فروش دوره ها و ایجاد محتوای تعاملی در WordPress.com – WordPress.com News


معلم درونی خود را آزاد کنید و تأثیر وبلاگ خود را با این بلوک‌های تعاملی و ویژگی‌های سیستم مدیریت یادگیری ساختمان دوره افزایش دهید.

یکی از بزرگترین مزایای برنامه های تجاری و تجاری ما این است که می توانید افزونه های اضافی وردپرس را برای بهبود عملکرد وب سایت خود اضافه کنید.

در زیر، ما دو مورد از جدیدترین موارد افزوده شده به بازار افزونه های خود را که اکنون با تخفیف انحصاری عظیم برای کاربران WordPress.com در دسترس هستند، برجسته می کنیم.

ایجاد دوره با Sensei Pro

Sensei LMS توسط Automattic، همان شرکتی که در WordPress.com قرار دارد، ایجاد شده است. ما با هم متحد شده ایم تا سیستم مدیریت یادگیری و ابزارهای ایجاد دوره را در یک تجربه یکپارچه به سایت های WordPress.com بیاوریم.

با Sensei Pro، می‌توانید دوره‌های آنلاین با آزمون‌ها، گواهی‌ها، مجموعه‌ها و گزارش‌های دقیق دانش‌آموز را ایجاد کنید. دروس درست مانند پست ها یا صفحات وردپرس ویرایش می شوند، بنابراین شما از قبل می دانید که چگونه کار می کند.

حالت یادگیری بدون حواس‌پرتی را فعال کنید تا محیط یادگیری پیشرفته و سازگار با موبایل را برای دانش‌آموزان فراهم کند که محتوای دوره را در جلو و مرکز نگه می‌دارد.

درباره Sensei Pro بیشتر بدانید.

فروش دوره های آموزشی با ادغام WooCommerce

فروش دوره ها می تواند راهی سودآور برای درآمدزایی برای وبلاگ یا کسب و کار شما باشد. Sensei LMS عمیقاً با مجموعه ابزارهای WooCommerce ما ادغام می شود تا دوره شما را برای فروش آسان کند.

همچنین می‌توانید از افزونه‌های WooCommerce برای مدیریت کوپن‌ها، عضویت‌ها، اشتراک‌ها و موارد دیگر استفاده کنید.

درباره ادغام WooCommerce و Sensei بیشتر بدانید.

ویدیوهای تعاملی و خصوصی ارسال کنید

ویدئوها اغلب بخش بزرگی از دوره های آنلاین هستند. سایت‌های WordPress.com همچنین با سرویس VideoPress ما ارائه می‌شوند، که به شما امکان می‌دهد ویدیوها را مستقیماً در سایت خود بدون نیاز به ابزار شخص ثالث یا شامل کدها آپلود کنید. به خصوص برای دوره‌های ویدیویی مهم است، می‌توانید یک ویدیو را به‌عنوان «خصوصی» علامت‌گذاری کنید تا مطمئن شوید که دانلود نشده یا به آن پیوند داده نشده است و فقط برای دانشجویان دوره در دسترس خواهد بود.

حتی بهتر از آن، با بلوک فیلم‌های تعاملی Sensei، می‌توانید نقاط شکست با محتوای اضافی برای هر ویدیویی ایجاد کنید. مثلا:

  • در وسط فیلم دوره یک سوال مسابقه اضافه کنید.
  • یک فرم تماس را به انتهای ویدیوی فروش خود اضافه کنید.
  • پیوندهایی به منابع اضافی برای یک پست vlog نشان دهید.

ویدئوهای تعاملی را به هر صفحه یا پست وردپرس اضافه کنید. محدود به دوره ها یا درس ها نیست.

درباره ویدیوهای تعاملی بیشتر بیاموزید.

با بلوک های تعاملی درگیر شوید

علاوه بر ویدیوهای تعاملی، Sensei همچنین دارای بلوک هایی از محتوای تعاملی و آموزشی است، از جمله:

  • سوالات تستی
  • آکاردئون ها
  • نقاط داغ عکس
  • فلش کارت ها
  • لیست کارها

با استفاده از این بلوک ها، می توانید محتوای قانع کننده ای ایجاد کنید که خوانندگان خود را مجذوب خود کرده و آنها را درگیر نگه می دارد. چه در حال نوشتن یک پست وبلاگ آموزشی یا ایجاد یک صفحه فرود فروش باشید، می توانید این بلوک ها را به هر صفحه یا پست وردپرس اضافه کنید.

درباره بلوک های تعاملی بیشتر بدانید.

دریافت بلوک Sensei Pro و Sensei

برای سایت‌های WordPress.com، افزونه‌های Sensei را در بازار افزونه‌ها پیدا خواهید کرد. کاربران WordPress.com به طور خودکار 30٪ تخفیف در Sensei Pro دریافت می کنند.

  • حسی طرفدار – همه ابزارهای ایجاد دوره و بلوک های تعاملی گنجانده شده است. Sensei Pro را از اینجا دریافت کنید.
  • بلوک های تعاملی Sensei – فیلم های تعاملی، آکاردئون ها، نقاط داغ عکس، کارت های فلش و لیست کارها. برای اینکه بتوانید از این بلوک ها استفاده کنید، نیازی به ایجاد تورنمنت نیست. بلوک های Sensei تعاملی خود را از اینجا دریافت کنید.

یا یک سایت کاملاً جدید با Sensei Pro همراه در اینجا ایجاد کنید.


به 97832848 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!