راهی جدید برای جرقه رشد در WordPress.com – اخبار wordpress-templates.ir


معرفی Blaze: راهی جدید برای ایجاد جرقه رشد در WordPress.com

معرفی Blaze. محتوای سایت خود را به تبلیغات تمیز و جذاب تبدیل کنید که در میلیون ها سایت در WordPress.com و Tumblr نمایش داده می شود.

در WordPress.com، ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای ساده‌تر و یکپارچه‌سازی ساخت و اجرای یک وب‌سایت هستیم.

یکی از بزرگترین چالش ها برای هر صاحب وب سایت یافتن خوانندگان، طرفداران، مشتریان یا مشترکین است. با این حال، تبلیغ سایت WordPress.com شما به ابزارهای متعدد، حساب های آنلاین، طراحی حرفه ای و مهارت های بازاریابی و – بله – پول زیادی نیاز دارد.

به همین دلیل است که ما مشتاقیم Blaze را معرفی کنیم، ابزار جدیدی که به هر کسی که وبلاگ وردپرسی دارد اجازه می‌دهد تنها با چند کلیک در WordPress.com و Tumblr تبلیغ کند. چگونه؟ با تبدیل محتوای سایت شما به تبلیغات تمیز و جذاب که در شبکه وبلاگ ما از میلیون ها وبلاگ نمایش داده می شود.

چگونه بلیز

اگر وب سایت شما در WordPress.com میزبانی می شود، به WordPress.com مراجعه کنید wordpress.com/advertising و وب سایت خود را انتخاب کنید – لیستی از پست ها و صفحات اخیر را مشاهده خواهید کرد که می توانید آنها را تبلیغ کنید. اگر سایت وردپرس شما در WordPress.com میزبانی نمی شود، می توانید با افزونه Jetpack از Blaze استفاده کنید.

از طرف دیگر، هنگام مشاهده پست یا لیست صفحه در داشبورد WordPress.com خود، روی بیضی ها (سه نقطه) در کنار هر پست/صفحه جداگانه کلیک کنید تا یک لیست جدید نمایش داده شود، سپس روی “تبلیغ با Blaze” کلیک کنید.

حالا شما وارد خواهید شد جادوگر کمپین Blaze.

مرحله 1: تبلیغ خود را طراحی کنید جادوگر به طور خودکار محتوای شما را به یک تبلیغ زیبا قالب بندی می کند، اما شما می توانید تصویر و متن را هر طور که دوست دارید تنظیم کنید.

گام 2: مخاطب خود را تعریف کنید. آیا می خواهید تمام دنیا را هدف قرار دهید؟ فقط مردم در مناطق خاصی؟ افرادی که مطالب مربوط به یک دسته خاص، مانند فیلم یا ورزش را می خوانند؟ همانطور که این تنظیمات را انجام می دهید، تخمین ما را از تعداد افرادی که به آنها دسترسی خواهید داشت خواهید دید.

مرحله 3: تاریخ های خود را انتخاب کنید و بودجه خود را تعیین کنید. تبلیغ خود را به مدت 6 ماه یا فقط چند روز اجرا کنید – این به شما بستگی دارد.

مرحله 4: تمام کنید و پرداخت کنید. ما ممکن است پایین‌ترین نرخ‌های تبلیغات در صنعت را ارائه دهیم، اما از محتوای شما نیز با سیستمی که توسط Verity و Grapeshot پشتیبانی می‌شود، محافظت می‌کنیم. بنابراین مطمئن باشید که می دانید تبلیغات شما فقط در جایی که باید ظاهر می شود – و در هیچ جای دیگری احساس عجیبی نخواهد داشت.

هنگامی که تبلیغ شما اجرا شد، می توانید عملکرد آن را در تب کمپین ها در صفحه تبلیغ بررسی کنید.

صورت‌حساب کمپین‌های ما به صورت هفتگی بر اساس تعداد دفعاتی که تبلیغ شما نشان داده می‌شود، پرداخت می‌شود، بنابراین شما فقط برای آنچه ثبت‌نام کرده‌اید، هزینه پرداخت می‌کنید. مثل همیشه، می توانید جزئیات بیشتری در مورد این ابزار در صفحه پشتیبانی ما بیابید.

این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربرانی که “انگلیسی” به عنوان زبان اصلی آنها تنظیم شده است، در دسترس است، اما ما سخت تلاش می کنیم تا آن را برای سایر زبان ها نیز در دسترس قرار دهیم.

نظر خود را در مورد Blaze به ما بگویید!

ما برای راه‌اندازی این ویژگی جدید قدرتمند هیجان‌زده هستیم و مشتاق دریافت بازخورد هستیم. اگر در مورد آن سؤالی دارید، چالش هایی در حین استفاده از آن، یا ایده هایی برای بهبود آن دارید، لطفاً با تیم ما در میان بگذارید. ما مطمئن می شویم که یک شخص واقعی همه نظرات را می خواند، و به طور خستگی ناپذیر کار می کنیم تا مطمئن شویم این ابزار مفید است شما هستید.


به 96364868 مشترک دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!