یک تجربه اجتماعی با محوریت دامنه شما – اخبار wordpress-templates.ir


چگونه می خواهید از یکی از دامنه های خود به عنوان معیار خود در سراسر وب استفاده کنید؟ این اولین قدم برای تحقق آن است.

WordPress.com سازمانی است که – مانند سایرین در Automattic – سرمایه گذاری زیادی روی منبع باز و دموکراتیزه کردن وب انجام می دهد. ما واقعاً معتقدیم که همه باید وجود، داده‌های خود و حتی تجربیات اجتماعی خود را کنترل کنند. به همین دلیل است که ما در مورد برخی از کارهایی که Bluesky انجام می دهد بسیار هیجان زده هستیم.

bluesky چیست؟

ما در حال ساختن یک پایه شبکه اجتماعی جدید هستیم که به سازندگان استقلال از پلتفرم‌ها، آزادی ساخت به توسعه‌دهندگان و کاربران در آزمایش‌های خود حق انتخاب می‌دهد.

blueskyweb. xyz

اسکرین شات از سایت bluesky.xyz و لیست ویژگی های سه ستونی آن: شبکه های اجتماعی یکپارچه، انتخاب الگوریتمی، و حساب های موبایل

به تمام قطعات مختلف مرتبط با هر یک از حساب های رسانه های اجتماعی خود فکر کنید:

  • نام کاربری شما – چگونه مردم شما را در آن پلتفرم می شناسند
  • اتصالات/شبکه ​​شما
  • محتوایی که ایجاد کردید
  • رسانه ای که آپلود کرده اید
  • مکالماتی که با دیگران دارید
  • ارتباطات شما با اینفلوئنسرها، برندها و شرکت ها
  • خرید در یک پلت فرم خاص

حالا تصور کنید وقتی از تغییرات یک شبکه اجتماعی ناامید می شوید و جادوی شبکه ای را که تقریباً فراموش کرده اید دوباره کشف می کنید، بتوانید همه آن را با خود بیاورید. 😉

این دقیقاً همان چیزی است که Bluesky سعی دارد با پروتکل AT خود به آن دست یابد و ما نمی توانیم ببینیم که چگونه توسعه می یابد.

این خیلی ناز است! چرا باحاله؟

خیلی خوشحالم که پرسیدی!

همه ما احتمالاً با علامت رسمی آبی که در ماه می در پلتفرم های اجتماعی استفاده می شود آشنا هستیم. این اساسا راهی برای کاربران برای شناسایی حساب های واقعی افراد/برندها/چیزهای معروف و قابل توجه است.

Bluesky به شما امکان می‌دهد دامنه‌ای را که مالک آن هستید به‌عنوان نام کاربری/نام کاربری خود ادعا کنید، و آنها به‌طور خودکار با تأیید دامنه شما برای یک فرمان ساده آن را تأیید می‌کنند. تاریخچه متن. ممکن است به نظر برسد پیچیده، اما در واقع بسیار ساده – به ویژه در WordPress.com.

مانند هر نوع گواهینامه ای که ممکن است دریافت کنید، فکر کنید، که اغلب به امضای شما و همچنین نوعی مقام رسمی نیاز دارد تا بتوان آن را به عنوان یک سند تأیید شده در نظر گرفت. دقیقاً همینطور است، با این تفاوت که به جای گرد و غبار، این یک ابرقدرت دیجیتالی را باز می کند: راهی ثابت برای هر کسی که بتواند خود واقعی خود را (به طور بالقوه) در هر نقطه از وب پیدا کند.

چگونه یک رکورد متنی به دامنه خود اضافه کنم؟

من چند مرحله ساده را برای کسانی که دامنه های شما را مدیریت می کنند در اینجا در WordPress.com پوشش خواهم داد. اگر دامنه های ثبت شده در جای دیگری در وب دارید، باید اسناد ثبت کننده را بررسی کنید. اگر ترجیح می دهید فقط آن را در اینجا مدیریت کنید، می توانید مراحل انتقال آن را بررسی کنید.

توجه: قبل از اینکه بتوانید حساب کاربری ایجاد کنید و از این ویژگی استفاده کنید، برای پیوستن به نسخه آزمایشی خصوصی Bluesky خود به یک دعوت نامه نیاز دارید.

YouTube ویدیو

6 مرحله آسان

مرحله 1: به سایت مرتبط با دامنه خود در WordPress.com بروید – اگر فقط یک سایت دارید، می توانید به سادگی به WordPress.com بروید.

گام 2: از منوی سمت چپ برای رفتن به تبلیغات / دامنه ها استفاده کنید.

مرحله 3: دامنه ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و روی بیضی های عمودی سمت راست کلیک کنید. روی “مشاهده تنظیمات” کلیک کنید.

گام چهارم: برای گسترش اطلاعات، روی فلش سمت راست “DNS Records” کلیک کنید. روی “مدیریت” کلیک کنید.

مرحله پنجم: روی دکمه “+ افزودن رکورد” در بالای صفحه کلیک کنید.

گام ششم: نوع رکورد را از “A” به “TXT” تغییر دهید.

گام هفتم: اطلاعات Bluesky را به رجیستری خود اضافه کنید.

  • اضافه کردن _atproto در قسمت “نام دامنه (اختیاری)”
  • Bluesky “Value” را در قسمت “Text” اضافه کنید.

گام هشتم: روی دکمه Add DNS Record کلیک کنید.

من همیشه از سرعت DNS ما شگفت زده می شوم. در این مورد، من توانستم تاریخچه برنامه Bluesky خود را کمتر از 30 ثانیه پس از ذخیره آن در WordPress.com بررسی کنم. در اینجا ظاهر برنامه در حین راه اندازی، پس از تأیید آن و پس از اینکه به طور رسمی شناسه خود را به روز کردید، چگونه است.

اگر تا اینجا پیش رفته اید، حداقل کمی به آن علاقه دارید. به ما اطلاع دهید که چه چیزی باعث علاقه شما به نظرات شده است!


به 97714879 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!