تم های جدید WordPress.com برای می 2023 – اخبار wordpress-templates.ir


پنج تم جدید و زیبا WordPress.com. کدامیک مورد علاقه ی شماست؟

تیم WordPress.com همیشه بر روی ایده های طراحی جدید کار می کند تا وب سایت شما را زنده کند. جدیدترین مضامین موجود در کتابخانه ما را با گزینه‌های جدید برای استارت‌آپ‌ها، سازندگان بصری، ولاگرهای مینیمالیستی و موارد دیگر بررسی کنید.


به دنبال یک نقطه شروع عالی برای ایجاد یک وب سایت کسب و کار یا راه اندازی هستید؟ لوتیکس را امتحان کنید. این قالب ها و سبک های سفارشی، از جمله صفحه فرود کسب و کار، وبلاگ، و بخش های قیمت را ارائه می دهد تا به شما کمک کند خود و کسب و کارتان را سریعتر و آسان تر معرفی کنید.

با آیوتیکس، می‌توانید یک وب‌سایت حرفه‌ای و شیک ایجاد کنید که نشان‌دهنده برند شما باشد تا به شما در دستیابی به مخاطبان هدفتان کمک کند.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


Storia یک تم داستان بصری خیره کننده است که برای به نمایش گذاشتن کارهای خلاقانه شما و جذب مخاطب طراحی شده است. با تصاویر برجسته بزرگ و طراحی مینیمالیستی، این موضوع به محتوای بصری شما اجازه می‌دهد در مرکز صحنه قرار گیرد و داستانی جذاب را روایت کند. با الگوهای متمایز، بسته به زیبایی شناسی خود، می توانید حالتی آرام، متفکر یا مشتاق داشته باشید.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


CTLG یک قالب بلوک وردپرس رایگان و پاسخگو است که به طور ویژه برای ایجاد منوها، دایرکتوری ها و کاتالوگ ها طراحی شده است. با انواع قالب های از پیش طراحی شده و چهار پوسته ممتاز ارائه می شود. قالب ایندکس آن دارای یک هدر با عرض کامل و به دنبال آن یک حلقه پرس و جو با تراز راست است که در آن می توانید پست ها یا صفحات وبلاگ را نمایش دهید و یک پاورقی ساده و با عرض کامل. قالب های پست و صفحه از طراحی مشابهی پیروی می کنند.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


Hey یک تم بلوک ساده است که برای وبلاگ نویسی شخصی طراحی شده است. صفحه اول فقط از چند عنصر تشکیل شده است: لوگوی سایت، عنوان، و فهرستی از سه پست اخیر شما. در سایر صفحات، لوگوی سایت کوچکتر است، بنابراین محتوا در یک ستون مرحله اصلی را می گیرد.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


Vetro یک تم نمونه کارها با طرح‌بندی‌های وسیع است که امکان تصاویری و تایپوگرافی سخاوتمندانه را فراهم می‌کند. صفحات ساده آن با بالشتک های گسترده در سمت راست و بلوک های محتوای بزرگ به سمت چپ تراز می شوند تا بینندگان بر روی تصاویر بصری و پاراگراف های کوتاه تمرکز کنند.

برای مشاهده دمو این موضوع اینجا را کلیک کنید.


برای نصب هر یک از تم های بالا، روی نام تم مورد نظر خود کلیک کنید که مستقیما به صفحه نصب هدایت می شوید. سپس روی دکمه «فعال کردن این طرح» کلیک کنید. همچنین می‌توانید روی Open Live Demo کلیک کنید، که یک نسخه قابل کلیک و قابل پیمایش از تم را برای پیش‌نمایش به شما نشان می‌دهد.

استفاده از تم‌های ممتاز برای افرادی که دارای طرح Premium یا بالاتر هستند رایگان است، یا می‌توانند توسط افرادی که سایت‌های رایگان یا طرح‌های شخصی دارند، به‌صورت جداگانه خریداری کنند.

می‌توانید با رفتن به صفحه «موضوعات» که در زیر «ظاهر» در منوی سمت چپ داشبورد WordPress.com خود قرار دارد، همه تم‌های ما را کاوش کنید. یا می توانید روی زیر کلیک کنید:


به 99,124,386 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!