10 افزونه وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین


آیا می خواهید از هوش مصنوعی و فناوری های یادگیری ماشینی در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

بسیاری از افزونه های وردپرس از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای ارائه ویژگی های هوشمندتر استفاده می کنند. این احتمال وجود دارد که شما در حال حاضر از یکی از این افزونه ها در سایت خود استفاده کرده باشید.

در این مقاله تعدادی از بهترین افزونه های وردپرس که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کنند را به اشتراک می گذاریم.

افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی چیست؟

اگر اخبار را دنبال می کنید، حتماً کلمات هوش مصنوعی یا یادگیری ماشینی را شنیده اید.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی فناوری‌های رایانه‌ای هستند که راه‌حل‌های هوشمندانه‌تری را در دستگاه‌های رایانه‌ای، برنامه‌ها، دستگاه‌های GPS، تلویزیون‌های هوشمند، دستگاه‌های کمکی خانگی و غیره ارائه می‌دهند.

هوش مصنوعی به برنامه های کامپیوتری امکان می دهد بدون هوش انسانی انتخاب کنند.

یادگیری ماشینی به نرم افزار کمک می کند تا از تجربیات، داده ها و فعالیت کاربر یاد بگیرد تا هوش مصنوعی را بهبود بخشد و انتخاب های بهتری انجام دهد.

این فناوری‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند کارهایی را که معمولاً به هوش انسانی نیاز دارند، خودکار کنند.

به عنوان مثال، تشخیص صدا، الگوهای جستجو، ترجمه، تشخیص تصویر و موارد دیگر در حال حاضر توسط اکثر تلفن های همراه و دستگاه های هوشمند مدرن استفاده می شود.

تفاوت بین هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی چیست؟

هوش مصنوعی می تواند بر اساس هوش برنامه ریزی شده تصمیم گیری کند.

یادگیری ماشینی هوش مصنوعی را با خودآموزی از طریق فعالیت کاربر و جمع‌آوری اطلاعات افزایش می‌دهد. این امر هوش مصنوعی را هوشمندتر می کند و به آن اجازه می دهد تصمیمات دقیق تری بگیرد.

در مورد ماشین‌هایی که دنیا را تسخیر می‌کنند چطور؟

بسیاری از دانشمندان، مهندسان و کارآفرینان برجسته نسبت به تهدید احتمالی هوش مصنوعی و ماشین‌های خودآموز برای جامعه بشری ابراز نگرانی کرده‌اند.

با این حال، پتانسیل زیادی برای بهبود زندگی میلیاردها نفر نیز دارد. به همین دلیل است که حتی برجسته ترین شکاکان هوش مصنوعی استفاده دقیق از آن را برای منافع بیشتر تشویق می کنند.

هوش مصنوعی چه کاری می تواند برای وب سایت های وردپرس انجام دهد؟

می تواند تجربه کاربری هوشمندتر و بسیار بهتری را برای کاربران شما فراهم کند.

به عنوان مثال، می تواند جستجوی وردپرس، گرامر و بررسی سبک، نمایش محتوای مرتبط، بهبود تبدیل، افزایش فروش تجارت الکترونیک و موارد دیگر را بهبود بخشد.

وب سایت شما برای کاربران شما هوشمندتر، سریعتر و شخصی تر می شود. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود که به شما امکان می دهد کارهای دیگری برای رشد کسب و کار خود انجام دهید.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به پلاگین های وردپرس که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می کنند بیندازیم.

1. Akismet

Akismet

Akismet یکی از تنها دو افزونه ای است که از قبل در هر وب سایت وردپرس نصب شده است. از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای تشخیص نظرات هرزنامه استفاده می کند.

Akismet که توسط میلیون‌ها وب‌سایت استفاده می‌شود، طی سال‌ها بهبود یافته است تا تقریباً تمام هرزنامه‌های ارسال شده توسط ربات‌ها را شناسایی کند. همچنین می‌تواند نظرات هرزنامه‌ای را که به صورت دستی توسط کاربران واقعی ارسال می‌شود، با یادگیری از اشتباهات آنها و تشخیص الگوهای میلیون‌ها وب‌سایت شناسایی کند.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای Akismet ما برای مبتدیان را با دستورالعمل هایی در مورد نحوه تنظیم آن در وب سایت وردپرس خود ببینید.

2. WordLift

WordLift

افزونه WordLift سرویس مبتنی بر وب خود را با وب سایت وردپرس شما یکپارچه می کند. نکات سئو را برای بهبود محتوای شما با کمک نمودار دانش خود ارائه می دهد.

محتوای شما را تجزیه و تحلیل می‌کند تا حقایق، ارقام و رسانه‌ها را برای تطبیق و ایجاد روابط متنی بین مقالات شما ارائه دهد که منجر به توصیه‌های محتوای بهتر می‌شود. این یک نمودار دانش برای وب سایت شما ایجاد می کند، که با اضافه کردن محتوای بیشتر هوشمندتر می شود.

3. دستور زبان

گرامر

Grammarly یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است. این یک ابزار کنترل گرامری مبتنی بر هوش مصنوعی است که خوانایی محتوای شما را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما کمک کند بهتر بنویسید.

از زبان های انگلیسی آمریکایی، بریتانیایی، کانادایی و استرالیایی پشتیبانی می کند. همچنین به عنوان یک افزونه Google Chrome به عنوان جایگزینی برای ماژول JetPack در دسترس است.

4. مترجم زبان گوگل

مترجم زبان گوگل

مترجم زبان گوگل به کاربران شما این امکان را می دهد که به راحتی محتوای وب سایت شما را بدون ایجاد یک سایت چند زبانه وردپرس ترجمه کنند. این موتور ترجمه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین گوگل را به وب سایت وردپرس شما می آورد.

شما به سادگی می توانید زبان هایی را که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید انتخاب کنید. پس از آن، می توانید با استفاده از ویجت نوار کناری یا کد کوتاه، مترجم را به وب سایت خود اضافه کنید.

برای دستورالعمل های دقیق، راهنمای ما در مورد نحوه افزودن Google Translate به وردپرس را ببینید.

5. مدیریت محتوای MyCurator

MyCurator

MyCurator یک سرویس مدیریت محتوا مبتنی بر ابر است. این به شما امکان می دهد یک جمع کننده محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی اضافه کنید، که محتوای مرتبط با موضوعات انتخابی شما را نشان می دهد و با یادگیری از آنچه اضافه می کنید یا به آن رأی می دهید، نتایج را بهبود می بخشد.

می‌توانید با واکشی بهترین بخش‌های محتوای مرتبط با مخاطبان خود، یک بخش محتوای مدیریت‌شده در وب‌سایت خود ایجاد کنید. شما می توانید هر مقاله ای را که دوست دارید با یک گزیده و یک پیوند به منبع به وب سایت خود اضافه کنید.

6. WebsiteVoice

وب سایت صدای

WebsiteVoice یک افزونه رایگان وردپرس است که محتوای متنی شما را به صوتی با کیفیت بالا تبدیل می کند. این به بهبود تعامل کاربر و صرفه جویی در وقت کاربران برای گوش دادن به مقالات شما در حالی که مشغول کارهای معمول دیگر هستند کمک می کند.

برای فعال کردن گزینه تبدیل متن به گفتار در سایت خود به کد وب سایت آنها نیاز دارید. این توکن ها در ابتدا رایگان هستند، اما برای ادامه استفاده از خدمات آن ها باید به یک طرح برتر ارتقا دهید.

7. Quttera Web Malware Scanner

کوترا

Quttera Web Malware Scanner به شما اجازه می دهد تا سایت وردپرس خود را برای بدافزار و کدهای مخرب اسکن کنید. این به ویژه در صورتی مفید است که شک دارید سایت وردپرس شما توسط موتورهای جستجو هک شده یا در لیست سیاه قرار گرفته است.

این افزونه از هوش مصنوعی برای یادگیری از موارد مثبت کاذب استفاده می کند و نتایج اسکن را بر اساس استفاده بهبود می بخشد. در حالی که به اسکن یک وب سایت آلوده کمک می کند، از وب سایت شما در برابر آسیب محافظت نمی کند.

برای امنیت بهتر، راهنمای امنیتی نهایی وردپرس ما را ببینید تا از وب سایت خود در برابر هک، حملات DDOS و کدهای مخرب محافظت کنید.

8. چت بات

چت ربات

ChatBot عامل چت مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای وب سایت شما فراهم می کند. از یادگیری ماشین برای بهبود تجربه چت زنده و ارسال پاسخ های دقیق استفاده می کند.

شما باید برای یک حساب کاربری رایگان در وب سایت افزونه ثبت نام کنید. پس از آن، همانطور که از آن استفاده می کنید شروع به یادگیری می کند. همچنین می‌توانید به آن آموزش دهید که چه چیزی بگوید و چگونه به سؤالات کاربر پاسخ دهد. این می تواند برای درگیر نگه داشتن کاربران در وب سایت شما و ایجاد سرنخ بیشتر مفید باشد.

9. لینک Whisper

LinkWhisper

LinkWhisper یک افزونه لینک داخلی رایگان وردپرس است که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است. از محتوای سایت شما می آموزد و فرصت های پیوند داخلی قدرتمندی را برای بهبود رتبه بندی جستجو و افزایش ترافیک شما پیشنهاد می کند.

این افزونه به محتوای وب سایت شما از جمله صفحات و پست ها نگاه می کند. سپس در ویرایشگر بلوک وردپرس پیشنهادهایی برای اضافه کردن پیوندهای داخلی در حین نوشتن و ویرایش مقاله ارائه می دهد.

10. ImageSEO

ImageSEO

ImageSEO یک افزونه رایگان بهینه سازی تصاویر وردپرس است. از هوش مصنوعی برای بهینه سازی متن جایگزین و عنوان تصاویر شما برای افزایش ترافیک ارگانیک شما استفاده می کند.

این افزونه همچنین کارت های اجتماعی را برای توییتر، فیس بوک و کانال ها تولید می کند. پس از فعال سازی افزونه می توانید تصاویر را در وب سایت وردپرس آپلود کنید و ImageSEO نام، عنوان و تگ تصاویر را به صورت خودکار می نویسد. این یکپارچه در آپلود تصاویر تک و انبوه کار می کند.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری افزونه های وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد چگونگی بهبود سرعت و عملکرد وب سایت وردپرس خود را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک
– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!