یافتن شغل وردپرس: 16 مورد از بهترین تابلوهای شغلی که به شما کمک می کنند تا شغلی پیدا کنید


اگر شما یک توسعه دهنده یا طراح وردپرس هستید، تلاش برای یافتن کار می تواند طاقت فرسا باشد. ناگفته نماند بی پایان.

خبر خوب این است که راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید مهارت‌های وردپرس خود را در معرض دید کسانی قرار دهید که بیشتر به آنها نیاز دارند. در واقع، یک راه خوب برای انجام این کار، درخواست تبلیغات در تابلوهای شغلی وردپرس است. انجام این کار می تواند به شما کمک کند مشتری با کیفیتی پیدا کنید.

البته ابتدا باید بدانید کجا را نگاه کنید. این چیزی است که ما امروز در اینجا می خواهیم حل کنیم. ما برخی از بهترین تابلوهای شغلی را برای یافتن کار وردپرس در حال حاضر گردآوری کرده ایم. بنابراین اگر شما یک توسعه دهنده یا طراح وردپرس هستید، برای یافتن شغل عالی بعدی خود به ادامه مطلب بروید!

جستجوی کار وردپرس در wphired

WPHired یک پنل پست نسبتاً جدید وردپرس است. با این حال، به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین مکان ها برای یافتن کار با کیفیت وردپرس است. ارسال یک لیست در سایت رایگان است، اما کسب و کارها می توانند هزینه ای را برای ارسال یک لیست ویژه پرداخت کنند.

این تضمین می کند که تمام مشاغل ارسال شده در WPHired با کیفیت بالا و از شرکت های شناخته شده در صنعت وردپرس هستند. اگر به دنبال یک ویجت عالی وردپرس هستید، این قطعاً یک تابلوی شغلی است که باید آن را بررسی کنید. به نظر می رسد که هر هفته بین 5 تا 10 لیست جدید منتشر می شود، بنابراین قطعاً مکانی برای مراقبت است.

از راه دور اوکی کار برد وردپرس

اگر محدود به کار با شرکت‌ها در یک مکان خاص نیستید، Remote OK یک تابلوی شغلی عالی برای یافتن فرصت‌های وردپرس است. این سایت موقعیت هایی را از سراسر جهان فهرست می کند که می توانید از راه دور انجام دهید.

شما می توانید از فیلتر جستجو برای مشاهده فقط عملکرد وردپرس استفاده کنید. این امر یافتن سبدهای با کیفیت وردپرس را بدون نیاز به جستجو در لیست های دیگر آسان می کند.

کارهای مرتبط با وردپرس تا حدودی به ندرت ظاهر می شوند، اما همچنان ارزش توجه کردن را دارند. به خصوص اگر کار از راه دور چیزی است که شما به آن باز هستید.

جستجوی کار وردپرس در مشاغل واقعی

Authentic Jobs یک هیئت شغلی طولانی مدت است که شرکت های با کیفیت را با کارمندان برجسته مرتبط می کند. اگرچه این سایت مختص وردپرس نیست، اما لیست های گاه به گاه برای کسانی که در این زمینه هستند وجود دارد. این یک منبع عالی برای وب سایت های توسعه عمومی نیز می باشد.

لیست های ارسال شده در اینجا به قدری درجه یک هستند که شرکت ها برای گنجاندن آن باید کاملاً حق بیمه بپردازند – و حتی بیشتر از آن برای داشتن یک مکان برجسته. این بدان معنی است که شما هرگز وقت خود را برای جستجوی لیست های بد (یا لیست های جعلی) برای یافتن لیست هایی که ارزش درخواست دارند تلف نمی کنید.

این سایت همچنین یک ویژگی جستجوی عالی ارائه می دهد. بنابراین اگر فقط به عملکرد وردپرس علاقه دارید، می توانید از فیلتر جستجو برای حذف هر چیز دیگری استفاده کنید.

داشبورد وردپرس تاپتال

Toptal کمی با سایر تابلوهای شغلی موجود در این لیست متفاوت است زیرا در رتبه اول برای یافتن پست های شغلی قرار ندارد. این سایت شبکه ای از بهترین توسعه دهندگان، طراحان و کارشناسان مالی از سراسر جهان است.

بنابراین اگر به دنبال پیوستن به یک تیم حرفه ای با کیفیت بالا هستید، Toptal می تواند مکان مناسبی برای شما باشد. برای عضویت، باید یک فرآیند غربالگری دقیق را طی کنید. با این حال، اگر به دنبال اسلات های درجه یک هستید، قطعا ارزشش را دارد. در صورت تایید، به برخی از بهترین مشتریان در صنعت وردپرس دسترسی خواهید داشت و می توانید نمایه خود را در معرض بسیاری از شرکت های با کیفیت قرار دهید.

Toptal یک انتخاب عالی برای کسانی است که به توانایی های خود اطمینان دارند و به دنبال یافتن برخی از بهترین مشاغل وردپرس موجود هستند.

تابلوی کار wordpress.net

تابلوی کار رسمی وردپرس مکان عالی دیگری برای یافتن کار با کیفیت وردپرس است. این سایت توسط بنیاد وردپرس مدیریت می شود. بنابراین می توانید مطمئن باشید که تمامی فرصت های ذکر شده با کیفیت و از شرکت های معتبر می باشد.

لیست ها چندین بار در هفته به روز می شوند. این به چند دسته تقسیم می شود از جمله: توسعه، عمومی، طراحی، عملکرد، نوشتن، توسعه پلاگین، مشارکت کننده، مهاجرت، پشتیبانی، سفارشی سازی تم، و محلی سازی. می توانید انتظار داشته باشید که هر هفته بین 10 تا 20 لیست جدید منتشر شود.

جستجوی کار وردپرس در کراپ

یکی دیگر از منابع کار بالقوه Krop است، یک تابلوی شغلی عمومی با بخشی که به موقعیت های شغلی وردپرس اختصاص دارد. این سایت به دفعات به روز رسانی نمی شود که برخی از سایرین در این لیست هستند، اما هنوز هم ارزش آن را دارد که هر از چند گاهی دوباره بررسی شود.

این منبع خوبی برای مشاغل آزاد برای کسانی است که در زمینه های توسعه عمومی و همچنین طراحی گرافیک و بازاریابی هستند. به علاوه، این منبع خوبی برای فهرست‌بندی برای کنسرت‌های از راه دور و حضوری است.

فلکس جابز هیئت شغلی

FlexJobs کمی متفاوت از سایر تابلوهای شغلی است زیرا بر یافتن مشاغلی تمرکز دارد که نوعی انعطاف را ارائه می دهند. این بدان معنی است که می توانید فرصت هایی را با شرکت هایی که کار از راه دور، ساعات کاری پاره وقت یا قراردادهای خوداشتغالی ارائه می دهند، پیدا کنید.

این سایت برای وردپرس نیست، اما آنها بخشی دارند که به طراحی و توسعه وب اختصاص داده شده است. شما می توانید از فیلتر جستجو نیز برای مشاهده فقط پست های وردپرس استفاده کنید. علاوه بر این، هر افتتاحیه و هر شرکتی که منتشر شده است، از نظر قانونی بودن تحقیق و تایید شده است.

تخته شغلی مجله را بشکنید

مجله Smashing یکی از محبوب ترین منابع برای طراحان و توسعه دهندگان وب است. علاوه بر مقالات و آموزش ها، آنها همچنین دارای استوری بوردی هستند که اغلب به روز می شوند.

معمولاً هر هفته حداقل چند لیست با کیفیت منتشر می شود، اگرچه همه آنها مربوط به وردپرس نیستند. به علاوه، از آنجایی که مجله Smashing یک منبع معتبر است، می توانید مطمئن باشید که هر شرکتی که در اینجا فهرست شده است معتبر است. با یک نگاه سریع مشاغلی مانند توسعه دهنده وب، طراح ارشد تعامل، حسابرس UX و موارد دیگر را نشان می دهد.

یک شغل وردپرس را در تابلوی شغلی وضعیت شغلی پیدا کنید

وضعیت پست یک سایت خبری محبوب وردپرس است که دارای یک تابلوی پست با لیست های با کیفیت نیز می باشد. سایت روزانه با پست های جدید به روز می شود و شما می توانید از فیلتر جستجوی دستی برای مشاهده فقط پست های مرتبط با وردپرس استفاده کنید.

علاوه بر مشاغل عمومی وردپرس، می توانید در زمینه های طراحی، توسعه افزونه، پشتیبانی و موارد دیگر نیز کار پیدا کنید. هفته ای چند لیست جدید پیدا خواهید کرد. بنابراین، اگر در حال شکار فعال هستید، ایده خوبی است که برای اطمینان از اینکه هیچ چیز خوبی را از دست ندهید، یادآوری برای بازدید به صورت هفتگی تنظیم کنید.

ما برای یک هیئت شغلی از راه دور کار می کنیم

همانطور که از نام آن پیداست، We Work Remotely یک هیئت شغلی است که بر یافتن فرصت هایی برای کار از راه دور متمرکز است. این آن را برای کسانی که می‌خواهند آزادی و انعطاف‌پذیری برای کار از هر نقطه‌ای در جهان داشته باشند، انتخابی عالی می‌کند.

این سایت تنها برای وردپرس نیست، اما بخشی برای طراحی وب سایت ها دارد. دسته بندی های دیگری که می توانید مرور کنید عبارتند از برنامه نویسی Full-Stack، برنامه نویسی Front-end، برنامه نویسی Back-end، پشتیبانی مشتری، Devops و Sysadmin، فروش و بازاریابی، مدیریت و امور مالی، محصول و موارد دیگر.

شرکت‌ها می‌توانند با قیمت 299 دلار در We Work remote شغلی پست کنند که بسیار زیاد است. با این حال، این برای متقاضیان عالی است زیرا به این معنی است که مشاغل موجود قطعاً قانونی هستند و استخدام کنندگان در یافتن متخصصان واجد شرایط جدی هستند.

جستجوی کار وردپرس در preppy

Brybe یک هیئت شغلی است که بر مشاغل حرفه ای وب متمرکز شده است. فرصت های ارسال شده در اینجا طیف وسیعی از زمینه های مرتبط با وب از جمله توسعه وردپرس، طراحی، پشتیبانی و موارد دیگر را در بر می گیرد.

سایت به طور مکرر به روز می شود و شما می توانید از فیلتر جستجوی دستی برای مشاهده فقط سایت های وردپرس استفاده کنید. متوجه خواهید شد که Brybe منبع خوبی برای لیست مشاغل با کیفیت است. کسانی که به دنبال استخدام هستند، درخواست های خریدار را با شرح مختصری از کاری که می خواهند تکمیل کنند به همراه تخمینی از آنچه که مایل به خرج هستند، ارسال می کنند.

اینجا لزوماً جایی نیست که شما یک نقش طولانی مدت یا یک شغل تمام وقت پیدا کنید، اما می تواند مکان خوبی برای یافتن کنسرت ها باشد. برای کارفرمایان، شما می توانید یک درخواست را به صورت رایگان ارسال کنید، اما ممکن است نیاز به پرداخت هزینه برای خدمات سطح برتر داشته باشید.

در واقع یک استوری بورد

Indeed یک سایت محبوب برای یافتن فرصت ها در هر صنعتی است، اغلب با بسیاری از مشاغل وردپرس. از فیلتر جستجوی Indeed استفاده کنید تا فقط لیست های مرتبط با وردپرس را مشاهده کنید که روزانه به روز می شوند.

این سایت منبع محبوبی است که ارزش دیدن را دارد، اگرچه فقط برای طراحی و توسعه نیست. شما می توانید انتظار داشته باشید که فقط در هر ماه بین 25 تا 50 لیست برای وردپرس پیدا کنید، بنابراین این یک سایت فعال است و ایده خوبی است که هر از گاهی زمانی که در جستجوی کار هستید از آن بازدید کنید.

اگر فهرستی را پیدا کردید که دوست دارید، می‌توانید با آپلود رزومه خود مستقیماً در Indeed یا با دنبال کردن پیوند موجود در فهرست مشاغل به یک برنامه خارجی درخواست دهید.

جستجوی کار وردپرس در upwork

Upwork یکی از محبوب ترین مکان ها برای یافتن کار آزاد از سال 2023 است و فقط برای وردپرس نیست. این سایت موقعیت های بسیار متنوعی از جمله چندین پست مرتبط با وردپرس را فهرست می کند. شما می توانید از فیلتر جستجو برای مشاهده فقط آن لیست ها استفاده کنید.

نکته مهم در مورد Upwork این است که به شما این امکان را می دهد که برای موقعیت های کوتاه مدت یا یک بار و همچنین موقعیت های بلند مدت درخواست دهید. همچنین اگر تازه کار خود را در وردپرس شروع کرده اید، مکان خوبی برای یافتن فرصت ها است زیرا بسیاری از موقعیت ها به تجربه زیادی نیاز ندارند.

برای شروع، یک نمایه رایگان در Upwork ایجاد کنید و سپس شروع به درخواست برای مشاغل مورد علاقه خود کنید. همچنین می‌توانید فریلنسرهای «با رتبه برتر» را مرور کنید تا از انواع نرخ‌ها و مهارت‌های مورد تقاضا ایده بگیرید.

قابل رمزگذاری

Codeable یک شبکه بررسی‌شده از متخصصان وردپرس است که می‌تواند به شما در همه چیز از توسعه یک تم سفارشی گرفته تا رفع مشکل افزونه کمک کند.

این سایت به صورت دستی فریلنسرها را در شبکه خود انتخاب می کند و تنها 2 درصد متقاضیان برتر را می پذیرد، بنابراین کارفرمایان می توانند متخصصان با کیفیت را پیدا کنند. اما این بدان معناست که پذیرش در سایت برای شما سخت خواهد بود. اگر مهارت دارید، قطعا ارزش امتحان کردن را دارد زیرا به برخی از فرصت های شغلی درجه یک دسترسی خواهید داشت.

هیئت شغلی پروپاگر

Problogger سایتی است که به افراد کمک می کند وبلاگ خود را توسعه دهند و کسب و کارهای آنلاین موفقی ایجاد کنند. آنها همچنین دارای یک تابلوی شغلی هستند که در آن کارفرمایان می توانند مشاغل مختلفی از جمله مشاغلی را که حول محور ایجاد محتوا هستند ارسال کنند. به طور خاص، شما اغلب فهرست هایی را برای نویسندگانی که دانش وردپرس دارند پیدا می کنید.

Problogger دارای موقعیت های تمام وقت و فریلنسری است، بنابراین ارزش آن را دارد که مرتباً در سایت بررسی کنید تا ببینید چه فرصت های جدیدی در دسترس است. شما باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید تا برای آگهی های شغلی درخواست دهید. برای کارفرمایان، آنها می توانند لیست مشاغل را به صورت رایگان ارسال کنند. با این حال، دریافت یک لیست ممتاز هزینه دارد.

بهترین تابلوی شغل نویسندگی

Better Writing یک استوری بورد است که به طور خاص بر موقعیت های نوشتن تمرکز دارد. شما می توانید از فیلتر جستجو برای مشاهده مشاغل مرتبط با وردپرس و به روز رسانی منظم سایت با لیست های جدید استفاده کنید.

طیف گسترده‌ای از آهنگ‌های نوشتن از کپی‌رایتینگ گرفته تا محتوای سئو و همه چیز را خواهید دید. اگر یک نویسنده آزاد هستید که در زمینه محتوای وردپرس تخصص دارد، این سایت قطعاً باید نشانه گذاری کنید زیرا فرصت های نوشتاری فنی اغلب در اینجا پست می شود. در واقع، روزانه حدود سه تا پنج لیست جدید وجود دارد.

با این حال، برای درخواست شغل نیاز به عضویت در سایت دارید.

امروز WordPress Work را در بهترین تابلوهای کار پیدا کنید

چه به دنبال یک شغل تمام وقت باشید یا فقط به دنبال مشاغل آزاد برای کمک به پرداخت صورت حساب ها باشید، این تابلوهای شغلی وردپرس به شما کمک می کند تا با کارفرمایانی که به دنبال کارگرانی با مهارت های شما هستند ارتباط برقرار کنید.

و از آنجایی که بسیاری از فهرست‌های این سایت‌ها به‌طور مکرر به‌روزرسانی می‌شوند، نشانک‌گذاری آن‌ها و بررسی اغلب فرصت‌های جدید مفید است. شما هرگز نمی دانید چه زمانی مکان مناسب ظاهر می شود!

با کدام استوری برد بیشترین شانس را داشته اید؟ آیا دلمون برای حیوان خانگی شما تنگ شده بود؟ با خیال راحت در نظرات زیر رای دهید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!