ActivityPub برای وردپرس به خانواده Automattic می پیوندد – اخبار wordpress-templates.ir


اگر وبلاگ نویس یا تولید کننده محتوا هستید و می خواهید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، افزونه ActivityPub برای شما مناسب است.

ما با هیجان اعلام می کنیم که Automattic، شرکت مادر WordPress.com، افزونه محبوب WordPress ActivityPub را خریداری کرده است.

این افزونه نوآورانه سطح کاملا جدیدی از شبکه های اجتماعی را با ادغام آن با وب اجتماعی یکپارچه گسترده تر به وب سایت شما می آورد. پس از نصب، این افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای خود را به اشتراک بگذارید و با کاربران در Mastodon و سایر پلتفرم هایی که از پروتکل ActivityPub نیز پشتیبانی می کنند تعامل داشته باشید.

همانطور که Automattic قصد دارد با همه محصولات ما انجام دهد، این افزونه به تمرکززدایی وب، شکستن سیلوها و تقویت یک اکوسیستم آنلاین متصل تر کمک می کند.

چرا باید از افزونه ActivityPub استفاده کنید

اگر وبلاگ نویس یا تولید کننده محتوا هستید و می خواهید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید، افزونه ActivityPub برای شما مناسب است. درست مانند Jetpack Social – یکی از افزونه های عالی ما! – به اشتراک گذاری محتوا به طور خودکار در شبکه های اجتماعی بزرگ مانند Twitter، Facebook و LinkedIn ActivityPub به طور خودکار به هر کسی در یک شبکه فدرال اجازه می دهد تا پست های وبلاگ شما را دنبال کند، که در فید اصلی آنها ظاهر می شود. شبکه های متحد شامل:

پاسخ‌ها در این پلتفرم‌ها در نظرات پست وردپرس شما ظاهر می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهند که مستقیماً با خوانندگان خود از طریق فدراسیون تعامل داشته باشید، تعامل را ساده‌تر کنید و حضور آنلاین منسجم‌تری ایجاد کنید.

علاوه بر این، با استفاده از ActivityPub برای وردپرس، از جنبش منبع باز حمایت می‌کنید، شفافیت و همکاری را ترویج می‌کنید، به کاربران قدرت می‌دهید تا کنترل تجربه آنلاین خود را در دست بگیرند و به ایجاد یک چشم‌انداز اینترنتی متنوع‌تر و فراگیر کمک کنید.

نحوه نصب ActivityPub برای وردپرس

نصب افزونه ActivityPub بسیار آسان است، حتی اگر قبلاً افزونه ای اضافه نکرده باشید.

1. از منوی سمت چپ سی پنل خود، به بازار افزونه ها بروید و «ActivityPub» (همه برای یک کلمه) را جستجو کنید. از طرف دیگر، می توانید اینجا را کلیک کنید و مستقیماً به صفحه افزونه بروید.

2. روی “Install and Activate” کلیک کنید.

3. پس از فعال شدن، می‌توانید روی Manage Plugin کلیک کنید، که به شما امکان می‌دهد نوع محتوایی را انتخاب کنید که در فیدهای فدرال ظاهر شود – اگر برای آن آماده نیستید، همیشه می‌توانید بعداً در تنظیمات → ActivityPub به آن دسترسی داشته باشید.

در Automattic، فلسفه ما همیشه دموکراتیک کردن انتشار و تبدیل وب به مکانی بهتر بوده است. در خرید ActivityPub برای وردپرس، ما این کار را برای اجتماعی وب


به 97,780,256 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!