ثبت نام برای کنفرانس توسعه‌دهنده متمرکز DE {CODE} باز است


آیا وب سایت شما کمی قدیمی شده است؟ آیا به دنبال راهی برای روح بخشیدن به جریان کاری خود بوده اید؟ شما نمی خواهید DE {CODE} 2023، کنفرانس مجازی WP Engine برای توسعه دهندگان را از دست بدهید. این رویداد رایگان موضوعاتی از جمله تجارت الکترونیک، وردپرس بدون سر، میزبانی مدیریت شده وردپرس و موارد دیگر را پوشش می دهد. همه چیزهایی که می توانید برای جذاب کردن وب سایت خود و بهبود مهارت های توسعه خود نیاز داشته باشید.

ثبت نام رایگان امروز!

آیا در استرالیا، لندن یا تورنتو زندگی می کنید؟ مشکلی نیست! DE {CODE} 2023 بسته به منطقه زمانی شما، در روزهای 21 و 23 مارس، در سه منطقه دارای محتوای روشنگری یکسان خواهد بود:

پدر شما: 21 مارس 2023، ساعت 10 صبح تا 4 بعدازظهر AEST

آمریکای شمالی: 21 مارس 2022، 10 صبح تا 4 بعد از ظهر CST

اروپا، خاورمیانه و آفریقا: 23 مارس 2022 از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر به وقت گرینویچ

بیایید به چند نمایش عالی که می توانید به صورت رایگان تماشا کنید شیرجه بزنید.

فرا گرفتن

DE {CODE} 2023 مملو از گفتگوهای متخصص در مورد هر سطح مهارتی است. چه نگران حریم خصوصی یا امنیت باشید، چیزی برای شما وجود خواهد داشت.

اگرچه همه گفتگوها استثنایی خواهند بود، اما ما می خواستیم برخی از آنها را برجسته کنیم.

چگونه فناوری پویایی قدرت بین طراحان، توسعه دهندگان و بازاریابان را شکل داده است

وردپرس ۲۰ سال پیش در این سال ایجاد شد. برای جشن گرفتن این نقطه عطف شگفت‌انگیز، بنیانگذار WP Engine و جیسون کوهن، نگاهی خواهد داشت به اینکه چگونه افراد پشت سر وردپرس از یک پلتفرم وبلاگ‌نویسی به آنچه امروز است تبدیل شده‌اند. این گفتگو به ایجاد سایت در سال 2003، چگونگی تکامل آن به امروز و آنچه در دهه آینده ممکن است برای سازندگان وب سایت باشد، می پردازد.

7 کاری که نمی دانستید می توانید با فیلدهای سفارشی پیشرفته انجام دهید

Advanced Custom Fields که در بین توسعه دهندگان وردپرس بسیار محبوب است، بیش از 4.5 میلیون وب سایت را در اختیار دارد. اگرچه به طور گسترده استفاده می شود، اما عملکردهایی وجود دارد که ممکن است ندانید از دست داده اید. ایان پالسون، مدیر ارشد محصول در WP Engine و راب استینسونمدیر بازاریابی محصول و WP Engine هفت ویژگی “پنهان” مورد علاقه خود را برجسته می کند.

غلبه با بی سر

وردپرس بدون سر در چند سال گذشته یک گفتگوی بزرگ بوده است. جیسون کونن، مدیر محصول در WP Engine، به شرکت‌ها و وب‌سایت‌های بدون سر واقعی نگاه می‌کند. سپس او به آینده وردپرس بدون سر و اطلس از WP Engine نگاه می کند.

برقراری ارتباط

پس از پایان جلسات، ارتباط مجازی را تضمین و ادامه دهید و فرصتی برای پرسیدن سوالات از سخنرانان و ایجاد ارتباط جدید با سایر حاضران فراهم کنید.

شما نمی خواهید این فرصت را برای ارتقاء بازی توسعه دهنده خود و شرکت در یکی از بزرگترین کنفرانس های وردپرس از دست بدهید.

امروز ثبت نام کنید!
– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!