بازاریابی وابسته آمازون با AAWP و WordPress


وابسته به آمازون بودن می تواند راهی عالی برای کسب درآمد اضافی باشد – یا اگر بسیار اختصاص داده شده اید، درآمد تمام وقت داشته باشید. اگر می خواهید کمیسیون خود را افزایش دهید، باید حساب کاربری خود را با وب سایت خود یکپارچه کنید. راه اندازی بازاریابی وابسته آمازون برای یک سایت وردپرس به طرز شگفت آوری آسان است.

بهترین بخش این است که برای تحقق آن نیازی نیست که یک توسعه دهنده باشید یا کدی بنویسید. با استفاده از افزونه AAWP، می‌توانید صفحه‌ای راه‌اندازی کنید که محصولات مورد علاقه آمازون خود را در یک لحظه به نمایش بگذارد.

ارزش صفحه وابسته به آمازون خود را با AAWP افزایش دهید

با افزونه AAWP برای وردپرس، محصولات وابسته آمازون خود را مستقیماً در وب سایت خود نمایش می دهید.

تصویری از وب سایت AAWP که بازاریابی وابسته آمازون را برای وردپرس نشان می دهد

با AAWP، اطلاعات محصول به طور خودکار به روز می شود. این بدان معناست که پیوندهای وابسته شما برای شما ایجاد می شود، در حالی که قیمت ها و تخفیف ها بدون هیچ گونه تعاملی به روز می شوند.

پیکربندی پلاگین را می توان به صورت سراسری در تنظیمات تنظیم کرد، یا می توانید با تقویت کدهای کوتاه، موارد را به صورت جداگانه تغییر دهید. طراحی نیز بسیار قابل تنظیم است. با استفاده از قالب ها یا اضافه کردن سبک های سفارشی، می توانید ظاهر و احساس را مطابق با برند سایت خود طراحی کنید.

علاوه بر استفاده از کدهای کوتاه برای نمایش محصولات، AAWP یک بلوک خاص گوتنبرگ را نیز ارائه می دهد. این بدان معناست که بازدیدکنندگان شما می‌توانند جستجوی محصول را مستقیماً در سایت وردپرس شما انجام دهند – ویژگی که کدهای کوتاه را منسوخ می‌کند.

برای توسعه دهندگان تم، ویجت های مختلفی وجود دارد و می توانید از توابع AAWP در درون تم خود استفاده کنید. ویژگی های بیشتر پلاگین AAWP عبارتند از:

  • هدف گذاری جغرافیایی برای بازدیدکنندگان خارجی شما
  • قالب PHP
  • پشتیبانی از SSL/HTTPS
  • پشتیبانی Google AMP
  • برای مشتریان ارجاع شده Amazon Prime کمیسیون دریافت کنید

شما همچنین نیازی به نگرانی در مورد منسوخ شدن یا امنیت ندارید. تیم AAWP به‌روزرسانی‌ها را به طور منظم منتشر می‌کند. این یک افزونه وردپرس فعالانه با اسناد گسترده و پشتیبانی مستقیم از طریق ایمیل و چت زنده است.

شروع کنید و AAWP را تور کنید

برای شروع با AAWP، ابتدا باید مجوزی را در وب سایت آنها خریداری کنید. هنگامی که آن را مربع کردید، می توانید افزونه را دانلود کنید.

AAWP را نصب کنید

هنگامی که فایل فشرده افزونه را در رایانه خود دانلود کردید، به وب سایت خود بروید و به آن بروید افزونه ها → افزودن جدید. فایل فشرده را برای آپلود جستجو کنید، سپس نصب و فعال کنید.

هنگامی که افزونه را فعال کردید، منوی AAWP را در منوی داشبورد سمت چپ خود خواهید دید.

اسکرین شات از منوی AAWP

شما باید اطلاعات مجوز خود را وارد کنید، که می توانید این کار را انجام دهید AAWP → مجوز. کلید مجوز خود را در حساب AAWP خود در وب سایت آنها دریافت کنید، سپس آن را در قسمت License Key قرار دهید.

اسکرین شات از منوی AAWP

حساب وابسته آمازون خود را متصل کنید

در مرحله بعد، شما باید Amazon API Key و API Secret خود را وارد کنید تا حساب خود را به وب سایت خود متصل کنید. شما می توانید این کار را در زیر انجام دهید AAWP→Amazon API.

اسکرین شات از منوی AAWP

همچنین باید کشور خود را انتخاب کرده و شناسه پیگیری خود را وارد کنید. بدون شناسه ردیابی، تبدیل‌ها را نمی‌توان به حساب وابسته شما اختصاص داد. ممکن است لازم باشد راهنماهای آمازون را برای یافتن کلیدهای API و شناسه ردیابی خود بررسی کنید، و AAWP چندین پیوند در داخل افزونه ارائه می دهد تا به شما کمک کند آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید.

این مراحل اولیه برای اتصال حساب شما هستند، این یک فرآیند بسیار ساده است. حالا من یک گشت کوتاه از این افزونه برای شما ارائه می کنم تا به شما نشان دهم چه چیزی ممکن است.

تنظیمات

چند بخش دیگر از تنظیمات وجود دارد که می توانید در AAWP پیکربندی کنید.

عمومی

در تب general می توانید تنظیمات سراسری افزونه را مشخص کنید. به عنوان مثال، می‌توانید انتخاب کنید که از کد کوتاه مبتنی بر آمازون یا مبتنی بر AAWP استفاده کنید – اگر تصمیم به رفتن به آن مسیر دارید، توصیه می‌کنم به جای آن از بلوک گوتنبرگ آنها استفاده کنید.

همچنین یک ویژگی ذخیره سازی مفید وجود دارد. این به پاک نگه داشتن پایگاه داده شما با حذف خودکار محصولات و لیست های قدیمی کمک می کند. این کمک می کند تا سایت شما سریعتر اجرا شود و از محدودیت درخواست API آمازون تجاوز نکنید.

خروجی

درست همانطور که به نظر می رسد، تنظیمات خروجی به شما کمک می کند تا نحوه ظاهر چیزها را در قسمت جلویی کنترل کنید. به عنوان مثال، در صورت تمایل می توانید طول عنوان محصول را محدود کنید. همچنین می توانید اندازه و کیفیت تصویر را برای تصاویر کوچک تنظیم کنید. توضیحات و رتبه‌بندی‌ها نیز تنظیمات خاص خود را دارند که می‌توانید پیکربندی کنید یا آن را در حالت پیش‌فرض بگذارید.

AAWP به شما امکان می دهد نحوه نمایش قیمت را کنترل کنید، از جمله نشان دادن اینکه آیا یک محصول برای Prime در دسترس است یا خیر. شما همچنین می توانید سبک را ویرایش کنید در آمازون خرید کنید را فشار دهید، یا آن را به طور کامل پنهان کنید.

اسکرین شات از منوی AAWP

کارکرد

کارهای بیشتری وجود دارد که می توانید برای سفارشی کردن ظاهر صفحه و فهرست های خود انجام دهید. در بخش توابع، می‌توانید کارهایی مانند نمایش نماد آمازون پس از پیوندهای تکی انجام دهید – حتی یک پیش‌نمایش در زیر تنظیمات وجود دارد تا به شما نشان دهد چگونه به نظر می‌رسد. سایر تنظیمات توابع عبارتند از:

  • جعبه ها
  • کتاب پرفروش
  • آخرین انتشارات، تازه به بازار آمده ها
  • فیلدهای داده
  • جدول ساز

همانطور که قبلاً اشاره کردم، AAWP دارای یک بلوک گوتنبرگ است که کدهای کوتاه را منسوخ می کند. هنگامی که از بلوک استفاده می کنید، کدهای کوتاهی که تا به حال وجود داشته را فراموش خواهید کرد.

برای افزودن یک لیست محصول به یک صفحه، فقط باید بلوک AAWP را با جستجو در منوی بلوک جدید احضار کنید. هنگام انتخاب AAWP، بلوک ظاهر می شود.

اسکرین شات بلوک AAWP گوتنبرگ

از منوی سمت راست، می توانید محصولات را با استفاده از ASIN اضافه کنید یا مستقیماً در ویرایشگر وردپرس جستجو کنید. به عنوان مثال، پس از جستجوی سریع هدفون، چند محصول را از لیست انتخاب کردم و آنها در صفحه ظاهر شدند.

اسکرین شات بلوک AAWP گوتنبرگ

می توانید نحوه نمایش محصولات را در تنظیمات بلوک بیشتر سفارشی کنید. این به طور قابل توجهی روند ایجاد صفحات محصول و افزودن محصولات به آنها را سرعت می بخشد.

همچنین یک کوتاه‌کننده پیوند وجود دارد که هنگام استفاده از یک نشانه دسترسی رایگان از Bitly، به شما امکان می‌دهد پیوندهای طولانی را به یک پیوند Amzn.to کوتاه کنید.

قیمت گذاری

چهار سطح قیمت گذاری برای AAWP وجود دارد که همه آنها ارزش عالی را ارائه می دهند. تمامی سطوح دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه هستند.

اسکرین شات جدول قیمت گذاری AAWP

شخصی

این برای یک سایت کوچک و فردی بهترین است. فقط برای 49 یورو در هر سال، تمام عملکردهای اصلی افزونه و مجوز یک سایت را دریافت می کنید. یک سال پشتیبانی و به روز رسانی نیز گنجانده شده است.

به علاوه

اگر برای چند سایت دیگر به مجوز نیاز دارید، پلن پلاس بهترین گزینه شماست. در 129 یورو در هر سال، می توانید از این افزونه در نصب های چند سایتی نیز استفاده کنید. یک سال پشتیبانی و به روز رسانی نیز گنجانده شده است.

حرفه ای

اگر شما یک فریلنسر هستید که توسعه یا طراحی را برای مشتریان وردپرس انجام می دهید، سطح Pro می تواند گزینه خوبی باشد. مجوز به 10 سایت با استفاده از چند سایت افزایش می یابد 249 یورو در سال.

نهایی

برای 399 یورو در سال، مجوز شما حداکثر 25 سایت را فراهم می کند، از جمله استفاده چند سایت. و البته یک سال پشتیبانی و آپدیت نیز گنجانده شده است.

برای آژانس ها، بسته به تعداد مجوزهای سایتی که نیاز دارید، یک جدول ردیف اضافی ارائه می دهند.

بازاریابی وابسته آمازون برای وردپرس آسان شد

پلاگین AAWP قدرتمند است و به شما امکان انعطاف پذیری زیادی را در نحوه نمایش محصولات وابسته آمازون در سایت شما می دهد.

اگر به دنبال راهی برای افزایش کمیسیون های وابسته به آمازون خود هستید، استفاده از AAWP برای اتصال سایت وردپرس خود یک راه حل شگفت انگیز است.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!