خوش آمدید، وبلاگ وبلاگ نویس! – اخبار wordpress-templates.ir


خوش آمدید، وبلاگ وبلاگ نویس!

با نزدیک شدن به سال 2023، حوزه وبلاگ نیز همینطور خواهد بود!

با نزدیک شدن به پایان سال 2022، ما در WordPress.com خود را برای استقبال از سال جدید آماده می کنیم. همانطور که برای خداحافظی با سال 2022 آماده می شویم، به این فکر می کنیم که زمان در سال گذشته چقدر سریع گذشت.

پکن میزبان بازی های المپیک زمستانی در ماه فوریه بود، تلسکوپ فضایی جیمز وب شروع به ارسال عکس های خیره کننده از زیبایی روی زمین برای ما کرد و ویرایشگر سایت فوق العاده قدرتمند برای سایت های وردپرس به تازگی راه اندازی شد!

با نزدیک شدن به سال 2023، حوزه وبلاگ نیز همینطور خواهد بود! Bloganuary یک چالش نویسندگی برای همه است، خواه در وبلاگ نویسی تازه کار باشید، عشق خود به وبلاگ نویسی را دوباره کشف کنید، یا وبلاگ نویسی امرار معاش شماست – ما می خواهیم همه شما به ما بپیوندید.

Bloganuary یک چالش وبلاگ نویسی یک ماهه در ژانویه است که در آن یک پیام نوشتاری روزانه دریافت می کنید تا از شما برای انتشار پست در وبلاگ خود الهام بخشد. شما می توانید به هر شکلی که دوست دارید به درخواست ها پاسخ دهید: یک داستان، یک عکس، یک شعر، یک نقاشی، یک دستور غذا یا حتی یک آهنگ. هر چیزی می رود!

با عضویت در Bloganuary، به یک شبکه جهانی از وبلاگ نویسان ملحق خواهید شد که عادات نوشتاری قوی ایجاد و/یا تقویت می کنند. شما با وبلاگ نویسان همکار خود در سایت انجمن Bloganuary آشنا خواهید شد، جایی که می توانید نکاتی را به اشتراک بگذارید، از یکدیگر یاد بگیرید، مخاطبان جدیدی برای وبلاگ خود پیدا کنید و دوستان وبلاگ نویس جدیدی پیدا کنید.

برای اینکه به دیگران نشان دهید در ژانویه چه خواهید کرد و آنها را تشویق کنید به سرگرمی Bloganuary بپیوندند، در اینجا نشانی وجود دارد که می توانید به وبلاگ خود اضافه کنید (راست کلیک کنید و در رایانه خود ذخیره/دانلود کنید):

به چالش Bloganuary بپیوندید، انگیزه بگیرید و سال جدید را شروع کنید تایپ کنید یک مسیر!

بیشتر بدانید

اگر به جای وبلاگ نویسی به طور کلی، ژورنال نویسی را به صورت خصوصی ترجیح می دهید، برنامه روز اول را بررسی کنید.


به 95,680,861 دنبال کننده دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!