نامزدهای افزونه Madness باز هستند


مارس Madness بهترین‌های بسکتبال دانشگاهی را برای شما به ارمغان می‌آورد، و امسال، هشتمین مسابقه سالانه پلاگین دیوانگی مجله Torque نیز اینجاست تا همین کار را با وردپرس انجام دهد. یک رقابت به سبک براکت، بهترین افزونه‌ها را از سراسر اکوسیستم وردپرس در برابر یکدیگر قرار می‌دهد تا ببیند جامعه کدامیک را بیشتر دوست دارد.

با بیش از 60000 افزونه موجود در مخزن پلاگین وردپرس، Plugin Madness 64 پلاگین درخشان را برجسته می کند که همه توسط انجمن وردپرس نامزد شده و به آنها رأی داده شده است تا تنها یک برنده باقی بماند. همه این افزونه ها به توسعه دهندگان کمک می کنند تا انعطاف پذیری لازم برای ساخت سایت های قدرتمند وردپرس را پیدا کنند. نامزدهای انتخاب شده به چهار دسته اولیه تقسیم می شوند: بازاریابی، بهینه سازی، تعمیر و نگهداری و تجارت الکترونیک.

در سال‌های گذشته، شاهد بوده‌ایم که برخی از بزرگ‌ترین نام‌های سازنده در مخزن پلاگین وردپرس، این جایزه را به خانه برده‌اند. برندگان Legendary League عبارتند از Smush، FluentCRM، و اولین برنده پلاگین Madness: Advanced Custom Fields (ACF). سال گذشته، ما شاهد گسترش داستان سیندرلا بودیم که اولین بار و همچنین افزونه‌های Elementor به خط پایان رسیدند و به رتبه اول رسیدند.

فقط شما می توانید در تصمیم گیری کمک کنید که آیا برنده امسال یک اسطوره دیرینه خواهد بود یا ما یک تیم تازه کار سال را تاج گذاری می کنیم. جزئیات مسابقات را بخوانید و دریابید که چگونه می توانید همبازی های مورد علاقه خود را امسال نامزد کنید.

اگر می‌خواهید برای وارد کردن پلاگین مورد علاقه‌تان به چرخه کمک کنید، در اینجا چیزی است که باید بدانید.

همه کاندیداهای پلاگین برای Plugin Madness باید شرایط زیر را داشته باشند:

  1. افزونه باید در مخزن افزونه وردپرس موجود باشد.
  2. این افزونه باید با وردپرس 5.7 (یا بالاتر) سازگار باشد.
  3. این افزونه باید در 12 ماه گذشته به روز شود.

خودشه! اگر افزونه مورد علاقه شما این حداقل آستانه ورود را برآورده کند، مسابقات آماده است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که این پیوند را دنبال کرده و نامزدی خود را از هم اکنون تا 15 فوریه تکمیل کنید.

هفته اول مسابقات از دوشنبه 27 فوریه آغاز می شود و هر دوشنبه رای گیری مجدد انجام می شود. هفته به هفته، با کاهش تعداد بازیکنان از 64-32 به 16-8، رقابت ها را به نصف کاهش خواهیم داد، در حالی که چهار تیم نهایی در اواخر مارس به مصاف هم می روند و ترکیب مسابقات در روز دوشنبه، 3 آوریل به پایان می رسد. پلاگین برنده در 17 آوریل 2023 اعلام خواهد شد.

Plugin Madness یک رویداد سالانه جامعه وردپرس است که توسط مجله Torque، یک انتشارات مستقل وردپرس WP Engine، حمایت مالی و ایجاد شده است. از جولای 2013، Torque منبعی پیشرو برای بینش ها و اطلاعاتی است که توسعه دهندگان برای ساخت، رشد و بهبود سایت های وردپرس خود نیاز دارند.

تورک را در توییتر دنبال کنید برای اینکه با پلاگین جنون امسال همگام شوید و فید خود را با محتوای جدید وردپرس پر کنید.

آیا مورد علاقه شما در دادگاه جنون پلاگین امسال رشد می کند یا شکست می خورد؟ ببینید چه زمانی باید افزونه‌ای را که فکر می‌کنید شایسته جایگاهی در تالار مشاهیر است نامزد کنید و هفته به هفته با ما رای دهید!
– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!