رسانه های اجتماعی خود را با یک پیوند جدید در صفحه زیست خود – WordPress.com News تقویت کنید


نام دامنه پیوند و پیوند در صفحه زیستی شما با دادن مکانی برای میزبانی همه پیوندهای شما، رسانه های اجتماعی شما را افزایش می دهد.

رسانه های اجتماعی مکانی عالی برای ایجاد و ارتباط با مخاطبان شما در حین تبلیغ پیشنهادات شما هستند. با این حال، شما مالک پروفایل های اجتماعی یا ترافیک خود نیستید. ایجاد پیوند در صفحه بیو خود با w.link به شما این امکان را می دهد که واقعاً مالک محتوا و ترافیک خود باشید و در عین حال آن را شخصی سازی کنید تا تعامل و نرخ تبدیل را در تمام کانال های اجتماعی خود افزایش دهید.

همچنین می‌توانید Paypal، فروشگاه‌های آمازون، فروشگاه تجارت الکترونیک و سایر ویژگی‌هایی را که به شما امکان می‌دهند به کسب درآمد ادامه دهید را نیز شامل کنید.

به عنوان یک تولید کننده محتوا، ما می دانیم که برای یافتن مخاطبان مناسب و کامل کردن نمایش های شما چقدر تلاش و زمان نیاز است. ما می دانیم که شما در حال مدیریت مهلت ها و کانال های متعدد هستید، با افزایش رقابت به هر کجا که نگاه کنید. ما می‌خواستیم مدیریت عملیات خود را برای شما آسان کنیم و در عین حال مطمئن شویم که می‌توانید به همه کانال‌ها و جریان‌های درآمد موجود پیوند دهید.

به راحتی لینک خود را در بیو تنظیم کنید

هنگامی که یک URL در w.link انتخاب کردید، فقط طرح خود را انتخاب کنید، تصویر نمایه خود را آپلود کنید، اطلاعات سایت خود را ویرایش کنید و پیوندهای خود را اضافه کنید. در عرض چند دقیقه پیوند خود را در Bio راه اندازی خواهید کرد!

هنگامی که پیوند منحصر به فرد خود را به پروفایل های اجتماعی خود اضافه کردید، می توانید ترافیک و آمار خود را از داشبورد WordPress.com خود نظارت کنید.

ما تعداد پیوندهایی را که می توانید دریافت کنید محدود نمی کنیم، بنابراین هر زمان که محصول، پیشنهاد یا سایت جدیدی برای اشتراک گذاری دارید، می توانید پیوندی را تغییر دهید و ما پیوندهای قدیمی و ترافیک شما را حفظ خواهیم کرد. از طرف دیگر، می توانید هر تعداد پیوند جدید را که دوست دارید به لینک خود در Bio اضافه کنید.

دامنه ای که با عملکرد بی نظیری همراه است

پیوند دادن به سایت‌های پویا با استفاده از w.link برای عملکرد بهینه وب و تلفن همراه، با زمان بارگذاری شگفت‌انگیز، بهینه شده است. ما می‌دانیم که رسانه‌های اجتماعی 24 ساعته کار می‌کنند، بنابراین سرورهای ما که هرگز نمی‌خوابند، تضمین می‌کنند که شما به کار خود ادامه می‌دهید (حتی در زمانی که خواب هستید!) و ما به راحتی می‌توانیم ترافیک شما را در زمانی که محتوای شما ویروسی می‌شود مدیریت کنیم.

کمک به برنده شدن سازندگان محتوا

امروز با یک دامنه .link رایگان با هر طرح پولی شروع کنید، یا فقط با 0.99 دلار یک دامنه .link جدید ثبت کنید. ما متعهد به سرمایه گذاری روی سازندگان هستیم! با w.link درآمد کسب کنید!

آیا می خواهید قبل از پریدن بیشتر بدانید؟ این مقاله را در مورد تمام نکات و ترفندهایی که برای شما داریم بخوانید.


به 96516967 مشترکین دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!