WP Engine را برای یازده راه اندازی کنید


ساختن یک تیم برنده فراتر از زمین بازی است.

در حالی که هیجان پیروزی اغلب در زمین احساس می شود، اصولی که منجر به موفقیت در زمین می شود نیز می تواند در تجارت در حال رشد شما اعمال شود.

در دنیای امروزی شتاب دیجیتال، با وب سایت شما و ارائه دهنده هاست انتخابی شما شروع می شود تا به خوبی کار کند.

در WP Engine، ما برای اینکه مطمئن شویم بهترین کارمند شما هستیم، برای آموزش زمان صرف می کنیم. ما در میزبانی مدیریت شده وردپرس رهبری لیگ را داریم زیرا روی ارائه استراتژی های برنده برای وب سایت های مشتریان خود تمرکز زیادی داریم.

برای مشاهده دقیق 11 شروع تیم ما، از جمله دفاع، هافبک ها و بازیکنان ستاره ای که خدمات ما را ارائه می دهند، در ادامه بخوانید.


دفاع

بهترین حمله یک دفاع خوب است و این 4 تکنیک دفاعی به حفظ امنیت و امنیت سایت های مشتریان ما کمک می کند تا بتوانند به پیروزی آنلاین ادامه دهند.

نگهداری وب سایت و SSL رایگان

هیچ چیز پرهزینه تر از جریمه نیست، و یک پرچم قرمز برای سایتی که به عنوان “غیر ایمن” ثبت شده است، حتی بزرگترین طرفدار شما را به خروج می فرستد.

در WP Engine، ما امنیت سایت شما را با اسکن آسیب‌پذیری، راه‌حل‌های نظارت بر سایت، و گواهی SSL رایگان برای هر سایتی که در پلتفرم ما میزبانی می‌شود، اولویت اصلی خود قرار می‌دهیم. این به معنای قفل خودکار HTTPS و تجربه میزبانی با کیفیت بالا برای همه سایت های شما است.

مدیر پلاگین هوشمند

افزونه‌های قدیمی مانند سوراخ‌هایی در دفاع برای مهاجمان سایبری بالقوه هستند، زیرا کدهای قدیمی می‌توانند دری باز برای آسیب‌پذیری‌های قابل بهره‌برداری ایجاد کنند.

نگهداری و مدیریت روتین بهترین راه برای سالم نگه داشتن افزونه‌ها است، اما می‌تواند زمان را با استفاده از زمان ارزشمند توسعه‌دهنده برای کارهای معمولی که با این وجود برای امنیت سایت(های) شما ضروری هستند، کاهش دهد.

برای کمک به حل این معضل، WP Engine Smart Plugin Manager را ایجاد کرد، رویکردی جدید برای مدیریت افزونه‌ها که به‌روزرسانی‌های پلاگین و تم را خودکار می‌کند و در عین حال از آزمایش رگرسیون بصری استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل شود که هر به‌روزرسانی بدون تأثیر منفی بر سایت(های) شما تکمیل می‌شود.

می‌توانید Smart Plugin Manager را طوری تنظیم کنید که به‌طور خودکار افزونه‌ها را – به صورت تکی یا انبوه – به‌روزرسانی کند و اگر به‌روزرسانی باعث ایجاد مشکل در سایت شما شود، Smart Plugin Manager به طور خودکار آن را برگردانده و سایت شما را به حالت قبلی بازگرداند.

دریابید که چگونه پلتفرم بازاریابی دیجیتال پیشرو RocketLevel زمان ارزشمند توسعه‌دهنده را پس گرفته است و در عین حال امنیت افزونه را با Smart Plugin Manager در اولویت قرار داده است.

گواهینامه های ایمنی بین المللی

در حالی که هر تیمی می تواند خود را بهترین بنامد، جوایز قهرمانی نشانگر نهایی موفقیت آنهاست. همین امر در مورد میزبان وب نیز صدق می کند که می تواند خود را ایمن بنامد، اما اگر گواهینامه هایی برای پشتیبان گیری از آن نداشته باشد، ممکن است چنین نباشد.

پلت فرم WP Engine با استانداردهای عمده بین المللی برای امنیت اطلاعات، از جمله انطباق با SOC 2 و گواهینامه ISO 27001-2013 مطابقت دارد. ممیزی‌های امنیتی تأیید شده مستقل ما مانند ورودی‌هایی در دفترچه گزارش است که تعهد ما را به امنیت اطلاعات و یکپارچگی وب‌سایت‌های مشتریانمان نشان می‌دهد.

امنیت لبه جهانی

اگر سایت شما داده های حساس، از جمله اطلاعات پرداخت یا داده های کارکنان خصوصی را ذخیره می کند، WP Engine همچنین راه حل های امنیتی پیشرفته ای مانند Global Edge Security را برای تقویت جبهه دفاعی شما ارائه می دهد.

این مجموعه پیشرفته از راه حل های امنیتی مانند یک دروازه بان است که یک سایت تخصصی را ارائه می دهد که به عنوان خط دفاع در برابر حملات عمل می کند. لایه‌های حفاظتی اضافی که با Global Edge Security ارائه می‌شوند عبارتند از انحراف حمله با WAF مدیریت‌شده، کاهش DDoS، و مسیریابی هوشمند Argo، که یک الگوریتم مسیریابی ترافیک را ارائه می‌دهد که محتوای شما را سریع‌تر و ایمن‌تر ارائه می‌دهد.


وسط

عمل شما باید آزادی و انعطاف لازم را داشته باشد تا توپ را به سمت بالا به سمت زمین حرکت دهد و به سمت هدف حرکت کند. اینجاست که هافبک های ما وارد میدان می شوند. این چهار بازیکن کلیدی به مشتریان ما کمک می‌کنند تا ترافیک بیشتری کسب کنند، تبدیل‌های بیشتری ایجاد کنند و تجربیات دیجیتالی سریع‌تری را برای همه بازدیدکنندگان سایت‌هایشان فراهم کنند.

سریعترین پلتفرم وردپرس

بهترین بازی تهاجمی که برای اطمینان از اینکه سایت شما ترافیک و تبدیل با کیفیت بالایی دارد، این است که مطمئن شوید محتوای شما با سرعت برق ارائه می شود. WP Engine به طور مداوم در میان سریع ترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وردپرس قرار می گیرد و مشتریان ما را در بهترین موقعیت ممکن برای ثبت نام قرار می دهد.

میزبانی داده های محلی

با بیش از دوجین مرکز داده استراتژیک در سراسر جهان، می‌توانید به حرکت بهتر توپ در زمین به سمت تبدیل ادامه دهید. مشتریان ما داده‌های خود را در نزدیک‌ترین سرور به پایگاه مشتری اصلی خود ذخیره می‌کنند تا سایت‌ها با مشکلات تاخیر مواجه نشوند.

ابزارهای درجه یک و پشتیبانی

تیم های ما بر روی مدیریت و نگهداری برخی از بهترین ابزارها برای طراحی و توسعه وب تمرکز دارند. فیلدهای محلی، Genesis، Advanced و بیشتر سفارشی توسط WP Engine ارائه می شوند و برای کل جامعه وردپرس در دسترس هستند.

با پشتیبانی جهانی 24/7/365 که به طور مداوم دارای نرخ رضایت 97٪ یا بالاتر است، ما همچنین همیشه آماده کمک به مشتریان خود در هر چالش بزرگ یا کوچک هستیم. ببینید چگونه ابزارهای توسعه‌دهنده ما و پشتیبانی متخصص وردپرس به TKTK کمک کردند تا TKTK را پیاده‌سازی کند.

مشارکت های انجمن وردپرس

چه در حال میزبانی رویدادهای Ignite یا ارائه در WordCamps در سراسر جهان باشیم، WP Engine متعهد است که از طریق مشارکت‌های ضروری به جامعه وردپرس کمک کند و راه‌حل‌های منبع باز را آزادانه در دسترس همه قرار دهد.

تیم های ما همچنین محتوای پیشرفته مرتبط با وردپرس را از طریق انتشارات اختصاصی ما، از جمله Torque Magazine و Velocitize (از جمله سری برنده جایزه Velocitize Talks ما)، و همچنین پادکست هفتگی Press This WordPress Community منتشر می کنند.


بازیکنان ستاره

هر تیم توانایی های خود را در کار دارد، اما تیم های برنده نیز به جادوی چند منتخب بستگی دارد. در اینجا دارندگان WP Engine – تنظیم‌کننده‌های روند و بازیگران کلیدی پشت پلتفرم پیشرو وردپرس در صنعت هستند که بازدیدهای بازی را برای مشتریان ما فراهم می‌کند.

منتهی شدن

وب سایت های سازمانی عملکرد سازمانی را می طلبند، و پریمیر مورد اعتماد آژانس های برتر جهان و شرکت های Fortune 500 است تا به راحتی مهم ترین تجربیات دیجیتالی خود را تغییر دهد. چه به راه‌حل‌های بهتری برای میزبانی پربازدید وردپرس نیاز داشته باشید یا بخواهید همه سایت‌های وردپرس خود را با یک ارائه‌دهنده سیگنال متحد کنید، Premier بهترین راه‌حل‌های سازمانی را برای پشتیبانی از موفقیت دیجیتال شما ارائه می‌دهد.

نقشه اطلس

اطلس ستاره پیشروی WP Engine است که توپ را به سمت آینده وردپرس بدون سر می چرخاند. شرکت‌های بزرگ به راه‌حل‌های بی‌هدف روی می‌آورند تا تجربیات دیجیتال شخصی‌سازی‌شده ایجاد کنند و در عین حال نیازهای تیم‌های بازاریابی و توسعه خود را برآورده کنند. Atlas یک راه حل کامل و بدون هد است که از نرم افزار منبع باز استفاده می کند تا به توسعه دهندگان در هنگام ساخت، استقرار و مدیریت وب سایت ها با استفاده از راه حل های مدرن جلویی و بک اند مورد علاقه خود کمک کند.

EverCache® و Live Cart برای WooCommerce

این دو ابزار تیم WP Engine را به‌عنوان مهاجم تکمیل می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا آخرین فشاری را که برای رسیدن به اهدافتان نیاز دارید و امتیازات بزرگی در بین مشتریانتان داشته باشید، انجام دهید. EverCache® با ذخیره خودکار محتوای سایت استاتیک، خستگی سرور را از بین می برد و به شما امکان می دهد بدون توجه به میزان ترافیک سایت، محتوا را با سرعت بیشتری ارائه دهید.

برای مشتریان تجارت الکترونیک ما، Live Cart for Woocommerce درخواست‌های اضافی AJAX را حذف می‌کند و سرعت صفحه را برای سایت‌های تجارت الکترونیک بدون به خطر انداختن عملکرد سبد خرید پویا بهبود می‌بخشد.

در WP Engine، 11 استارت آپ ما برای ارتقای تجربیات دیجیتالی شما ساخته شده اند و به شما آزادی ایجاد در وردپرس را می دهند.

درست مانند یک تیم برنده که در این زمینه پیشرفت می کند، Start 11 از WP Engine پلتفرم وردپرس کاملاً مدیریت شده ما را به یک تورنمنت مورد علاقه تبدیل می کند و به شما کمک می کند با سرعت، امنیت و ابزارهای مدیریت سایت که به طور خاص برای وردپرس ساخته شده است، پیشتاز رقابت خود شوید.

با WP Engine یک تیم موفق بسازید

آیا می‌خواهید نگاه دقیق‌تری به این موضوع بیندازید که WP Engine را به پلتفرم وردپرس برای بسیاری از برندها و آژانس‌ها تبدیل می‌کند؟ کتاب الکترونیکی ما، واجد شرایط میزبانی وب، را بررسی کنید تا عمیق‌تر در اصولی که باید هنگام ارزیابی ارائه‌دهنده هاست به دنبال آن باشید، غوطه ور شوید.

اگر علاقه مند به اضافه کردن WP Engine به تیم خود هستید، می توانید برنامه های ما را در اینجا مشاهده کنید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با یک متخصص صحبت کنید.


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!