وردپرس در جوایز Webby برنده بزرگی شد


این هفته، بیست و هفتمین جوایز سالانه وببی به حضار زنده در Cipriani Wall Street در شهر نیویورک اهدا شد.

این رویداد پر ستاره، که برتری در طراحی و توسعه وب را به رسمیت می شناسد، “بالاترین افتخار اینترنت” نامیده شده است، و برخی از تاثیرگذارترین ورودی های سال توسط توسعه دهندگان و آژانس های اختصاصی ایجاد شده اند که وردپرس را برای سیستم مدیریت محتوا انتخاب می کنند. .

جوایز Webby که توسط آکادمی بین‌المللی علوم و هنرهای دیجیتال (IADAS) ارائه شده است، در دسته‌های مختلفی ارائه می‌شود، با فهرست برندگان سال 2023 در یکی از دسته‌های زیر قرار می‌گیرد: وب‌سایت‌ها و وب‌سایت‌های موبایل؛ ویدئو؛ تبلیغات، رسانه و روابط عمومی؛ برنامه ها و نرم افزارها؛ اجتماعی؛ پادکست ها؛ بازی ها؛ مجازی و از راه دور و دستاورد شما

علاوه بر آن دسته بندی های جامع، Webbys همچنین از پروژه های دیجیتال ده ها زیر گروه و همچنین برخی جوایز ویژه که توسط جامعه گسترده تر از طریق جایزه Webby People’s Voice به آنها رأی داده شده است، تقدیر می کند.

به طور کلی، بیش از 300 پروژه برای جوایز مختلف از بهترین مشارکت اجتماعی، بهترین طراحی بازی، بهترین پادکست زنده، بهترین عکاسی و طراحی و غیره نامزد شده اند.

مانند سال‌های گذشته، فهرست برندگان Webbys در هفته‌های منتهی به رویداد زنده مشخص می‌شود، و در حالی که پروژه‌های برنده امسال طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌ها و فناوری‌ها را نشان می‌دهند، برندگان و نامزدهای وردپرس را می‌توان در دسته‌های مختلف جوایز یافت. .

ساچین پوری، مدیر بازاریابی WP Engine، گفت: «WP Engine همیشه حامی افتخار Webbys بوده است، و ما خوشحالیم که می بینیم بسیاری از مشتریان و شرکای خود در بین برندگان و نامزدهای امسال شناخته می شوند.

این وب سایت های نوآورانه طیف فناوری های وب را گسترش می دهند تا خلاقیت طراحان، توسعه دهندگان و بازاریابان را زنده کنند.

در تلاش برای ارتقای این پروژه‌ها، WP Engine و Webby Awards برای چهارمین سال متوالی با یکدیگر همکاری کرده‌اند تا Crafted with Code را ارائه کنند، نمایشی که به الهام‌بخشی و داستان‌های ناگفته پشت چند وب‌سایت شناخته‌شده می‌پردازد.

ما در ماه‌های آینده نگاه دقیق‌تری به برخی از شرکت‌کنندگان در پروژه Crafted with Code امسال خواهیم داشت، اما در این بین، برخی از پروژه‌های وردپرس برنده جایزه Webby را در سال بررسی کنید!

اسکرین شات از وب سایت Give a Grad a Go

Give a Grad a Go یک آژانس استخدام و استخدام مستقر در بریتانیا است که فارغ التحصیلان اخیر را با فرصت های شغلی اولیه در رشته های خود مرتبط می کند. آنها اکنون می توانند “برنده صدای مردمی جوایز Webby” را به سایت خود اضافه کنند که توسط آژانس طراحی Plug & Play ایجاد شده است.

تصویر از وب سایت RCA

RCA Records یک غول در صنعت موسیقی است که با هنرمندانی از Doja Cat گرفته تا David Bowie همکاری می کند. این سازمان با استودیو جوزفمارک برای بهبود تجربیات دیجیتال بازدیدکنندگان خود همکاری کرد و در این کار جایزه Webby را برای بهترین رابط کاربری دریافت کرد.

اسکرین شات از وب سایت هوش مصنوعی

با ادامه تأثیر هوش مصنوعی بر نحوه ایجاد ما، کارشناسان آژانس در Overa از مهارت های خود برای ایجاد این تجربه جدید منحصر به فرد برای خرده فروشانی که به دنبال نمونه سازی محصولات خود هستند، استفاده کرده اند. اکنون، خرده‌فروشانی که از AI Model استفاده می‌کنند، می‌توانند یک مدل کامل برای برند یا کالای خود ایجاد کنند. وب سایت های عمومی و موبایلی در بخش مد و زیبایی برنده شدند.

اسکرین شات از وبسایت End the Backlog

یکی دیگر از برندگان صدای مردم، پایان دادن به عقب ماندگی سایتی است که پیشرفت را در تمام 50 ایالت در حالی که برای بازسازی کامل کیت تجاوز به عنف کار می کنند، ردیابی می کند و از رهبران می خواهد که همه کیت های آزمایش نشده را در لیست عقب افتاده آزمایش کنند. خالقان این طراحی مجدد که با مشارکت بنیاد قلب شاد ایجاد شده است، امیدوارند این جنبه اغلب نادیده گرفته شده اصلاح عدالت کیفری را روشن کنند.

اینجا را کلیک کنید تا همه برندگان جوایز Webby امسال را ببینید و برخی از زیباترین طراحی شده‌ها و سایت‌های با عملکرد بالا را در وب ببینید.

اگر عاشق ساختن با وردپرس هستید، به پلتفرمی بروید که از موفقیت وردپرس در Webbys و فراتر از آن پشتیبانی می‌کند – با یک متخصص صحبت کنید یا طرح‌ها و قیمت‌های ما را بررسی کنید تا بهترین مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید.


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!