اخبار وردپرس و آخرین به روز رسانی ها


MasterWP، خبرنامه و پلت فرم آموزشی وردپرس، برنامه کمک هزینه سفر ایالات متحده وردکمپ 2023 خود را اعلام کرد که بیش از 10000 دلار کمک هزینه را برای اعضای گروه هایی که کمتر نمایندگی می کنند و برای سخنرانی در رویداد انجمن وردپرس امسال در National Harbor، مریلند، پذیرفته شده اند، ارائه می دهد. خارج از واشنگتن دی سی

سخنرانان بالقوه از گروه هایی که در فناوری حضور ندارند می توانند برای کمک هزینه سفر در https://masterwp.com/grant/ درخواست دهند. آخرین مهلت برای برنامه های سخنران WordCamp US 2023 تا 26 می است.

برنامه MasterWP Travel Grant با مشارکت AccessiCart، Nexcess، Paid Memberships Pro، The WP Minute و UnlimitedWP ارائه شده است. هر شریک حداقل 1000 دلار کمک می کند که همه آن مستقیماً به کمک هزینه سفر برای دریافت کنندگان کمک هزینه می شود.

علاوه بر درخواست برای کمک مالی از طریق برنامه Grant Travel، MasterWP متقاضیان سخنران را تشویق می‌کند تا از منابع اجتماعی اضافی، از جمله پشتیبانی از گنجاندن در فناوری (تأسیس‌شده توسط وینستینا هیوز)، کم‌نمایش در فناوری (تأسیس‌شده توسط Allie Nimmons و Michelle Frechette) و WordPress استفاده کنند. گروه آموزشی سخنرانان متنوع (#WPDDiversity).

// تیم WPLift

اخبار و مقالات وردپرس

آموزش و نحوه کار

منابعاخبار و به‌روزرسانی‌های هفتگی وردپرس: MasterWP برنامه 2023 WordCamp Travel US Travel Grant را با مجموعه‌ای از شرکای صنعت وردپرس راه‌اندازی می‌کند.
– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!