با MobiLoud سایت خود را به یک برنامه موبایل وردپرس تبدیل کنید


این روزها کاملاً شناخته شده است که تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان وب سایت شما از طریق تلفن همراه سایت شما را مرور می کنند تا دسکتاپ. آمار نشان می دهد که «[i]تنها در ایالات متحده، 63 درصد از کل ترافیک آنلاین از گوشی های هوشمند و تبلت ها بوده است. این آماری نیست که بتوان آن را ساده انگاشت. منطقی است که مطمئن شوید سایت شما پاسخگوی تلفن همراه است – این روزها باید یک اصل بدیهی باشد.

هنگامی که سایت خود را بر روی وردپرس اجرا می کنید، معمولاً از طریق تلفن همراه پاسخگو است. با این حال، این می تواند به موضوعی که استفاده می کنید و مهارت های طراح بستگی داشته باشد. گاهی اوقات نسخه موبایل سایت شما ممکن است فاقد ویژگی باشد.

ارزش آن را دارد که سایت خود را فراتر از پاسخگویی ساده تلفن همراه و ایجاد یک برنامه موبایل اختصاصی برای بازدیدکنندگان خود در نظر بگیرید. داشتن یک برنامه تلفن همراه راه بسیار خوبی برای تقویت برند شما با ارائه تجربه به مشتریان در شرایط آنها – درست در تلفن هایشان است.

اما توسعه یک اپلیکیشن موبایل می تواند بسیار گران و پیچیده باشد. البته، راه‌حل‌های ارزان‌قیمتی برای اپلیکیشن‌های وب وجود دارد، اما معمولاً یک برنامه را در اختیار شما قرار می‌دهند و سپس به شما اجازه می‌دهند که آن را توزیع کنید.

سرویسی به نام MobiLoud وجود دارد که به شما کمک می کند تا سایت وردپرس موجود خود را به یک برنامه موبایل بومی تبدیل کنید. و آن را در فروشگاه های برنامه دریافت کنید. علاوه بر این، محصول ثابتی که نمی تواند به روز شود، باقی نمی ماند. هر تغییری که در سایت خود ایجاد کنید به طور خودکار در برنامه منعکس می شود!

در این مقاله، من به شما نشان خواهم داد که چگونه MobiLoud می تواند به شما کمک کند تا سایت خود را به یک برنامه موبایل وردپرس پویا تبدیل کنید.

معرفی MobiLoud

با MobiLoud، می توانید سایت وردپرس موجود خود را به یک برنامه تلفن همراه تبدیل کنید که بر روی هر دو سیستم عامل iOS و Android اجرا می شود. این یک راه حل “بدون کد” است، بنابراین برای تحقق آن نیازی به یادگیری هیچ مهارت جدیدی ندارید.

اسکرین شات از وب سایت MobiLoud

با MobiLoud، می توانید برنامه بومی خود را مستقیماً از سایت وردپرس خود بسازید. همچنین لازم نیست یک وب‌سایت و برنامه جداگانه داشته باشید – می‌توانید روی ساخت وب‌سایت خود تمرکز کنید و برنامه‌های شما به صورت پویا به‌روزرسانی می‌شوند. برای شما، این بدان معناست که وقت خود را برای توسعه دو تکرار از سایت خود تلف نمی کنید. برای بازدیدکنندگان شما، به این معنی است که تجربه آنها بدون توجه به پلتفرمی که استفاده می کنند یکسان است.

از آنجا که هر برنامه سفارشی است و بر اساس یک وب سایت جداگانه است، برنامه های توسعه یافته توسط MobiLoud 100٪ منحصر به فرد هستند. و اگرچه در اینجا ما بر روی سایت های وردپرس تمرکز می کنیم، اما با هر پشته فناوری یا وب سایتی نیز کار می کند.

همراه با افزونه MobiLoud برای وردپرس، تیم MobiLoud تمام تنظیمات و تنظیمات اولیه را برای شما انجام می دهد. اساساً شما خدمات دستکش سفید دریافت می کنید، اما نرخ های گزافی را که با استخدام یک آژانس می خواهید پرداخت نمی کنید. آنها نه تنها شما را راه اندازی می کنند و پیکربندی خود برنامه را مدیریت می کنند، بلکه برنامه شما را نیز منتشر می کنند و آن را به فروشگاه های برنامه ارسال می کنند. MobiLoud دارای نرخ تأیید 100٪ برنامه است و 60 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

معمولاً سه هفته طول می‌کشد تا سایت وردپرس شما به یک برنامه تبدیل شود، اما پس از اتمام، هر به‌روزرسانی بعدی که در سایت خود ایجاد می‌کنید، فوراً منعکس می‌شود.

نحوه استفاده از MobiLoud

ایجاد یک برنامه سفارشی و بومی با استفاده از MobiLoud یک سیستم دو طرفه است. اولین مورد جایی است که از MobiLoud در سایت وردپرس خود برای طراحی و پیکربندی برنامه استفاده می کنید. مورد دوم، واگذاری آن به تیم MobiLoud است که سپس برنامه را توسعه داده و آن را به اپل و گوگل ارسال خواهند کرد.

اولین قدم این است که افزونه MobiLoud را در سایت وردپرس خود نصب کنید.

پلاگین MobiLoud را نصب کنید

با دانلود مستقیم افزونه MobiLoud از صفحه WordPress.org آن شروع کنید.

پس از دانلود فایل فشرده افزونه، به داشبورد مدیریت سایت وردپرس خود بروید. انتخاب کنید پلاگین هاجدید اضافه کن. کلیک آپلود افزونه و فایل .zip را که ذخیره کرده اید جستجو کنید. کلیک الآن نصب کن، سپس آن را فعال کنید.

همچنین می توانید افزونه اصلی را مستقیماً از سایت وردپرس خود جستجو کنید. در داشبورد مدیریت، را انتخاب کنید افزونه ها → افزودن جدید. در نوار جستجو، «MobiLoud» را جستجو کنید، آن را به عنوان یک گزینه خواهید دید. فقط نصب و فعال کنید.

اسکرین شات از منوی افزونه وردپرس که MobiLoud Canvas را نشان می دهد

کار در MobiLoud

پس از فعال شدن، پیدا خواهید کرد بوم در منوی داشبورد مدیریت چندین برگه در بالای Canvas وجود دارد که به شما در پیکربندی برنامه کمک می کند.

منوی بوم

گزینه های تم

گزینه های تم جایی است که باید تصمیمات مهمی در مورد اینکه برنامه شما چگونه سایت وردپرس شما را تکرار می کند، بگیرید. ابتدا می توانید یک تم متفاوت را برای برنامه موبایل خود فعال کنید سپس در وب سایت خود از آن استفاده کنید. این افزونه به شما امکان می دهد از میان تم هایی که در حال حاضر نصب کرده اید انتخاب کنید، سپس آنها را برای برنامه سفارشی کنید.

همچنین می‌توانید در صورت تمایل، نوار مدیریت وردپرس را در برنامه خود مخفی کنید.

ویرایشگر CSS

درست همانطور که به نظر می رسد، ویرایشگر CSS به شما امکان می دهد هر کد CSS سفارشی را به برنامه خود تزریق کنید. این کد CSS در سایت وردپرس شما منعکس نخواهد شد، این کد مخصوص برنامه است. اگر می‌خواهید در هر دو CSS سفارشی داشته باشید، بهتر است آن را در قسمت Theme Options اعمال کنید و در Customizer کار کنید.

Push Notifications

این بخش به شما امکان می دهد قسمت های مختلف سایت خود را پیکربندی کنید که برنامه را به صورت پویا به روز می کند. شما باید کلیدهای فشاری را از تیم MobiLoud دریافت کنید. Push Notifications به‌روزرسانی‌هایی از جمله موارد زیر را کنترل می‌کند:

همچنین می‌توانید هر زمان که یک پست جدید منتشر می‌شود، اعلان‌های فشار خودکار را تنظیم کنید – و انتخاب کنید که در صورت تمایل کدام دسته‌ها شامل شوند.

ورود و اشتراک

اگر می خواهید ویژگی های ورود به سیستم را برای کاربران سایت خود فعال کنید، می توانید این کار را از اینجا انجام دهید. به عنوان مثال، اگر ویژگی‌های ورود را فعال کنید، MobiLoud امکان ارسال اعلان‌های فشار به هر کاربر را اضافه می‌کند و ویژگی‌های عمومی ورود به وب‌سایت را بهبود می‌بخشد.

همچنین می‌توانید پیوندهای معمولی وردپرس را که در صفحه ورود به دسکتاپ ظاهر می‌شوند، مانند «برگشت به وب‌سایت»، «ثبت‌نام» و چک باکس «به من یادآوری کن» پنهان کنید.

همچنین قسمت دیگری در این بخش وجود دارد که می توانید CSS سفارشی را اضافه کنید که به صفحه ورود به سیستم برنامه شما تزریق می شود.

ورود و ثبت نام سفارشی

در برگه ورود و ثبت نام سفارشی، می توانید UX برنامه خود را بیشتر سفارشی کنید.

منوی بوم

MobiLoud به شما امکان می دهد رنگ های دلخواه را برای پس زمینه، دکمه ها، پیوندها، متن و موارد دیگر انتخاب کنید. همچنین بخشی برای ایجاد یک طرح بندی سفارشی برای لوگوی خود وجود دارد که به شما امکان می دهد حداکثر عرض و هر CSS سفارشی را که دوست دارید تنظیم کنید.

اگر کادر تأیید مدت توافق را فعال کنید، می‌توانید شرایط را اضافه کنید و محتوا را با استفاده از ویرایشگر تصویری یا متنی سفارشی کنید.

منوی بوم

همچنین گزینه هایی برای پیکربندی URL های تغییر مسیر و ثبت سفارشی وجود دارد. همچنین می توانید نقش کاربری خاص را برای ثبت نام های جدید انتخاب کنید و URL های سفارشی را برای گذرواژه ها و ورودهای فراموش شده تنظیم کنید.

بعد از پیکربندی

پس از اینکه طراحی و تنظیمات سایت وردپرس خود را با استفاده از MobiLoud مشخص کردید، وقت آن است که به تیم MobiLoud اجازه دهید کار خود را انجام دهند. آنها تمام توسعه برنامه بومی شما را در پایان مدیریت خواهند کرد. توسعه معمولاً سه هفته طول می‌کشد و پس از تکمیل، برنامه شما را به اپل و گوگل ارسال می‌کنند تا مشتریان شما بتوانند به راحتی آن را در هر پلتفرم موبایلی که استفاده می‌کنند دانلود کنند.

هنگامی که برنامه شما فعال شد، می توانید تغییراتی در سایت وردپرس خود ایجاد کنید و آنها در برنامه شما منعکس می شوند. به عنوان مثال، هر محصول جدیدی که به فروشگاه WooCommerce خود اضافه می کنید به طور خودکار در برنامه ظاهر می شود. هیچ پیشرفت دیگری برای به‌روزرسانی‌ها لازم نیست، که بسیار راحت و مقرون به صرفه است، انجام شود.

قیمت گذاری

MobiLoud دارای دو حوزه قیمت گذاری است: اشتراک ماهانه و سرویس راه اندازی اولیه.

اشتراک ماهانه

برنامه های قیمت گذاری MobiLoud از 170 دلار در ماه شروع می شود (پرداخت سالانه). از پایه آنها استارت آپ طرح و بالاتر، آنها عبارتند از:

 • برنامه بومی برای iOS و Android
 • پشتیبانی از گوشی و تبلت
 • در حساب های خود منتشر کنید
 • به روز رسانی برنامه تعمیر و نگهداری
 • اعلان های فشار نامحدود
 • ادغام Google Analytics و Firebase
 • حداکثر 1000 کاربر فعال
 • پشتیبانی ایمیل
اسکرین شات از قیمت گذاری MobiLoud

ردیف بعدی، آنها رشد طرح (382 دلار در ماه)، همچنین شامل:

 • حداکثر 10000 کاربر فعال
 • نام تجاری MobiLoud حذف شد
 • پشتیبانی فنی عملی برای ادغام برنامه و وب سایت
 • پشتیبانی ایمیل اولویت دار

یک نیز وجود دارد شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی طرحی که بر اساس نیاز شما و تعداد کاربران فعال است. این طرح سطح بسیار بالاتری از پشتیبانی از جمله مدیر حساب اختصاصی را ارائه می دهد. همچنین می‌توانید توسعه سفارشی، پشتیبانی از ویژگی‌ها و ادغام‌های سفارشی و موارد دیگر را دریافت کنید.

MobiLoud 60 روز ضمانت بازگشت پول سخاوتمندانه ارائه می دهد، بنابراین هیچ خطری در امتحان کردن این سرویس وجود ندارد.

راه اندازی اولیه

این منطقه خدماتی است که تیم MobiLoud را درگیر انجام کار راه اندازی اولیه برای برنامه شما می کند.

اسکرین شات از قیمت گذاری MobiLoud

ارسال برنامه (الزامی)

هنگامی که برنامه خود را پیکربندی کردید، MobiLoud کامپایل، آزمایش و به Apple و Google ارسال می کند. آنها تمام کارهای مربوط به توسعه برنامه بومی شما را انجام می دهند. این یک هزینه ثابت 500 دلاری است، که علاوه بر برنامه های ماهانه شرح داده شده در بالا است.

بسته خدمات کامل (اختیاری)

این شامل کار توسعه و ارسال برنامه است و همچنین شامل تمام کارهای طراحی گرافیکی می شود تا اطمینان حاصل شود که برنامه شما به بهترین شکل حرفه ای به نظر می رسد. این یک بار هزینه ثابت 1350 دلار است.

یک برنامه موبایل وردپرس که می توانید آن را دوست داشته باشید

اگر فکر می‌کردید که ایجاد یک برنامه موبایلی بومی برای iOS و Android دور از دسترس شماست، می‌توانید این افکار را رد کنید. از امروز، می‌توانید سایت وردپرس خود را به یک برنامه موبایلی تبدیل کنید که کاربران شما آن را دوست خواهند داشت – و شما نیز این کار را خواهید کرد.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!