اخبار وردپرس و آخرین به روز رسانی ها


وردپرس از زمان شروع فروتنانه خود به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی، راه طولانی را پیموده است. در طول 20 سال گذشته، این سیستم به محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای جهان تبدیل شده است و بیش از 43 درصد از سایت‌ها را در اینترنت تامین می‌کند. ابزارهای بصری و منعطف آن، آن را برای وبلاگ نویسان، سازندگان مستقل و صاحبان مشاغل کوچک به طور یکسان تبدیل کرده است. وردپرس با رابط کاربر پسند و گزینه های سفارشی سازی گسترده، ایجاد یک وب سایت حرفه ای را برای هر کسی آسان کرده است.

یکی از کلیدهای موفقیت وردپرس، جامعه پر جنب و جوش کاربران و توسعه دهندگان آن بوده است. با ده ها هزار تم و افزونه موجود، هیچ محدودیتی برای آنچه می توانید با وردپرس ایجاد کنید وجود ندارد. چه بخواهید یک وبلاگ راه اندازی کنید، یک فروشگاه آنلاین بسازید، یا نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید، وردپرس به شما کمک می کند تا دیدگاه خود را زنده کنید. ماهیت منبع باز این پلتفرم همچنین روحیه همکاری و نوآوری را تقویت کرده است و توسعه دهندگان دائماً در تلاش برای بهبود نرم افزار و ایجاد ابزارها و ویژگی های جدید هستند.

همانطور که وردپرس بیستمین سالگرد خود را در 27 می جشن می گیرد، واضح است که این پلتفرم آینده روشنی در پیش دارد. وردپرس با پیشرفت‌های مداوم در نرم‌افزار اصلی خود و اکوسیستم رو به رشد ابزارها و خدمات شخص ثالث، آماده است تا سال‌های آینده به مردم قدرت دهد تا داستان‌ها و ایده‌های خود را با جهان به اشتراک بگذارند. چه یک توسعه دهنده با تجربه باشید و چه به تازگی اولین وب سایت خود را شروع کرده اید، وردپرس ابزارها و پشتیبانی لازم را برای موفقیت آنلاین ارائه می دهد.

// تیم WPLift

اخبار و مقالات وردپرس

آموزش و نحوه کار

منابعاخبار و به‌روزرسانی‌های هفتگی وردپرس: وردپرس بیستمین سالگرد تاسیس خود را جشن می‌گیرد، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید مراقب آنها باشید!
– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!