WP Engine UK یک مکان عالی دیگر برای صدور گواهینامه کار دارد


WP Engine بهترین محیط میزبانی را برای مشتریان خود ایجاد می کند، و در حالی که ما به خدمات عالی و محصولات ممتاز وردپرسی که ارائه می دهیم افتخار می کنیم، همچنین سخت تلاش می کنیم تا محیط کاری ایجاد کنیم که به کارمندان خود اجازه پیشرفت دهد.

WP Engine UK، که شامل تیم لندن ما و همچنین نیروی کار از راه دور در سراسر کشور است، اخیراً برای ایجاد و حفظ یک محل کار مثبت با گواهینامه Great Place to Work®، مرجع جهانی فرهنگ محیط کار، در Medium شناخته شد. دسته محل کار

این هفتمین باری است که تیم بریتانیایی ما توسط Great Place to Work و 26امین گواهینامه سطح سازمانی WP Engine به رسمیت شناخته می شود و پس از یک گواهینامه Great Place to Work برای WP Engine Ireland ارائه می شود!

برخی ممکن است بگویند که فرهنگ بریتانیا کمی شبیه یک فنجان چای خوب است: همه چیز در مورد ترکیب است. و مانند چای خوب، یک فرهنگ کار مثبت می تواند به نقطه مطلوب برسد. وقتی جایی کار می کنید که به شما احساس ارزشمندی، احترام و حمایت می دهد، می تواند تفاوت را ایجاد کند. بنابراین، درود بر WP Engine UK که به عنوان مکانی عالی برای کار به رسمیت شناخته شد – ما به ایجاد این فرهنگ مثبت ادامه خواهیم داد!

Sam Blyth، مدیر WP Engine، توسعه فروش

کارفرمایان برای دریافت گواهی به عنوان مکانی عالی برای کار، باید یک فرآیند دو مرحله‌ای را تکمیل کنند، که با نظرسنجی Trust Index™ شروع می‌شود، که مکانی را برای کارکنان فراهم می‌کند تا کیفیت تجربیات خود را به عنوان کارگر در سازمان خلاصه کنند.

سپس نمایندگان استخدام شده از سازمان یک خلاصه فرهنگ را پر می کنند که یک پرسشنامه کوتاه در مورد کیفیت فرهنگ شرکت است.

سازمان‌ها برای دریافت گواهینامه باید به میانگین حداقل 65 درصد در نظرسنجی شاخص اعتماد دست یابند و پاسخ‌های رضایت‌بخشی به فرهنگ خلاصه ارائه دهند.

بندیکت گاتری، مدیر عامل، گفت: “به عنوان مرجع جهانی فرهنگ محیط کار، ماموریت ما در Great Place to Work همیشه ساختن دنیایی بهتر از طریق کمک به سازمان ها برای تبدیل شدن به مکانی عالی برای کار برای همه بوده است. ما قویاً به این مفهوم اعتقاد داریم.” بهترین مکان برای کار در بریتانیا. بهترین برای تجارت، بهترین برای مردم، بهترین برای جهان.”

هفتمین برد را به همکاران بریتانیایی خود تبریک می گوییم. بابت تمام زحماتی که برای تبدیل WP Engine UK به مکانی عالی برای کار انجام دادید، متشکریم.

درباره پیوستن به تیم WP Engine برای کار با یک تیم عالی به طور قابل اعتماد بیشتر بدانید!


WP Engine، یک شرکت فن‌آوری وردپرس، معتبرترین و قابل اعتمادترین برندها و محصولات وردپرس متمرکز بر توسعه‌دهنده را در اختیار کسب‌وکارها و آژانس‌های مختلف از جمله میزبانی مدیریت شده وردپرس، وردپرس سازمانی، وردپرس بدون سر، Flywheel، Local و Genesis قرار می‌دهد. نوآوری فنی WP Engine و کارشناسان وردپرس برنده جایزه به بیش از 1.5 میلیون وب سایت در 150 کشور جهان کمک می کنند.


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!