یک سیستم فروش بلیط مقرون به صرفه برای وردپرس


مدیریت پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل دستور العملی برای فاجعه است. برای یک چیز، همیشه این احتمال وجود دارد که یک درخواست مهم را به دلیل فیلتر هرزنامه بیش از حد از دست بدهید. سپس رشته های ایمیل مخوف وجود دارد که با انباشته شدن آنها به طور فزاینده ای گیج کننده می شوند. این می تواند هم برای شما و هم برای مشتریانتان یک کابوس باشد.

و چگونه اعضای تیم خود را حلقه می کنید؟ ارسال آن تاپیک های ایمیل طولانی، همه چیز را پیچیده تر می کند. علاوه بر این، گفتگوهای ایمیل خصوصی با تیم پشتیبانی خود را اضافه کنید و سازمان از پنجره خارج می شود.

کارآمدترین راه برای رسیدگی به پشتیبانی مشتری استفاده از سیستم بلیط است. اما اگر یک کسب و کار کوچک دارید، توسعه و استفاده از یک سیستم فروش بلیط می تواند بر بودجه شما فشار وارد کند. ناگفته نماند که اجرای یک سیستم فروش بلیط پشتیبانی کامل می تواند به طور قابل توجهی سرعت وب سرور شما و در نتیجه سایت وردپرس شما را کاهش دهد.

خبر خوب این است که یک سیستم فروش بلیط مقرون به صرفه برای وردپرس وجود دارد. این برای کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است، و مقیاس پذیر است. این یک SaaS به نام Saladil است.

سیستم بلیط فروشی سالادیل

Saladil یک سیستم فروش بلیط SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) است که با سایت وردپرس شما یکپارچه می شود. Saladil روی سرور شما اجرا نمی شود، بنابراین عملاً هیچ کندی در وب سایت شما وجود ندارد. در عوض، این سرویس بر روی سرورهای Saladil اجرا می شود و سرور شما را آزاد می کند تا روی میزبانی وب سایت خود تمرکز کنید. این نرم افزار به شما امکان می دهد با استفاده از یک رابط کاربری تمیز و مدرن، بلیط های پشتیبانی مشتری را مدیریت کنید.

سالادیل لوگو: یک سیستم فروش بلیط مقرون به صرفه برای وردپرس

با استفاده از Saladil می توانید کانال مکالمه موثرتری با مشتریان خود ایجاد کنید. می توانید رشته های ایمیل را کنار بگذارید و پشتیبانی مشتری خود را کارآمد کنید – برای شما، تیم و مشتریانتان.

آسان برای استفاده

مشتریان شما یک فرم بلیط فوق العاده ساده برای پر کردن در وب سایت شما دریافت می کنند. هنگامی که وارد سیستم می شوند، می توانند یک بلیط جدید ایجاد کنند و بلیط های قدیمی را که ارسال کرده اند بررسی کنند. ارسال یک بلیط به آسانی تایپ کردن موضوع، انتخاب یک دسته و اولویت، و افزودن یک پیام است. مشتریان همچنین می‌توانند پیوست‌هایی را اضافه کنند که در صورت نیاز به دیدن اسکرین شات یا خواندن یک فایل گزارش می‌تواند مفید باشد.

برای شما و نمایندگان پشتیبانی شما، رابط کاربری Saladil ساده و آسان است که در یک نگاه اسکن می شود. می توانید بلیط ها را بر اساس نماینده، دسته بندی یا وضعیت مشاهده کنید. با کلیک بر روی یک بلیط، همه پیام‌ها، پیوست‌ها، اولویت‌ها و حتی یادداشت‌های خصوصی را به شما نشان می‌دهد که فقط شما و تیمتان می‌توانید آنها را ببینید.

قابل تنظیم

هر کسب‌وکاری حداقل جنبه‌های منحصربه‌فردی برای پشتیبانی دارد. Saladil به شما امکان می دهد فیلدهای داده سفارشی، دسته بندی ها و وضعیت بلیط های سفارشی را اضافه کنید. همچنین می‌توانید «پاسخ‌های کنسرت‌شده» را ایجاد کنید تا به شما کمک کند مشتریان را به‌سرعت و بدون نوشتن پیغام‌های مشابه به‌روز کنید.

اعلان ایمیل

هیچ‌کس نمی‌خواهد تمام روز به رابط سیستم فروش بلیط خیره شود و منتظر درخواست‌های پشتیبانی ظاهر شود. سالادیل به محض دریافت یا به روز رسانی بلیط، بلافاصله مشتریان و نمایندگان را مطلع می کند. مشتریان همچنین می توانند به جای ورود مجدد به وب سایت، مستقیماً به ایمیل اعلان پاسخ دهند.

WooCommerce-Ready

اگر از WooCommerce استفاده می کنید، می توانید فروشگاه خود را به Saladil متصل کنید و از محصولات و خدمات WooCommerce که ارائه می کنید پشتیبانی ارائه دهید.

چگونه یک سیستم فروش بلیط مقرون به صرفه برای سایت وردپرس خود راه اندازی کنید

Saladil یک افزونه برای اتصال سایت وردپرس شما دارد، اما قلب سیستم سرویسی است که در وب سایت سالادیل استفاده خواهید کرد. اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب کاربری با Saladil ایجاد کنید. من قیمت را در مدت کوتاهی پوشش خواهم داد، اما شروع آن رایگان است و یک آزمایش 21 روزه برای آزمایش همه ویژگی ها دریافت خواهید کرد.

حساب خود را تنظیم کنید

به Saladil.com بروید و روی آن کلیک کنید رایگان شروع کنید دکمه در گوشه بالا سمت راست اطلاعات خود را پر کنید، شرایط را بپذیرید و وارد شوید.

مرحله بعدی یک صفحه خوش آمدید با دانلود افزونه و دستورالعمل های آسان در مورد نحوه نصب Saladil در سایت وردپرسی شما است.

اسکرین شات صفحه خوش آمد گویی سالادیل

پس از نصب و فعال سازی افزونه، باید یک کلید API وارد کنید تا به حساب سالادیل خود متصل شوید. می‌توانید کلید API را در صفحه خوش‌آمدگویی سالادیل، جایی که افزونه را دانلود کرده‌اید، بگیرید.

اسکرین شات از منوی سالادیل در وردپرس

فرم بلیط پشتیبانی مشتری خود را ایجاد کنید

Saladil ایجاد فرم بلیط پشتیبانی مشتری را آسان می کند. آماده خروج از جعبه است. سه مرحله وجود دارد:

  1. کد کوتاه را از منوی Saladil در سایت خود کپی کنید: [saladil_customer_area]
  2. یک صفحه جدید ایجاد کنید.
  3. کد کوتاه را در صفحه جاسازی کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید کد کوتاه را در هر صفحه موجود قرار دهید، اما ممکن است داشتن یک صفحه خاص برای پشتیبانی مشتری موثرتر باشد.

هنگامی که کد کوتاه را جاسازی کردید، فرم ظاهر می شود – آماده استفاده.

اسکرین شات فرم بلیط سالادیل

تجربه مشتری

هنگامی که مشتری بلیط خود را ارسال می کند، یک پنجره بازشو دریافت می کند که ورود خود را تأیید می کند. سپس آنها به صفحه ای هدایت می شوند که همه بلیط هایی را که ارسال کرده اند فهرست می کند.

اسکرین شات از نمای بلیط مشتری سالادیل

در هر زمان، مشتریان شما می‌توانند یک بلیط را مشاهده کنند و ورودی اصلی، وضعیت فعلی آن، و همه پیام‌های بین آنها و نمایندگان شما را ببینند. همه اینها در وب سایت شما اتفاق می افتد – مشتریان شما مجبور نیستند در جای دیگری وارد شوند یا یک حساب سالادیل جداگانه ایجاد کنند.

اگر تا به حال بلیط های پشتیبانی زیادی را مدیریت کرده اید، احتمالاً می دانید که بسیاری از مشتریان از مراجعه به سایت های مختلف برای دریافت پشتیبانی متنفرند. این ویژگی ارزشمندی است که رضایت مشتری را بهتر می کند.

مشتری شما همچنین برای هر ارسال بلیط، از جمله پیوندی به بلیط در سایت شما، یک اعلان ایمیل دریافت می کند.

اسکرین شات ایمیل بلیط مشتری

این سمت مشتری است، بیایید نگاهی به آنچه که نماینده می بیند بیاندازیم.

تجربه نماینده

در حالی که مشتریان شما بلیط ها را در سایت وردپرس خود ارسال می کنند و با آنها تعامل دارند، شما و تیم پشتیبانی شما به طور انحصاری بر روی پلت فرم Saladil کار خواهید کرد.

در حالی که صفحه اصلی داشبورد دارای برخی از آمارهای مفید است، شما بیشتر در منوی بلیط ها کار خواهید کرد.

اسکرین شات لیست بلیط سالادیل

لیستی از همه بلیط ها را دریافت می کنید که بر اساس آخرین فعالیت مرتب شده اند. همچنین می‌توانید وقتی فهرست طولانی‌تر شد، بلیت‌ها را جستجو کنید. با استفاده از منوی سمت چپ، می‌توانید تمام بلیط‌های بدون پاسخ، بلیط‌هایی که فقط به شما اختصاص داده شده و آخرین پاسخ‌ها را مشاهده کنید. علاوه بر این، می‌توانید روی هر وضعیتی کلیک کنید و همه بلیط‌هایی را که تحت آن قرار می‌گیرند، ببینید. دسته بندی ها راه دیگری برای مرتب سازی بلیط ها هستند و به زودی به آن خواهم پرداخت.

در جدول کامل بلیت، می‌توانید پیام، چه کسی آن را ارسال کرده، به چه کسی اختصاص داده شده است، و تاریخ/زمان آخرین پیام را ببینید.

هنگامی که یک مشتری یک بلیط پشتیبانی ارسال می کند، یک ایمیل اعلان دریافت می کنید. می‌توانید روی پیوند موجود در ایمیل کلیک کنید یا مستقیماً به حساب Saladil خود بروید تا آن را ببینید و با آن ارتباط برقرار کنید. هنگامی که یک بلیط را باز می کنید، می توانید وضعیت، اولویت و دسته را تغییر دهید یا یک نماینده را تعیین کنید.

اسکرین شات بلیط سالادیل

یک فیلد پیام با ابزارهای ویرایش ساده وجود دارد و می‌توانید لینک‌ها و پیوست‌ها را اضافه کنید. اگر تعدادی را ایجاد کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از «پاسخ کن» نیز پاسخ دهید.

خلاصه ویژگی های Saladil

من اصول اولیه را پوشش داده ام، اما می خواهم برخی از ویژگی هایی را که برای من برجسته است به شما نشان دهم.

سوالات مهمان

شما مجبور نیستید سیستم فروش بلیط را به مشتریان ثبت نام شده محدود کنید. اگر می‌خواهید از مهمانان بلیط بپذیرید، تنظیم آن آسان است. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید این کار را برای رسیدگی به سؤالات پیش از فروش انجام دهید. Saladil یک فرم تماس ویژه به شما می دهد که می توانید با استفاده از یک کد کوتاه در صفحه نمایش دهید. هنگامی که یک مهمان بلیطی را ارسال می کند، آن را همراه با سایرین در لیست خود مشاهده خواهید کرد، اما به عنوان “استعلام مهمان” پرچم گذاری شده است.

اسکرین شات بلیط مهمان سالادیل

فیلدهای بلیط سفارشی

فیلدهای پیش‌فرض که با فرم ارسال بلیت سالادیل ارائه می‌شوند، نسبتاً کامل هستند. با این حال، می توانید فرم را با فیلدهای خود سفارشی کنید. اگر محصول یا خدمات بسیار تخصصی دارید یا فقط می خواهید اطلاعات بیشتری از مشتریان خود جمع آوری کنید، این می تواند مفید باشد.

پاسخ های آماده

همانطور که تیم پشتیبانی مشتری شما شلوغ تر می شود، دادن همان پاسخ ها برای درخواست های معمول – یا حتی گفتن “از شکیبایی شما متشکرم” می تواند خسته کننده شود. Saladil به شما این امکان را می‌دهد تا پاسخ‌های کنسرتی ایجاد کنید تا آن پاسخ‌ها را کارآمدتر مدیریت کنید.

مدیریت دسترسی

به خصوص اگر یک تیم پشتیبانی بزرگ دارید، احتمالاً نمایندگانی دارید که می توانند بلیط های خاصی را مدیریت کنند اما دیگران را نه. با مدیریت دسترسی، می توانید بلیط های یک نماینده خاص را بر اساس دسته بندی محدود کنید.

به عنوان مثال، فرض کنید که یک سرویس پشتیبانی وردپرس را اجرا می کنید. شما ممکن است عواملی داشته باشید که می توانند زیر پوشش قرار بگیرند و کد یا طراحی را تغییر دهند و دیگرانی که فقط محتوا را آپلود می کنند، مانند پست های وبلاگ. شما می توانید آن عوامل پشتیبانی محتوا را فقط به آن دسته اختصاص دهید.

اسکرین شات صفحه مدیریت دسترسی عامل سالادیل

بسیاری از ویژگی های مفید در سرویس Saladil وجود دارد و ارزش بررسی را دارد.

قیمت گذاری

همانطور که قبلاً اشاره کردم، می توانید با یک دوره آزمایشی رایگان 21 روزه شروع کنید. این زمان کافی است تا همه ویژگی ها را آزمایش کنید و مطمئن شوید که برای تیم شما کار می کند.

پس از آن، قیمت سالادیل ساده است. هیچ ردیف یا جدول قیمتی وجود ندارد، فقط یک اشتراک سالانه است. در زمان نوشتن این مقاله، 8.25 دلار در ماه است.

اسکرین شات صفحه قیمت سالادیل

این به شما می رسد:

  • نمایندگان نامحدود
  • بلیط نامحدود
  • پشتیبانی سالادیل استاندارد

وقتی صحبت از پشتیبانی شد، در حین تست افزونه، نیاز داشتم با پشتیبانی Saladil تماس بگیرم. آنها فقط در چند ساعت با یک راه حل واضح پاسخ دادند و بسیار دوستانه بودند.

آنها همچنین یک راه حل Enterprise برای ویژگی های سفارشی، میزبانی داخلی یا پروژه های بزرگ دارند. برای اطلاع از جزئیات و قیمت فقط باید با آنها تماس بگیرید.

یک سیستم کامل بلیط فروشی برای وردپرس که می توانید هزینه کنید

استفاده از Saladil آسان است، قابل تنظیم است و سرور شما را دچار مشکل نمی کند. اگر می خواهید یک سیستم فروش بلیط پشتیبانی قوی در سایت وردپرس خود اجرا کنید، Saladil یک انتخاب عالی است.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!