دکمه های جدید، سرصفحه های چسبناک و میانبرهایی برای صرفه جویی در زمان – اخبار wordpress-templates.ir


آخرین مجموعه از ویژگی های جدید شامل دکمه های به روز شده، بلوک های چسبنده و ابزارهایی برای ویرایش کارآمدتر سایت است.

در WordPress.com، ما همیشه پلتفرم خود را برای انجام کارهای بیشتر تحت فشار قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی چیزهای شگفت انگیز ایجاد، طراحی و منتشر کنید. آخرین ویژگی ما کمی عمیق تر به تنظیمات می پردازد، و آن را مخصوصاً برای کسانی که خود را سرهم بندی می کنند مناسب می کند. حتی اگر خود را یک حرفه ای نمی دانید، وارد آن شوید و به هر حال بازی کنید! شما بیش از آنچه فکر می کنید توانایی دارید و اگر چیزی را بشکنید، تیم ما همیشه می تواند آن را بازیابی کند – همه ما آنجا بوده ایم.

و در این مورد، کمی آزمایش می تواند نتایج بزرگی را درو کند. تنها چیزی که لازم است یک یا دو تغییر ساده است تا تفاوت بزرگی در نحوه دیدن (و تعامل با) مردم سایت شما ایجاد کند.

بیایید بپریم و نگاهی بیندازیم.

دکمه های وب سایت خود را بالا بیاورید

دادن جلوه سایه به دکمه‌های خود یک راه آسان و مؤثر برای دادن زیبایی بیشتر به صفحات شما است. اکنون، گزینه های از پیش تعیین شده جدیدی که در منوی Styles موجود است، به شما این امکان را می دهد که این را در سراسر سایت خود اعمال کنید.

از نوار کناری Styles، روی “Templates” و سپس روی “Buttons” کلیک کنید. از آنجا، چهار گزینه برای نحوه استایل دادن به دکمه‌های خود خواهید دید. این ویژگی فقط در تم های بلوکی موجود است.

اسکرین شات گزینه Shadow برای Button Blocks.

زمان استفاده از این ویژگی: شما یک استاد CTA (تماس برای اقدام) هستید و در انتهای هر پست وبلاگ دکمه ای قرار می دهید که از خوانندگان خود می خواهید ویدیوی YouTube را تماشا کنند، به پادکست گوش دهند یا کتابی بخرند. فکر کردید این دکمه ها کمی قدیمی و مسطح به نظر می رسند. از پیش تنظیمات سایه جدید برای متحرک سازی دکمه های مجازی با عمق و تازگی استفاده کنید.

استفاده مجدد از یک طرح زیبا

نه تنها می‌توانید متن را از یک بلوک به بلوک دیگر کپی و جای‌گذاری کنید، اکنون می‌توانید کل طرح یک بلوک – رنگ‌ها، تایپوگرافی، هر چیز دیگری – را کپی کنید و آن را در بلوک دیگری از همان نوع جای‌گذاری کنید.

از منوی تنظیمات بلوک، Copy Styles را انتخاب کنید. سپس هنگامی که یک بلوک جدید اضافه کردید، “Paste Styles” را از منوی تنظیمات انتخاب کنید تا همه آن عناصر طراحی را منتقل کنید.

تصویری از دکمه Copy Styles در یک بلوک نقل قول.

زمان استفاده از این ویژگی: من مدتی را صرف بازی با گرادیان‌ها و تنظیمات تایپ کرده‌ام تا بلوک نقل‌قول واقعاً جالب به نظر برسد، و نتیجه داد – حالا می‌خواهید آن طرح اولیه را به یک بلوک نقل قول در صفحه‌ای دیگر بیاورید. به جای ایجاد مجدد مراحلی که برداشته اید، فقط از “Copy Styles” / “Paste Styles” استفاده کنید و برای کارایی یک ستاره طلایی دریافت کنید.

به خوانندگان خود یک نقطه گیر بدهید

مؤلفه «تثبیت شده» در وب‌سایت شما، بخشی از محتوا است (اغلب یک سربرگ + منو، البته نه همیشه) که مهم نیست که صفحه یا پستی را تا چه اندازه به سمت پایین حرکت می‌کنید، در بالا باقی می‌ماند. این یک ویژگی مفید برای بازدیدکنندگان شما است، به خصوص در تلفن همراه، که در آن بازگشت به منو می تواند آزار دهنده باشد.

کاربردهای دیگری نیز وجود دارد، مانند یک تبلیغ مهم یا تبلیغاتی که می‌خواهید همیشه قابل مشاهده باشد.

با این حال، تنها A.J گروه می توان آن را به جای هر قطعه قالب جداگانه چسبناک ساخت. بنابراین ابتدا بلوک های چسبنده مورد نظر خود را در یک گروه قرار داده، آن گروه را انتخاب کرده و سپس از نوار کناری تنظیمات به گزینه “Installed” دسترسی خواهید داشت.

زمان استفاده از این ویژگی: وب سایت شما با صفحات طولانی یا پست هایی مشخص می شود که نیاز به پیمایش زیاد دارند. شاید شما یک مشاور نام کودک با لیست های طولانی از نام ها باشید. از یک سرصفحه و منوی چسبنده استفاده کنید تا بازدیدکنندگان مجبور نباشند تمام مسیر را به عقب بروند تا سریعاً به دسته بعدی از نام‌ها برسند.

ضعف عیار: کل سایت خود را کپی کنید!

آیا شما یک وب ساز هستید؟ ما یک ویژگی جدید راه اندازی کرده ایم که به شما امکان می دهد به راحتی کل سایت را کپی کنید. هنگامی که سایت قالب اصلی خود را ایجاد کردید، می توانید سایت های مشتری جدید را بدون شروع کامل از ابتدا ایجاد کنید.

نکته مهم: کپی کردن یک سایت یک پلن جدید نیز ایجاد می کند. به عنوان مثال، کپی کردن یک سایت تجاری، همزمان یک طرح تجاری جدید ایجاد می کند.

از داشبورد خود در wordpress.com/sites، روی منوی سه نقطه کلیک کنید، Copy Site را بزنید، دو مرحله را برای تأیید طی کنید و آماده هستید. این ویژگی در برنامه های تجاری و تجاری با ویژگی های میزبانی فعال در دسترس است.

اسکرین شات فایل "سایت را کپی کنید" دکمه.

زمان استفاده از این ویژگی: شما یک سازنده وب سایت کارآفرین انفرادی هستید و اغلب از سایت های ساخته شده قبلی به عنوان الهام بخش برای ساخت های موجود استفاده می کنید. اگر در حال کار بر روی یک سایت جدید هستید و می خواهید از یک چارچوب استفاده کنید یا احساس می کنید قبلاً آن را ساخته اید، سایت را با یک کلیک کپی کنید و پروژه را با کارهایی که از قبل انجام شده است شروع کنید.

اگر خودتان آن را از دست داده اید

اگر دیگر به‌روزرسانی‌های اخیر ما را از دست داده‌اید، در اینجا خلاصه‌ای سریع آورده شده است.

یک تجربه جدید موبایل برای WordPress.com

برنامه موبایل جدید و بهبود یافته Jetpack هر آنچه را که نیاز دارید را در حال حرکت به وردپرس می آورد.

طراحی حرفه ای بدون طراح

این پرایمر در سبک ها اطلاعاتی را در مورد برجسته کردن وب سایت خود تنها با چند کلیک به شما می دهد.

خانه جدید برای دوره های WordPress.com

دوره های ما خانه جدیدی در WordPress.com/Learn دارند. بهترین قسمت؟ تمامی دوره ها کاملا رایگان است و نیازی به ثبت نام نیست.

کتابخانه عکس سهام متنوع تر

Cocoamattic ERG، یک گروه منابع کارمند در Automattic، با Nappy.co همکاری کرده است تا مجموعه ای از بیش از 90 عکس زیبا از افراد سیاه پوست در حال تعامل با فناوری را منتشر کند.


به 97,632,180 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!