تأیید هویت تجارت الکترونیک انعطاف پذیر برای WooCommerce


فروشگاه ووکامرس شما چقدر در برابر کلاهبرداری ایمن است؟ کمی؟ اصلا؟ میدونی؟ بسیاری از صاحبان سایت های وردپرس از نیاز به ایمن سازی سایت های خود در برابر هکرها آگاه هستند، اما تأیید تجارت الکترونیک احتمالاً در ذهن شما نیست.

اما چرا یک فروشگاه تجارت الکترونیک در وهله اول باید مشتریان خود را تأیید کند؟ شما بدون شک چندین داستان ترسناک در مورد کارت های اعتباری دزدیده شده شنیده اید، اما ممکن است ندانید که چگونه می تواند بر فروشگاه WooCommerce شما تأثیر بگذارد. مشکل در فروش نیست بلکه در عواقب آن است.

به عنوان مثال، فرض کنید شخصی از یک کارت اعتباری دزدیده شده برای خرید متقلبانه در وب سایت شما استفاده می کند. هنگامی که صاحب کارت اعتباری با اتهام مخالفت می کند و تقلب را گزارش می کند، فروشگاه شما می تواند در لیستی از مکان های بالقوه خطرناک برای خرید قرار گیرد. اگر به طور مکرر اتفاق بیفتد، شرکت‌های کارت اعتباری می‌توانند هرگونه خریدی را در فروشگاه شما، حتی خریدهای قانونی، مسدود کنند. این می تواند منجر به از دست دادن درآمد و در نهایت از دست دادن کسب و کار شما شود.

اینجاست که یک سرویس تأیید مشتری می تواند فروشگاه شما را نجات دهد. راستی‌آزمایی تجارت الکترونیک مانع از خرید کلاهبرداران می‌شود، اما مشتریان خوب شما می‌توانند با خیال راحت خرید کنند.

در این مقاله، سرویسی به نام Trust Swiftly را به شما معرفی می کنم و به شما نشان می دهم که چگونه از آن برای محافظت از فروشگاه ووکامرس خود استفاده کنید.

چگونه Trust Swiftly کار می کند

Trust Swiftly هم یک SaaS و هم یک افزونه برای وردپرس است که به شما کمک می‌کند تا مشتریان را قبل از خرید تأیید کنید.

تصویری از وب‌سایت تأیید تجارت الکترونیک Trust Swiftly

مشتریان شما همچنین می خواهند احساس کنند که می توانند با خیال راحت و خصوصی از فروشگاه شما خرید کنند. تأیید به هر دوی شما کمک می کند. اما اگر حلقه‌های زیادی را به مشتریان بدهید تا از بین بروند، آنها ناامید می‌شوند و احتمالاً فروش را به کلی رها می‌کنند.

اینجاست که Trust Swiftly می تواند کمک کند. این سرویس باعث می شود تا مشتریان قانونی به راحتی از آن عبور کنند در حالی که زمان سختی را برای کلاهبرداران فراهم می کند.

Trust Swiftly از چندین روش برای تأیید خرید در سایت شما استفاده می کند:

 • مالکیت پیامک تلفن
 • مالکیت ایمیل
 • مالکیت شناسه
 • سلفی لایونس
 • مالکیت سند
 • مالکیت پی پال
 • مالکیت بانکی
 • مالکیت صدا
 • مالکیت کارت
 • ویدئوی زنده
 • موقعیت جغرافیایی
 • مالکیت اجتماعی
 • مالکیت آدرس فیزیکی
 • reCAPTCHA تأیید کنید
 • Google و Mobile Authenticators
 • بررسی دستی

فرآیند تأیید یک تراکنش ساده و بدون مزاحمت است. ابتدا به مشتری شما اطلاع داده می شود که معامله باید بررسی شود. آنها به Trust Swiftly هدایت می شوند، جایی که می توانند تأیید هویت لازم را ارائه دهند. پس از تأیید آنها، داده های تأیید شده آنها به طور ایمن برای تأیید به فروشگاه شما منتقل می شود.

از آنجایی که هر کاربر منحصر به فرد است، بسته به سطح اعتماد، فرآیند می تواند کوتاه تر یا طولانی تر باشد. به عنوان مثال، یک مشتری قابل اعتماد مسیر سریع تری را از طریق فرآیند تأیید تجربه خواهد کرد. در عین حال، مواردی که به عنوان پرخطر ثبت می‌شوند، بسیار بیشتر طول می‌کشد – و احتمالاً منجر به عدم تطابق هویت می‌شود.

هنگامی که Trust Swiftly را راه‌اندازی کردید، می‌توانید عقب بنشینید و در حین تمرکز بر فروش خود، به سرویس اجازه دهید تأییدیه‌ها را انجام دهد. بیایید در مورد نحوه تنظیم همه چیز صحبت کنیم!

نحوه شروع استفاده از Trust به سرعت

از آنجایی که Trust Swiftly هم یک سرویس تأیید تجارت الکترونیک و هم یک افزونه است، تنظیم موارد برای سایت WooCommerce شما دارای دو بخش است. ما با خدمات شروع می کنیم.

برای یک حساب کار بری ثبت نام کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که برای یک حساب کاربری در وب سایت Trust Swiftly ثبت نام کنید.

فرم ثبت نام به سرعت اعتماد کنید

پس از ثبت نام، باید چند دقیقه صبر کنید تا تیم Trust Swiftly حساب شما را تأیید کند. وقتی این کار کامل شد، کل داشبورد را با چک لیستی از کارهای پیشنهادی که می‌توانید تکمیل کنید، خواهید دید. داشبورد جایی است که شما بیشتر تنظیمات مربوط به نحوه عملکرد تأیید در سایت خود را انجام می دهید، بنابراین انتظار داشته باشید که اغلب به آنجا مراجعه کنید.

به داشبورد Swiftly اعتماد کنید

مرحله بعدی ایجاد یک الگوی تأیید است. اینجاست که انواع تأییدیه‌هایی را که می‌خواهید استفاده کنید، انتخاب می‌کنید. این یک مرحله ضروری است و شما باید حداقل یک قالب ایجاد کنید که بتوانید در سایت وردپرس خود استفاده کنید.

همچنین می‌توانید ایمیل اعلان را سفارشی کنید، یک شخص را تأیید کنید، روش تأیید را سفارشی کنید، و حتی درخواست بررسی زنده از تیم کنید. همه اینها کارهایی هستند که می توانید بعداً دوباره آنها را مرور کنید.

در حال حاضر، اجازه دهید افزونه را نصب کرده و سایت خود را راه اندازی کنیم.

در حال نصب پلاگین

می توانید افزونه Trust Swiftly را مستقیماً از سایت وردپرس خود پیدا کنید. در داشبورد مدیریت، را انتخاب کنید افزونه ها → افزودن جدید. در نوار جستجو، به دنبال “Trust Swiftly” بگردید و خواهید دید که به عنوان یک گزینه ظاهر می شود. کلیک الآن نصب کن، سپس آن را فعال کنید.

خود افزونه تا زمانی که آن را به حساب Trust Swiftly خود وصل نکنید کاری انجام نمی دهد. در این مرحله، باید به حساب Trust Swiftly خود برگردید و اطلاعاتی را دریافت کنید.

به داشبورد Swiftly اعتماد کنید

در داشبورد حساب Trust Swiftly خود، به آن بروید توسعه دهنده → API. با استفاده از دکمه آبی در بالا سمت راست، یک کلید API ایجاد کنید. پس از انجام این کار، پنجره را باز نگه دارید تا بتوانید کلیدهای API را در سایت خود کپی کنید. توجه: هنگامی که پنجره را ببندید، دیگر نمی توانید آن کلیدها را ببینید.

اکنون به سایت خود برگردید و به آن بروید به تأیید سریع اعتماد کنید از منوی مدیریت سمت چپ شما

به داشبورد Swiftly اعتماد کنید

API و کلیدهای مخفی خود را در فیلدهای مربوطه وارد کنید. همچنین باید URL پایه و Webhook Secret را وارد کنید که می‌توانید از داشبورد حساب Trust Swiftly خود نیز بگیرید. URL پایه همانی است که هنگام ایجاد حساب کاربری خود تنظیم می کنید. به نظر می رسد این است: https://youraccount.trustswiftly.com.

وقتی آن اطلاعات را وارد کردید، روی آن کلیک کنید ذخیره تغییرات دکمه در پایین در یک لحظه، علامت‌های سبز رنگ را در بالای منوی Trust Swiftly خواهید دید که به شما اطلاع می‌دهد که متصل هستید.

اکنون که متصل شدید، اجازه دهید برخی تنظیمات دیگر در سایت وردپرس شما را بررسی کنیم.

Trust Swiftly در وب سایت خود پیکربندی کنید

چند انتخاب دیگر وجود دارد که می توانید در مورد نحوه عملکرد تأیید در سایت خود انجام دهید.

به داشبورد Swiftly اعتماد کنید

روش تایید

انتخاب کنید که آیا کاربران شما یک پیوند یا یک پنجره مودال را ببینند.

الگوی تایید

اینجاست که می‌توانید از بین الگوهایی که در سایت Trust Swiftly ایجاد کرده‌اید، انتخاب کنید.

چه زمانی باید تأیید شود

شما می توانید بین قبل یا بعد از پرداخت یکی را انتخاب کنید.

دسته بندی محصولات

اختیاری است، اما می‌توانید انتخاب کنید کدام دسته‌ها تأیید را راه‌اندازی کنند. این می تواند مفید باشد اگر فقط می خواهید خرید برخی از کالاهای لوکس یا گران قیمت دیجیتال را تأیید کنید.

روش های پرداخت قابل اجرا

یک روش پرداخت را انتخاب کنید – همچنین اختیاری است.

حالت سبد خرید/سفارش قیمت را مقایسه کنید

این تنظیم به شما امکان می‌دهد برای خریدهایی که تأیید را آغاز می‌کنند، مقداری کمتر یا بیشتر از آن تعیین کنید.

تصویر دکمه

یک تصویر دکمه ترجیحی را انتخاب کنید. می توانید این تصاویر را در حساب Trust Swiftly خود سفارشی کنید.

تنظیمات اضافی Trust Swiftly Account

تنظیمات بسیار بیشتری وجود دارد که می‌توانید با استفاده از Trust Swiftly تنظیمات تأیید صحت تجارت الکترونیک خود را محدود کنید. تعداد زیادی برای پرداختن به جزئیات در اینجا وجود دارد، اما اجازه دهید چند مورد مهم را مرور کنیم.

صورتحساب

Trust Swiftly یک سرویس پرداختی است. برای شروع به کار باید یک کارت اعتباری و حداقل موجودی اولیه 20 دلار اضافه کنید (بیشتر در زیر، در بخش قیمت گذاری مشاهده کنید). همچنین می‌توانید پرداخت‌ها و میزان مصرف خود را در اینجا پیگیری کنید.

به داشبورد حساب Swiftly اعتماد کنید

تایید

قبلاً نحوه ایجاد یک الگوی تأیید را برای شروع توضیح دادم. تنظیمات تأیید بیشتری برای تنظیم وجود دارد. برای مثال، می‌توانید تعیین کنید که بازدیدکنندگان چگونه تأیید می‌شوند، و راه‌های متعددی برای انجام آن وجود دارد. تنظیماتی برای ایمیل، بیومتریک، امتیازدهی تقلب، آدرس پستی، صدا/پیامک و موارد دیگر وجود دارد. می توانید یک پیام رد سفارشی ایجاد کنید، که ممکن است بخواهید آن را متناسب با نام تجاری خود انجام دهید.

اگر از Selfie Liveness برای تأیید استفاده می‌کنید، همه ویدیوهای ضبط‌شده را نیز در اینجا خواهید یافت.

توسعه دهنده

Trust Swiftly ایجاد API و Webhook را آسان می کند تا بتوانید از آنها در سایت های خود و هر برنامه وب که می خواهید ایجاد کنید استفاده کنید.

تنظیمات

موارد زیادی برای بررسی در منوی تنظیمات وجود دارد. در طرح بخش، می توانید آرم Trust Swiftly را تنظیم کنید یا لوگوی خود را آپلود کنید. همچنین می توانید ظاهر نوار کناری و دکمه ها را تغییر دهید.

قالب های ایمیل به شما امکان می دهد متن و ساختار اعلان های ارسال شده به بازدیدکنندگان خود را تغییر دهید. این امکان ویرایش کامل ایمیل ها را با رابطی شبیه به ویرایشگر کلاسیک وردپرس به شما می دهد.

را حریم خصوصی بخش برای فعال کردن و تنظیم حالت‌های رضایتی است که قبل از صفحات تأیید ظاهر می‌شوند. این می تواند انطباق با GDPR و سایر قوانین حفظ حریم خصوصی را تضمین کند.

احراز هویت و ثبت نام کمک می کند تا برای بازدیدکنندگانی که قبلاً به آنها اعتماد دارید تعامل با سایت شما آسان تر شود.

با اطلاعیه، می توانید نحوه اطلاع تیم شما از تأیید بازدیدکنندگان را انتخاب کنید. می توانید از ایمیل، OneSignal یا چت زنده استفاده کنید.

برخی از بازدیدکنندگان ممکن است بخواهند برای پشتیبانی در تأیید صحت با شما تماس بگیرند. را منو بخش به شما امکان می دهد پیوندهایی را به صفحات پشتیبانی یا سایر صفحات سایت خود اضافه کنید. اینها در منوی بالای Trust Swiftly ظاهر می شوند.

تنظیمات بیشتری وجود دارد که به شما کمک می‌کند از Trust Swiftly بیشترین بهره را ببرید و می‌توانید برای دستورالعمل‌های کامل به صفحه برنامه‌نویس آن‌ها مراجعه کنید.

به قیمت گذاری سریع اعتماد کنید

همانطور که اشاره کردم، Trust Swiftly یک سرویس پرداختی است.

به قیمت سریع اعتماد کنید

آنها سه سطح نرخ، Starter، Business، و Enterprise را ارائه می‌کنند – هر کدام با افزایش سطوح روش‌ها و نرخ‌های تأیید، که از 0.01 دلار به ازای هر تأیید (تجارت) شروع می‌شود.

با اعتماد سریع از تجارت الکترونیک خود به روش های مختلف محافظت کنید

ممکن است از نیاز به تأیید تراکنش ها در سایت WooCommerce خود آگاه نبوده باشید. امیدواریم، بتوانید ببینید که محافظت از تجارت آنلاین خود در برابر کلاهبرداران چقدر مهم است – و انجام آن با Trust Swiftly چقدر آسان است.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!