3 بهترین ابزار مدیریت پروژه برای توسعه دهندگان


اگر راه هایی برای بهبود گردش کار خود پیدا نکنید، پروژه های توسعه وب شما ممکن است آسیب ببینند. ممکن است در نهایت با تاخیرهای غیرمنتظره یا نتایج ضعیف مواجه شوید. اساساً، بدون نرم‌افزار مدیریت پروژه مناسب، احتمالاً برای برنامه‌ریزی مؤثر وظایف یا برقراری ارتباط با تیم خود دچار مشکل خواهید شد.

خوشبختانه، شما به راحتی می توانید ابزارهای مدیریت پروژه را که به طور خاص برای توسعه طراحی شده اند پیدا کنید. گزینه‌هایی مانند Wrike، Monday.com، و Zoho Projects می‌توانند به شما کمک کنند ارتباطات تیمی را متمرکز کنید و پروژه‌های توسعه خود را ساده کنید.

در این پست به مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه می پردازیم. در مرحله بعد، سه مورد از بهترین گزینه ها را برای توسعه دهندگان به شما نشان خواهیم داد. بیا شروع کنیم!

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه

به عنوان یک توسعه دهنده، ممکن است برای موفقیت در حرفه خود به مهارت های فنی خود وابسته باشید. با این حال، مهم است که سازماندهی کنید. اینجاست که ابزارهای مدیریت پروژه وارد می شوند.

به عبارت ساده، نرم افزار مدیریت پروژه به ردیابی، سازماندهی و اجرای پروژه های کاری حرفه ای کمک می کند. در این نوع فضای کاری، تیم ها می توانند بر روی وظایف همکاری کنند و کار را با کارایی بیشتری انجام دهند.

در نتیجه، می توانید گردش کار خود را بهبود بخشید و پروژه ها را سریعتر (و بهتر) تکمیل کنید. این بدان معنی است که شما به احتمال زیاد می توانید پایگاه مشتریان خود را افزایش دهید.

یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت پروژه کانال های ارتباطی آن است. به جای تکیه بر چندین ابزار شخص ثالث، کل تیم شما می تواند پروژه ها را در یک مکان مورد بحث قرار دهد. این می تواند به شما کمک کند انتظارات پروژه خود را به وضوح تعریف کنید و شفافیت را افزایش دهید.

چه بخشی از یک تیم توسعه مستقل یا یک آژانس باشید، می توانید از ابزار مدیریت پروژه بهره مند شوید. در اینجا برخی از ویژگی هایی است که توسعه دهندگان باید به آنها توجه کنند:

 • برنامه ریزی پروژه
 • مدیریت کارها
 • اشتراک گذاری فایل ها
 • فاکتورها
 • ردیابی خطا و اشکال
 • ردیابی زمان
 • تجزیه و تحلیل

به خاطر داشته باشید که هر توسعه‌دهنده و تیمی مجموعه‌ای از نیازهای منحصربه‌فرد خواهد داشت، اما اینها فقط اصول اولیه‌ای هستند که احتمالاً می‌خواهید به دنبال آن باشید. مهمتر از همه، ابزار مدیریت پروژه شما باید به شما امکان دسترسی به سوابق سازماندهی شده کارتان را بدهد. بنابراین، زمانی که باید به یک کار قبلی برگردید، می توانید به راحتی اطلاعات ذخیره شده را مرور کنید.

3 بهترین ابزار مدیریت پروژه برای توسعه دهندگان

اکنون که با نرم افزار مدیریت پروژه برای توسعه دهندگان آشنا شدید، اجازه دهید برخی از بهترین گزینه های موجود را مورد بحث قرار دهیم. به این ترتیب، شما می توانید آگاهانه تصمیم بگیرید، و شروع به بهبود پروژه های خود کنید!

1. پیچ خوردگی

برنامه توسعه پروژه Wrike

Wrike یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه برای توسعه دهندگان است. بیش از 20000 سازمان از جمله گوگل و لیفت از آن استفاده می کنند. فرآیند جامع مدیریت کار Wrike شامل همه چیزهایی است که برای ایجاد و ساختار وظایف توسعه نیاز دارید.

علاوه بر این، با Wrike، می‌توانید از الگوهای از پیش ساخته شده برای اضافه کردن فوری درخواست‌های کاری، فهرست کارهای هفتگی، تجزیه و تحلیل ریسک پروژه و موارد دیگر استفاده کنید. سپس، Wrike شما را قادر می سازد تا با استفاده از نمودارهای گانت و نماهای تقویم، کار را ساختار دهید.

علاوه بر این، با توسعه پروژه‌های خود، گزارش‌هایی در زمان واقعی دریافت خواهید کرد که به ردیابی بودجه، منابع و عملکرد دیجیتال شما کمک می‌کند. علاوه بر این، Wrike فضای کاری شما را با یک ورود به سیستم (SSO) و احراز هویت دو مرحله ای (2FA) ایمن می کند.

ویژگی های کلیدی:

 • تقویم های تیم مشترک
 • نمایش حجم کار بصری
 • دسترسی فوری به فایل ها
 • بینش های بین کانالی
 • گزارش های زمان واقعی
 • با Bitbucket، MySQL و سایر ابزارهای توسعه دهنده یکپارچه می شود

قیمت گذاریWrike یک برنامه شروع کاملا رایگان دارد که از مدیریت کار، نماهای کاری سفارشی و ادغام ایمیل پشتیبانی می کند. اگر می خواهید پروژه های نامحدود با گردش کار سفارشی ایجاد کنید، اشتراک های ممتاز از 9.80 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

2. Monday.com

Monday.com

بعدی در لیست ما – Monday.com است. این یک نرم افزار مدیریت پروژه همه کاره است که برای تیم های بازاریابی، فروش و توسعه مناسب است. اهداف شما هر چه باشد، Monday.com می تواند به شما کمک کند تمام پروژه ها را در یک مکان متمرکز کنید. این نرم افزار با پنل های بصری، ارائه ها و داشبوردها مدیریت و سفارشی سازی کسب و کار شما را آسان می کند.

علاوه بر مدیریت اولیه پروژه، Monday.com دارای ویژگی هایی برای توسعه دهندگان است. به عنوان مثال، شما را قادر می سازد تا یک برنامه زمانی بصری برای پروژه های توسعه محصول ایجاد کنید. سپس، می توانید برای ساده سازی تغییرات با استفاده از چارچوب اسکرام Monday.com برنامه ریزی کنید.

ویژگی های کلیدی:

 • نماهای تقویم، برنامه، و برنامه ریز
 • بیش از 200 قالب
 • ردیابی خطا
 • معوقه
 • نقشه راه محصول
 • با ابزارهای توسعه نرم افزار مانند GitHub، Jira، و PagerDuty ادغام می شود

قیمت گذاریمانند Wrike، می توانید به صورت رایگان با Monday.com شروع کنید. با این حال، این طرح برای تیم های کوچکتر بهترین است. برای دسترسی به نماهای گانت، ردیابی زمان، و مجوزهای چند سطحی، هر صندلی عضو تیم از 8 دلار در ماه شروع می شود.

3. Zoho Projects

پروژه های Zoho

آخرین لیست ما Zoho Projects است. اگر به دنبال یک ابزار مدیریت پروژه مقرون به صرفه و در عین حال پر ویژگی هستید، نمی توانید با این گزینه اشتباه کنید. این ابزار مبتنی بر ابر توسط دانشگاه استنفورد، ایرباس و سایر شرکت های بزرگ استفاده می شود.

با Zoho، می توانید مسائل جدید را ضبط کرده و در حین کار روی پروژه ها، آنها را به اعضای تیم خود اختصاص دهید. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود وابستگی ایجاد کنید و پیشرفت خود را با استفاده از نمودار گانت دنبال کنید. علاوه بر این، Zoho شامل ابزارهای ارتباطی با کاربرد آسان برای بهبود همکاری تیمی است.

حتی بهتر از آن، با Zoho Projects، به کل مجموعه برنامه های Zoho دسترسی خواهید داشت. همراه با برخی از ادغام های شخص ثالث، می توانید از CRM، صورتحساب، تجزیه و تحلیل و موارد دیگر Zoho استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی:

 • قالب‌های سفارشی برای پروژه‌ها، وظایف و فهرست‌های کارها
 • اسناد را به اشتراک بگذارید
 • زمان بندی کارها، برنامه ها و صورتحساب
 • گزارش های انتشار
 • با GitHub، Bitbucket، Basecamp و موارد دیگر ادغام می شود

قیمت گذاریZoho Projects برای حداکثر 3 کاربر رایگان است. برای شروع ایجاد پروژه های نامحدود، اشتراک های ممتاز از 5 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

نتیجه

در حال حاضر، تیم توسعه شما ممکن است زمانی را تلف کند که بهتر است برای ساختن مشتریان جدید صرف شود. بنابراین، ممکن است بخواهید از نرم افزار مدیریت پروژه استفاده کنید تا مطمئن شوید که پروژه های شما برای موفقیت تنظیم شده اند. این ابزارها باید شامل ویژگی هایی برای مدیریت کار، اشتراک گذاری فایل، ردیابی باگ و موارد دیگر باشند.

برای بررسی، در اینجا برخی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه برای توسعه دهندگان آورده شده است:

 1. ریکابزاری محبوب برای ردیابی درخواست‌های کاری، بودجه، منابع و عملکرد در سطح تیم.
 2. Monday.comنرم افزار مدیریت پروژه همه کاره با بصری و زمان بندی سفارشی شده.
 3. پروژه های Zoho: ابزاری مقرون به صرفه و مبتنی بر ابر با مجموعه کاملی از برنامه‌های داخلی.

آیا در مورد نرم افزار مدیریت پروژه که باید استفاده کنید سوالی دارید؟ از ما در بخش نظرات زیر بپرسید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!