نظرسنجی در حال حاضر باز است و تا 19 می ادامه خواهد داشت. ما می خواهیم تا آنجا که ممکن است اطلاعات بیشتری از کاربران ACF جمع آوری کنیم. تیم های محصول ما به طور باورنکردنی به پایگاه کاربر ACF متصل هستند و بینش قدرتمندی دارند، اما هیچ چیز بهتر از شنیدن مستقیم سازندگانی که هر روز از آن استفاده می کنند نیست!

برای پر کردن نظرسنجی، اینجا را کلیک کنید، و اگر افراد دیگری را در این صنعت می شناسید که بینش آنها در برنامه ریزی برای آینده ارزشمند است، لطفاً پیوند را با آنها به اشتراک بگذارید.

ما یک نسخه جمع‌آوری‌شده و ناشناس از نتایج را در مدت کوتاهی پس از جمع‌آوری داده‌ها منتشر خواهیم کرد که بینش عمیق‌تری در مورد وضعیت فعلی توسعه با استفاده از ACF و WordPress ارائه می‌کند.

آیا می خواهید درباره ابزارهای WP Engine برای سازندگان وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ امروز با یک نماینده صحبت کنید یا از wpengine.com بازدید کنید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!