گشتی در صفحه آمار جدید – اخبار wordpress-templates.ir


یک تجربه کاملاً جدید برای سنجش و تجزیه و تحلیل اینکه چقدر خوب هستید.

در هفته های اخیر، ممکن است صفحه آمار بازطراحی شده را در داشبورد WordPress.com خود دیده باشید. این تجربه آماری کاملاً جدید توانایی شما را برای تجزیه و تحلیل و بهبود محتوای سایت شما افزایش می دهد. ما طرح‌بندی را به روشی دوستانه‌تر بازسازی کرده‌ایم، ماژول‌های جدیدی را معرفی کرده‌ایم که نقاط داده مهم را نشان می‌دهند، و ظاهر کلی این ابزار قدرتمند تحلیلی را اصلاح کرده‌ایم.

بیایید بپریم و کمی سوار شوید!

بیش از اعداد

در صفحه آمار جدید، اکنون دو تب را مشاهده خواهید کرد:

  • پاساژ: هنگامی که برای اولین بار روی آمار کلیک می کنید، در صفحه ترافیک قرار می گیرید که آخرین معیارهای سایت شما را نشان می دهد. با پیمایش در نمودار در بالا، می‌توانید روی هفته یا ماه خاصی نیز تمرکز کنید.
  • ایده ها: اینجاست که به نظر ما همه چیز جالب می شود. برگه Insights به شما امکان می دهد روندهای بلندمدت را مشاهده کرده و از آنها بیاموزید. این شامل داده‌هایی در مورد مؤثرترین زمان/روزهای ارسال، محبوب‌ترین پست‌ها/دسته‌های شما به صورت سالانه (یا همیشه)، مروری بصری از ترافیک و تاریخچه پست شما و موارد دیگر است.

نظارت بر روندها و پیگیری آمار تجمعی

هنگام بررسی آمار، تمرکز بر زمان حال و از دست دادن عملکرد محتوا در طول زمان آسان است. برای کمک به شما در به دست آوردن این دیدگاه بلندمدت، ما یک 7 روز برتر را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تعامل بازدیدکنندگان را به صورت هفتگی به هفته مقایسه کنید، همراه با یک بخش بررسی کلی که آمار انباشته سال را نشان می‌دهد.

همچنین می‌توانید با نگاه کردن به «Highlight All Time» در برگه Insights، به آمار سن خود و همچنین سایر نقاط داده جالب توجه داشته باشید.

تاثیر خود را در هر زمان و هر مکان بدانید

همه چیز در صفحه آمار برای تلفن های همراه، تبلت ها، صفحه نمایش های بزرگ دسکتاپ و همه چیز در این بین بهینه شده است.

در دسترس بودن این اعداد در چندین پلتفرم به شما امکان می دهد آخرین داده های پست و آمار ترافیک خود را در راحت ترین زمان و مکان بررسی کنید.

تجربه آماری بهتر

ما بر این باوریم که این تغییرات به شما کمک می‌کند تا نحوه عملکرد وب‌سایت خود را بهتر درک کنید و برای رشد کسب‌وکارتان تصمیم‌های مبتنی بر داده‌ها بگیرید. امیدواریم از صفحه آمار جدید ما لذت ببرید و مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

امروز آن را به صورت رایگان در WordPress.com/stats یا در برنامه تلفن همراه Jetpack بررسی کنید.


به 99,036,996 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!