ابزارهایی برای ساده تر کردن طراحی وب سایت شما – اخبار wordpress-templates.ir


جدیدترین ویژگی‌های ما بسیار بر طراحی متمرکز شده‌اند و به شما اعتماد به نفس می‌دهند تا سبک‌های مختلف را بررسی کنید و سپس به راحتی آنها را در کل سایت خود اعمال کنید.

در WordPress.com، ما همیشه ویژگی‌ها، بلوک‌های فشاری و ویرایشگر سایت خود را برای انجام کارهای بیشتر اضافه می‌کنیم تا بتوانید به راحتی چیزهای عالی ایجاد، طراحی و منتشر کنید. جدیدترین ویژگی‌های ما بسیار بر طراحی متمرکز شده‌اند و به شما اعتماد به نفس می‌دهند تا سبک‌های مختلف را بررسی کنید و سپس به راحتی آنها را در کل سایت خود اعمال کنید.

بیایید وارد شویم و ببینیم چه چیز جدیدی است.

حالت مرور: راهی ساده تر برای پیمایش در ویرایشگر سایت

حالت مرور به شما این امکان را می دهد که به راحتی از این رابط به کاوش، پیمایش، و اصلاح الگوها و بخش های قالب سایت خود، از جمله افزودن الگوهای جدید بپردازید. برای دور زدن در حالت مرور، فقط روی نماد سایت خود از ویرایشگر سایت کلیک کنید.

زمان استفاده از این ویژگی: شما می خواهید ببینید که چگونه تمام قسمت های سایت خود با هم هماهنگ می شوند – و برای ویرایش آسان بین قالب ها و قسمت های قالب حرکت کنید.

دسترسی واضح تر به تنظیمات مسدودسازی پیشرفته شما

با بلوک‌های قدرتمندتر، نیاز به دسترسی آسان‌تر و شهودی‌تر به تنظیمات پیشرفته آن بلوک‌ها وجود دارد. برای این منظور، تنظیمات مسدودسازی را به دو تب در نوار کناری تقسیم کرده‌ایم. در سمت چپ، گزینه های سفارشی سازی استاندارد مانند رنگ، تایپوگرافی و فاصله را خواهید دید. در سمت راست، گزینه‌های پیشرفته‌تری مانند طرح‌بندی‌ها، CSS سفارشی، و دکمه‌ای برای اعمال تغییرات در کل سایت خود پیدا خواهید کرد (در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم).

زمان استفاده از این ویژگی: شما در حال کار بر روی منوی پیمایش خود هستید و نیاز به سفارشی سازی بیشتری از گزینه های رنگ یا تایپوگرافی دارید. برای تغییر جهت منو از افقی به عمودی – از جمله موارد دیگر، به تنظیمات پیشرفته بروید!

پیش نمایش گزینه های سبک با استفاده از کتاب سبک

تعدادی از تم ها در حال حاضر در دسترس هستند، از جمله مورد علاقه کارکنان بیست و سه سبک ها، که ظاهر و احساس سایت شما – رنگ، فاصله و غیره – را در زیبایی طراحی کلی موضوع تغییر می دهد.

با Style Book که به تازگی راه اندازی شده است، اکنون می توانید ببینید که سبک های مختلف چگونه بر بلوک های مختلف تأثیر می گذارند. می‌توانید رنگ‌ها، تایپوگرافی، رسانه‌های قابل جاسازی و موارد دیگر را پیش‌نمایش کنید.

زمان استفاده از این ویژگی: شما علاقه مند به تغییر رنگ ها یا تایپوگرافی در سایت خود هستید، اما می خواهید بدانید که چگونه ظاهر می شود، به خصوص در بلوک های خاص، قبل از اینکه انجام دهید.

تغییرات طراحی را در کل سایت خود اعمال کنید

هنگام کار و طراحی در ویرایشگر سایت، به راحتی می توانید سبک خاصی را ایجاد کنید که واقعاً آن را دوست دارید و می خواهید در کل سایت خود شبیه سازی کنید. با دکمه جدید Apply Worldwide، می توانید این کار را انجام دهید.

زمان استفاده از این ویژگی: شما مدتی را صرف طراحی یک عنوان (یا بلوک دیگر) در صفحه اصلی یا قالب صفحه خود کرده اید، و می خواهید آن موضوع از طریق تمام سرفصل ها (یا هر بلوکی که با آن کار می کنید) در سایت شما بررسی شود.

اگر خودتان آن را از دست داده اید

در میانه فصل تعطیلات، ممکن است برخی از به‌روزرسانی‌های اخیر و هیجان‌انگیز دیگر ما را از دست داده باشید:

با Blaze ترافیک خود را افزایش دهید

بیاموزید که چگونه محتوای پست‌ها و صفحات خود را به تبلیغاتی تمیز و جذاب تبدیل کنید که در میلیون‌ها سایت در WordPress.com و Tumblr نمایش داده می‌شوند.

موضوعات جدید را کاوش کنید

ما پنج طرح جدید زیبا را در ژانویه معرفی کردیم، از جمله تم پیش فرض جدیدمان، بیست و بیست و سه.

برای خود یک دامنه لینک بگیرید

نام دامنه پیوند و پیوند در صفحه زیستی شما با دادن مکانی برای میزبانی همه پیوندهای شما، رسانه های اجتماعی شما را افزایش می دهد.

قسمت های شکسته را در ویدیوهای خود درج کنید

فصل استراحت راهی سریع و راحت برای بینندگان فراهم می کند تا ویدیوهای طولانی تر را ورق بزنند یا طرح کلی محتوای ویدیو را در یک نگاه مشاهده کنند.

وب سایت خود را در عمل به اشتراک بگذارید

با پیش‌نمایش‌های سایت، می‌توانید یک پیوند منحصربه‌فرد به کسب‌وکار یا سایت در حال توسعه تجارت الکترونیکی خود ایجاد کنید که به تیم یا مشتریان شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به ورود به سایت، به سایت دسترسی پیدا کرده و آن را کاوش کنند.


به 96826313 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!