جدید در خبرنامه – کسب درآمد با اشتراک های پولی – اخبار wordpress-templates.ir


چه بخواهید یک خبرنامه پولی را از ابتدا شروع کنید یا یک خبرنامه موجود را ارتقا دهید، زمانی بهتر از الان نیست.

از زمان آغاز به کار آن در دسامبر گذشته، ما خبرنامه WordPress.com را برای پاسخگویی به نیازهای نویسندگان و سازندگان در همه جا بهینه کرده ایم. اکنون در حال معرفی یک به‌روزرسانی بزرگ هستیم – امکان افزودن اشتراک‌های پولی و محتوای ممتاز، هر برنامه‌ای که دارید. از جمله طرح رایگان.

معامله اینجاست – اکنون می‌توانید خبرنامه خود را بدون خرج کردن یک پنی شروع کنید، مخاطبان خود را ایجاد کنید و سپس اشتراک‌های پولی را در هر زمان به ترکیب اضافه کنید. این یک راه عالی برای بررسی ظاهر خبرنامه شما بدون پرداخت هزینه قبلی است و در عین حال راهی برای حمایت از کسب و کار شما در هر زمان به خوانندگان ارائه می دهد. اگر می‌خواهید به رشد خود ادامه دهید، برنامه‌های پولی ما کارمزد تراکنش‌های کمتر و همه ویژگی‌هایی را که برای مدیریت و مقیاس‌بندی خبرنامه‌ها و وب‌سایت خود نیاز دارید، ارائه می‌کنند.

اجازه دهید خوانندگان شما به خلاقیت شما دامن بزنند

اشتراک‌های پولی به طرفداران شما اجازه می‌دهد مستقیماً از هنر، نوشته یا پروژه شما حمایت کنند. هنگامی که مخاطبان شما مجذوب خلاقیت شما شدند، این احتمال وجود دارد که برخی از آنها با حمایت مالی از کار شما، لطف خود را برگردانند.

این یک بازی همه یا هیچ نیست. همچنان می‌توانید پست‌های رایگان منتشر کنید تا خوانندگان را افزایش دهید، راهنمایی‌ها و کمک‌های مالی یکباره را فعال کنید، یا برخی از محتوای خود را منحصر به مشترکین نگه دارید.

از کنترل خلاقانه تری لذت ببرید

هدف ما این است که به نویسندگان و پدیدآورندگان قدرت و انعطاف‌پذیری بدهیم تا کارها را به روش خودشان انجام دهند.

از انتخاب تم‌های بصری زیبا، سفارشی‌سازی آن‌ها برای اینکه همه چیز بیشتر شبیه شما شود، یا تبدیل خبرنامه به یک وب‌سایت یا فروشگاه کامل، در زمان صرفه‌جویی می‌کنید، هزینه‌ها را کاهش می‌دهید و لاگین‌ها و برگه‌های مرورگر کمتری خواهید داشت تا از طریق نگه‌داشتن همه چیز در زیر یک فهرست، پیمایش کنید. سقف.

سپس، با رونق گرفتن خبرنامه شما، هر زمان که زمان مناسب باشد، می توانید از دنیایی از پلاگین ها، تم ها و سبک های طراحی با ارتقاهای مقرون به صرفه بهره ببرید. این بدان معناست که می‌توانید به‌طور یکپارچه از یک خبرنامه رایگان به خبرنامه‌ای که شروع به کمک به شما برای کسب درآمد می‌کند، بدون اینکه به یک برنامه سخت‌گیرانه یا ویژگی‌های محدود وابسته باشید، تبدیل شوید.

خبرنامه خود را شروع کنید

چه بخواهید یک خبرنامه پولی را از ابتدا شروع کنید یا آماده ارتقای خبرنامه فعلی خود باشید، زمانی بهتر از اکنون وجود ندارد.

ثبت نام در خبرنامه سریعترین راه برای نوشتن، انتشار و گسترش مخاطبان شما از ابتدا است. و اگر از سکوی دیگری حرکت کنید؟ نگران نباشید، می‌توانید مشترکین فعلی خود را در طول فرآیند راه‌اندازی با خود همراه کنید.

یک سایت موجود را با ویژگی های خبرنامه تقویت کنید

اما لازم نیست از صفر شروع کنید. در WordPress.com، هر سایتی می تواند اضافه کند یا به یک خبرنامه تبدیل شود. اگر به فکر افزایش مخاطبان خود هستید، برای شروع سریع، لغو اشتراک و سبک های خبرنامه را در اختیار دارید. آنها جفت مناسبی برای تبدیل یک بازدید زودگذر به یک پیوند پایدار هستند.

شروع کنید

وقتی همه چیز را راه اندازی کردید، وارد کردن اشتراک های پولی یا پورتال محتوای خود در خبرنامه چیزهای ساده ای است. هر زمان که پستی را منتشر می کنید، به سادگی کادر را علامت بزنید تا هر پستی در دسترس همه باشد، فقط برای مشترکین، یا فقط برای مشترکین پولی.

در اینجا نحوه شروع به کار آمده است:

  1. وارد داشبورد WordPress.com خود شوید.
  2. در بخش Tools روی “Earn” کلیک کنید.
  3. برای شروع دریافت پرداخت، یک حساب Stripe تنظیم کنید (یا حساب موجود خود را پیوند دهید).
  4. برنامه پرداخت خود را برای تنظیم هزینه های اشتراک و آهنگ تنظیم کنید.

خوانندگان شما می توانند هزینه اشتراک را مستقیماً از سایت شما بپردازند، با کارمزد تراکنش کمتر از 10٪ درآمد در طرح رایگان، و با طرح های پولی ما به اندازه 0٪ کارمزد در طرح تجاری. پرداخت‌ها توسط Stripe پردازش می‌شوند و در کشورهایی که Stripe در حال حاضر پشتیبانی می‌کنند در دسترس هستند.

شما در یک شرکت عالی هستید

با بیش از 20 میلیون ایمیل روزانه توسط WordPress.com تقریباً به تمام کشورهای جهان ارسال می شود، مطمئن باشید که خبرنامه شما با اطمینان و ایمن به صندوق ورودی مخاطبان شما می رسد. و همانطور که مخاطبان شما رشد می کنند، می توانید راحت بنشینید و بدانید که WordPress.com برای مطابقت با جاه طلبی های شما به خوبی تنظیم شده است. هر مسافتی را که می خواهید طی کنید.

بعدش چی شد؟

خبرنامه دائماً در حال تغییر است و ما همیشه در تلاشیم تا طراحی، تجربه و پیشنهادات را برای نویسندگان، پدیدآورندگان و ناشران مانند شما بهبود بخشیم. ما همه گوش‌های ایده‌های شما برای گام‌های بعدی ما در تسهیل راه‌اندازی کسب‌وکار برای افراد بیشتری بدون هیچ مانعی برای شروع هستیم.


به 99,302,281 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!