چهارمین کنفرانس سالانه WP Engine DE {CODE} ثبت‌نام‌هایی را افزایش می‌دهد که علاقه به نوآوری منبع باز را افزایش می‌دهد.


آستین، تگزاس – 27 فوریه 2023 –WP Engine، قابل اعتمادترین پلت فرم وردپرس در جهان، امروز اعلام کرد که ثبت نام برای چهارمین کنفرانس سالانه توسعه دهندگان آن، DE {CODE} 2023 باز است. این رویداد کاملاً رایگان و مجازی که به اشتراک دانش فنی با جامعه جهانی وردپرس اختصاص دارد، تعهد WP Engine برای باز کردن را برجسته می کند. منبع و نوآوری است.

از زمان راه اندازی اولین {CODE} در سال 2020، علاقه مخاطبان تقریباً دو برابر شده و جهانی تر از همیشه شده است. علاقه همچنان در سطح جهانی از 2500 ثبت نام کننده اصلی به بیش از 4800 ثبت نام کننده از بیش از 100 کشور مختلف در سال گذشته افزایش می یابد و DE {CODE} را به یکی از محبوب ترین کنفرانس های وردپرس در جهان تبدیل می کند. رویداد اصلی تقریباً در 21 مارس 2023 برای طرفداران در آسیا و اقیانوسیه و ایالات متحده و در 23 مارس برای طرفداران در EMEA برگزار می شود و به توسعه دهندگان در مناطق زمانی مختلف اجازه می دهد تا در طول رویداد در چت زنده شرکت کنند.

“DE {CODE} همیشه در مورد بازگرداندن به جامعه و ایجاد فضای آنلاین دیگری بوده است که توسعه دهندگان وردپرس بتوانند در آن به یادگیری ادامه دهند. این به یک ستون اصلی برای توسعه دهندگانی تبدیل شده است که می خواهند با آخرین روندها و بهترین شیوه ها در توسعه مدرن وردپرس همگام شوند. جیسون کوهن، بنیانگذار و مدیر ارشد نوآوری WP Engine گفت.

او افزود: «با سرعت بخشیدن به محتوا و ویرایش کل سایت توسط ویرایشگرهای قالب، محبوبیت ساخت‌های بدون هد و ابزارهای ساخت بصری‌تر در دسترس ما، هرگز زمان بهتری برای توسعه‌دهی وردپرس نبوده است.» “برنامه امسال DE {CODE} در مورد گسترش درک توسعه دهندگان از آنچه با وردپرس امکان پذیر است است.”

جلساتی برای آموزش و الهام بخشیدن

دستور کار فشرده برای DE {CODE} 2023 شامل سه سخنرانی کلیدی و 12 جلسه اولیه با تمرکز بر آخرین روندها و نوآوری ها در توسعه سنتی و بدون سر وردپرس، تجارت الکترونیک و موارد دیگر خواهد بود. لیست کامل سخنرانان و دستور کار را می توانید در اینجا بیابید.

کلمات کلیدی در انتظار

WP Engine، بنیانگذار و مدیر ارشد نوآوری، جیسون کوهن، فناوری چگونه بر پویایی قدرت بین طراحان، توسعه دهندگان و بازاریابان تأثیر گذاشته است؟

WP Engine، مدیر محصول، Jason Konen، “Transcend with Headless Powered by Atlas”

Google، Developer Advocate، Sam Dutton، جعبه ایمنی حریم خصوصی برای وب: تغییر چشم انداز حریم خصوصی و تأثیر آن بر سایت های شما

نکات برجسته

در ادامه سخنرانی‌های امسال، جدول زیرجلسه DE {CODE} 2023 اطلاعات عملی را برای نوآوری در معماری بدون سر، تجارت الکترونیک و راه‌حل‌های پرداخت، و همچنین یافتن موارد استفاده جدید از زمینه‌های سفارشی پیشرفته (ACF) در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد. جلسات نمونه شامل:

چگونه اولین پروژه وردپرس بدون هد خود را با استفاده از ACF + WPGraphQL بسازیم با توسعه دهنده ارشد WP Engine Jeff Everhart.

ساده سازی پردازش پرداخت در یک اقتصاد جهانی در حال تغییر با بنیانگذار و مدیر عامل انجمن BayPay دانیل شاتلین، مدیر محصول ارشد WP Engine اریک جورج، و معاون رئیس، محصول ساجال آگراوال.

الگوهای بلوک پیشرفته را مدیریت و ایجاد کنید. با فیل جانستون، معمار ارشد نرم افزار WP Engine و مهندس React، Michael Day، یاد بگیرید که چگونه از جدیدترین ابزارها و ویژگی های سبک تم وردپرس استفاده کنید.

ما در مورد DE {CODE} 2023 هیجان‌زده هستیم، زیرا این فرصت را به ما می‌دهد تا با باهوش‌ترین ذهن‌های صنعت تعامل داشته باشیم، قابلیت‌ها و راه‌حل‌های هیجان‌انگیز جدید را از WP Engine به نمایش بگذاریم، و به گردش کار و عملیات توسعه‌دهندگان در سراسر جهان ارزش بیافزاییم. راماداس پرابهاکار، SVP و مدیر ارشد فناوری WP Engine گفت.

“هدف ما این است که توسعه دهندگان را با مهارت ها و راه حل هایی که برای زنده کردن خلاقیت و نوآوری خود نیاز دارند، توانمند کنیم. DE {CODE} فرصتی عالی برای یادگیری از یکدیگر در اختیار ما قرار می دهد و ما انتظار داریم که رویداد جهانی امسال بزرگترین و بزرگترین رویداد جهانی ما باشد. جذاب ترین رویداد {CODE} تا به امروز.”

درباره DE {CODE} 2023، از جمله نحوه ثبت نام در اینجا بیشتر بیاموزید.

برای سوالات رسانه ای لطفا تماس بگیرید [email protected] com

درباره موتور WP

WP Engine، یک شرکت فناوری وردپرس، قابل اعتمادترین، قابل اعتمادترین و توسعه‌دهنده‌ترین محصولات وردپرس را برای کسب‌وکارها و آژانس‌ها در هر اندازه، از جمله میزبانی مدیریت شده وردپرس، وردپرس سازمانی، وردپرس بدون سر، فلایویل، محلی، فیلدهای سفارشی پیشرفته و جنسیس ارائه می‌کند. نوآوری های تکنولوژیکی WP Engine و کارشناسان برنده جایزه وردپرس به پشتیبانی از بیش از 1 میلیون مشتری در 150 کشور کمک می کنند.


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!