مجموعه تصاویر استوک جدید Black x Tech – اخبار wordpress-templates.ir


Cocoamattic ERG از Automattic با Nappy.co همکاری می کند تا مجموعه ای از بیش از 90 تصویر را منتشر کند که سیاه پوستان را در تعامل با فناوری نشان می دهد.

بپرسید و اکثر صاحبان مشاغل کوچک یا وبلاگ نویسان به شما خواهند گفت که یافتن عکس های سهامی با کیفیت بالا و مجوز آشکار برای وب سایت های آنها چقدر سخت است. اگر یک کمپین یا وب سایت خواستار یک عکاسی استوک متنوع و فراگیر باشد، به احتمال زیاد شکست خواهد خورد.

به همین دلیل WordPress.com برای اعلام انتشار مجموعه عکاسی استوک Black x Tech هیجان‌زده است! Cocoamattic ERG، یک گروه منابع برای کارمندان در Automattic، با Nappy.co همکاری کرده است تا مجموعه ای از بیش از 90 عکس زیبا از افراد سیاه پوست در حال تعامل با فناوری را منتشر کند. Nappy، شرکتی که مأموریت افزایش نمایندگی افراد سیاه‌پوست و قهوه‌ای در عکاسی سهامی دارای مجوز عمومی را دارد، برای همکاری در این ابتکار مناسب بود. یکی از بنیانگذاران Nappy، ژاک باستین، یک کاربر قدیمی وردپرس است که علاقه مشابهی به منبع باز دارد.

سانتانا اینس، رئیس مشترک Cocoamattic ERG، در مورد این گروه گفت: “Cocoamattic گروهی است که نماینده کارمندان سیاهپوست/آفریقایی دیاسپورایی است که در Automattic کار می کنند. بخشی از ماموریت ما افزایش نمایندگی سیاه پوستان در فناوری است. ما می دانیم که نمایندگی چقدر قدرتمند است. می تواند باشد، دیدن خود در رسانه ها پیرامون فناوری می تواند سکوی پرشی برای یک حرفه در فناوری باشد.”

از آنجایی که نمایش سیاه‌پوستان در حال ایجاد یا تعامل با فناوری به شدت در عکاسی استوک وجود نداشت، Cocoamattic می‌خواست با این مشکل مقابله کند. سانتانا ادامه می دهد، “داشتن مجموعه ای زیبا و اصلی از تصاویر استوک که نشان دهنده افراد سیاه پوست در WordPress.com است برای ما بسیار مهم بود. ما Nappy را برای هم افزایی این ماموریت انتخاب کردیم، اما همچنین به این دلیل که تصاویر در Nappy.co اکنون توسط ایندکس شده اند. Openverse.org.”

Openverse، جمع‌آوری رسانه‌های دارای مجوز آشکار، تصاویر Black x Tech را از طریق یک کتابخانه رسانه یا بلوک‌های تصویر و گالری از سایت WordPress.com شما در دسترس قرار می‌دهد.

اسکرین شات دسترسی به کتابخانه رسانه Openverse از Image Block در WordPress.com
افزودن تصاویر از طریق Image Block
تصاویر را از کتابخانه رسانه اضافه کنید

اگر به دنبال افزودن تصاویر متنوع و جامع به سایت WordPress.com خود هستید، با مجموعه تصاویر Black x Tech که توسط Cocoamattic x Nappy برای شما آورده شده است، این کار بسیار آسان تر شده است. همچنین می توانید این مجموعه را به صورت زنده در Nappy.co مشاهده کنید.


به 97413972 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!