طراحی مانند یک حرفه ای فقط با چند کلیک – اخبار wordpress-templates.ir


برای اینکه وب سایت شما ظاهری حرفه ای پیدا کند نیازی به یک طراح حرفه ای نیست.

جدیدترین مجموعه ابزارهای طراحی ما به شما این امکان را می دهد که تنها با چند کلیک سبکی قانع کننده به طور مداوم در کل وب سایت خود ایجاد کنید. امروز ما دوست داریم روی تنظیمات Styles بزرگنمایی کنیم، که به شما امکان می دهد تغییراتی در سطح سایت ایجاد کنید و سبک های پیش فرض جدید را مستقیماً از ویرایشگر سایت ایجاد کنید.

طراحی حرفه ای بدون طراح

از گزینه‌های اولیه مانند رنگ‌ها و تایپوگرافی گرفته تا پارامترهای پیشرفته‌تر مانند ابعاد محتوا، لایه‌بندی و تنظیمات خاص بلوک، مطمئناً سفارشی‌سازی سبک ما را بدون توجه به سطح تجربه طراحی (یا فقدان آن!) مفید خواهید یافت.

اگرچه تعدادی از تم ها دارای سبک هایی هستند که می توانید آنها را آزمایش کنید، استفاده از سبک های سفارشی به شما آزادی و انعطاف بیشتری برای آزمایش و بازی با قطعات طراحی مختلف می دهد.

استفاده از این تنظیمات یک سبک پیش فرض جدید برای عناصر موجود در سایت شما مانند سرفصل ها، پاراگراف ها و دکمه ها ایجاد می کند. این بدان معنی است که هر صفحه یا پست جدیدی که به طور خودکار ایجاد می شود، این سبک ها را به ارث می برد و کل فرآیند را کارآمدتر می کند. علاوه بر این، هر تغییری که ایجاد می‌کنید در کل سایت منعکس می‌شود و ظاهر و احساسی ثابت را تضمین می‌کند.

ابزارهای طراحی ویرایشگر وب سایت ما برای کسانی ایده آل است که می خواهند در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنند و در عین حال ظاهر و احساس ثابتی را در وب سایت خود حفظ کنند.

نحوه طراحی DIY، با سهولت

از ویرایشگر سایت (در نوار کناری سمت چپ، به Appearance → Editor بروید)، روی دکمه Edit در سمت چپ بالای صفحه و سپس نماد Styles در بالا سمت راست کلیک کنید. نوار کناری با تعدادی گزینه برای کاوش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. (توجه: اگر تم مورد استفاده شما با ویرایشگر سایت سازگار نباشد، ممکن است این گزینه ظاهر نشود.)

بهترین مکان برای شروع کتاب الگو است. با Style Book، می‌توانید طرح‌های رنگی و تایپوگرافی مختلف را بررسی کنید و قبل از پیاده‌سازی بلوک‌های مختلف، متوجه شوید که چه شکلی هستند:

هنگامی که از استایل‌بوک خارج شدید، می‌توانید روی «مرور سبک‌ها» کلیک کنید، که به شما امکان می‌دهد پیش‌نمایش این عناصر سبک را در سایت واقعی خود مشاهده کنید. به یاد داشته باشید، تا زمانی که دکمه “ذخیره” را فشار دهید، هیچ چیز ثابت نمی شود.

از آنجا، می‌توانید تنظیمات خاصی را برای تایپوگرافی، رنگ‌ها و طرح‌بندی آزمایش کنید. شما همچنین می توانید جنبه های طراحی بلوک های خاص را بهبود بخشید. به عنوان مثال، اگر رنگ یا اندازه متن بلوک عنوان را تغییر دهید، هر عنوان در سایت شما تغییر می کند و همچنین به عنوان پیش فرض جدید برای هر عنوان جدید تبدیل می شود.

وقتی یک سبک خاص بلوک را از ویرایشگر سایت تنظیم می‌کنید، هر تغییری که در صفحات یا پست‌های خاص ایجاد می‌کنید فقط برای آن مکان اعمال می‌شود – اگرچه می‌توانید دکمه Apply Globally را فشار دهید تا آنها را در کل سایت ترکیب کنید.

ابزارهای سبک در طرح‌های Premium و بالاتر در دسترس هستند.


به 97331371 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!