داستان های پشت وب سایت های تعیین شده خود را از طریق Webby برجسته کنید


برندگان این هفته در بیست و هفتمین جوایز سالانه Webby، شامل بیش از 60 پروژه دیجیتالی نوآورانه که چهارمین پروژه ساخته شده با کد را تشکیل می دهند، معرفی شدند: ویترینی منحصربفرد و تعاملی برای برخی از بهترین وب سایت های شناخته شده در سراسر وببی که توسط Webby’s و به شما ارائه شده است. تیم های WP بازاریابی موتور.

جوایز Webby تماماً در مورد ارج نهادن به برتری آنلاین هستند و از سال 2020، WP Engine با The Webbys Crafted with Code را انتخاب کرده است تا این مأموریت را یک گام جلوتر بردارد و از طراحان، توسعه دهندگان و بازاریابان در پشت برخی از نوآورترین وب سایت های سال تجلیل شود. .

40٪ از تمام پروژه های برنده جایزه Webby که بر روی وردپرس ساخته شده اند، از WP Engine به عنوان پلتفرم انتخابی خود استفاده کرده اند!

Crafted with Code همچنین منبعی منحصر به فرد برای تحقیق در مورد سوالات سختی است که این طراحان و توسعه دهندگان با آن روبرو هستند، بنابراین امیدواریم داستان های کشف شده توسط Crafted with Code بتواند نسل بعدی سازندگان وب بزرگ را آگاه و الهام بخش کند.

برای آماده شدن برای نمایشگاه امسال، WP Engine دست به کار شد و با تیم Webby Awards همکاری کرد تا تجربه دیجیتال Crafted with Code را دوباره طراحی کند. هدف ارائه یک تجربه تعاملی بود که الهام بخش طراحان، توسعه دهندگان و بازاریابان باشد و در عین حال دسترسی آسان به مخزن بهترین وب سایت های کلاس را فراهم کند.

ویژگی های طراحی جدید عبارتند از:

  • تجربه کاربری پیشرفته، از جمله ناوبری بهبود یافته، عملکرد فیلتر، و جلوه های پیمایش.
  • نمایش ویژه پروژه های شرکت کننده “ساخت با کد”.
  • پروژه های برجسته در Hero مکان های شناخته شده را برجسته می کنند نوآوریو طرحو کارایی، و با استفاده از وردپرس
  • این پروژه روایت های پشتیبان ده ها مکان را برجسته می کند.
  • یک ماژول نوآوری اختصاصی سایت «به وسیله WP Engine برای شما آورده شده است» که بازدیدکنندگان را به سمت محتوای تفکر محور، منابع توسعه‌دهنده و موارد دیگر هدایت می‌کند.

اکنون در چهارمین سال خود، گالری Crafted with Code برخی از اهداف، برنامه‌ریزی، فرآیندها و تکنیک‌هایی را که برای ساخت پروژه فیلتر Webby انجام می‌شود، نشان می‌دهد.

در حالی که بسیاری از پروژه‌های Webbys، و در نتیجه با پروژه‌های Code ساخته شده‌اند، با استفاده از فناوری‌های خارج از وردپرس ساخته می‌شوند، پروژه‌های دارای وردپرس را می‌توان در هر دوی آنها یافت، که برنده جوایز متعدد Webby در دسته‌های مختلف شده و از طریق ایجاد نمایه‌های کد، پس‌زمینه روشن‌تری ارائه می‌دهد. 40٪ از تمام پروژه های برنده جایزه Webby که در وردپرس ساخته شده اند در سال جاری از WP Engine به عنوان پلتفرم انتخابی خود استفاده کردند!

ساچین پوری، مدیر بازاریابی WP Engine، گفت: «وب سایت‌های بزرگ داستان‌های بزرگی را روایت می‌کنند، اما رسیدن به آنجا نیازمند دهکده‌ای از افراد بسیار با استعداد است.

این افراد، ابزارهایی که استفاده می‌کنند و فرآیندهایی که دنبال می‌کنند، الهام‌بخش Crafted with Code هستند که به ما اجازه می‌دهد کل داستان تولید یک وب‌سایت عالی را از ابتدا تا انتها بیان کنیم.»

امسال شرکت‌کنندگان Crafted with Code طیف گسترده‌ای از صنایع، از هنر و سرگرمی گرفته تا فعالیت گرفته تا فناوری و فراتر از آن را نشان می‌دادند، و شامل پروژه‌هایی بود که برای برندهای جهانی مانند جنگ ستارگان، گوچی و ESPN ایجاد شده‌اند.

برای اینکه مزه آنچه را که برای شما در نظر گرفته است به شما بچشیم، در اینجا برخی از پروژه‌هایی که امسال با نام Crafted with Code که با وردپرس ساخته شده‌اند، برجسته کردم.

اسکرین شات از وبسایت Women of Vision Foundation Mrs. Awards

در 50 سال گذشته، بنیاد خانم از “جوایز چشم انداز” سالانه خود برای قدردانی از زنانی استفاده کرده است که از قدرت و پیشرفت خود برای ایجاد تغییرات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی معنادار استفاده می کنند. برای جشن گرفتن پنجاهمین رویداد جوایز سالانه خود در ماه مه، این سازمان از فن‌آوران خلاق در DD.NYC دعوت کرد تا سایت نامزد شده خود را از طریق Webby بسازند.

اسکرین شات از وب سایت گروه موسیقی وارنر

این گروه جهانی از طرفداران موسیقی در بیش از 70 کشور جهان فعالیت می کنند و تأثیر آنها بر این صنعت غیرقابل انکار است. وب سایت جدید آنها که توسط کارشناسان آژانس در CMYK ایجاد شده است، این تأثیر را منعکس می کند و تأثیر غیرقابل انکاری را بر بازدیدکنندگان خود می گذارد.

تصویر از وب سایت کالج ولینگتون

کالج ولینگتون یکی از بالاترین پیشرفت‌های علمی، نه تنها در بریتانیا، بلکه در سراسر جهان است. برای اطمینان از تطابق ردپای دیجیتالی آنها با مهارت آکادمیک آنها، آنها با کارشناسان The Web Kitchen همکاری کردند تا وب سایت برنده جایزه Webby خود را بسازند.

با توضیح فرآیندها، ابزارها و تکنیک‌های مورد استفاده برای ایجاد این تجربیات دیجیتال، Crafted with Code چارچوبی را برای سازندگان دیگر فراهم می‌کند تا کارشناسان دیگر در این زمینه را ببینند و از آن الهام بگیرند، زیرا همه ما با هم برای ساخت یک وب بهتر، زیبا و قدرتمندتر کار می‌کنیم. چشم انداز.

یکی از روندهایی که در نمایشگاه امسال Crafted with Code متوجه آن شدیم، استفاده از فناوری هدلس است. درصد زیادی از برندگان وببی امسال از ساختار بدون سر استفاده می کنند.

ما همچنان به بررسی این روند و موارد بیشتر ادامه خواهیم داد، زیرا پروژه های دیگر ساخته شده با کد – به ویژه آنهایی که در وردپرس ساخته شده اند – را در ماه های آینده برجسته می کنیم.

WP Engine از همه کسانی که در نمایشگاه امسال Crafted with Code شرکت کردند صمیمانه تشکر می کند و امیدواریم سازندگان از همه گوشه های وب از این سایت های زیبا، قدرتمند و تعاملی الهام بگیرند.

ما هیجان زده هستیم که این غواصی های عمیق را در برخی از چشمگیرترین پروژه های نامزد شده وببی ادامه دهیم زیرا نمایش در آینده به رشد خود ادامه می دهد!

برای پروژه بعدی خود، مطمئن شوید که از بهترین ابزار و تکنیک های موجود استفاده می کنید. اگر مایلید در مورد ساخت بر روی پلتفرم وردپرس پیشرو در صنعت WP Engine بیشتر بدانید، با یک متخصص WP Engine صحبت کنید یا قبل از ساخت پروژه بعدی خود به انواع طرح های ما نگاهی بیندازید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!