با Thrive Automator به اتوماسیون وردپرس برسید


به سرعت، سه راه برای خودکارسازی وظایف روزانه نام ببرید. ممکن است به چند مورد از بالای سر خود رسیده باشید، مانند:

 • استفاده از Task Scheduler برای باز کردن برنامه ها
 • ایمیل های پاسخگوی خودکار را تنظیم کنید
 • زمان‌بندی ارسال پست در چندین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی

همه اینها بسیار رایج هستند، و من مطمئن هستم که شما می توانید موارد بیشتری را نام ببرید. اما آیا تا به حال به اتوماسیون وردپرس فکر کرده اید؟

تصور کنید که بتوانید به طور خودکار مشتری را به لیست پستی خود اضافه کنید. یا اگر بتوانید از وردپرس بخواهید زمانی که یک قرار ملاقات با شما رزرو می کند، کاربر جدیدی ایجاد کند، چه؟ در مورد ارسال یک نظر وفاداری مکرر به یک نظر دهنده وبلاگ به محض اظهار نظر، چطور؟

همه این موارد با افزونه ای از Thrive Themes به نام Thrive Automator امکان پذیر است.

Thrive Automator

اگر با ابزارهای اتوماسیون مانند Zapier آشنا هستید، بلافاصله متوجه خواهید شد که Thrive Automator چه کاری می تواند انجام دهد. این افزونه یک ابزار رایگان برای سایت وردپرس شما است تا به شما در تنظیم وظایف خودکار کمک کند.

وب سایت Thrive Automator

Thrive Automator به شما امکان می دهد ابزارهایی را که قبلاً استفاده می کنید به سایت وردپرس خود متصل کنید. به عنوان مثال، می توانید با WooCommerce ارتباط برقرار کنید تا مشتریان جدیدی را به لیست ایمیل خود اضافه کنید.

همچنین می‌توانید به Mailchimp متصل شوید و اقداماتی را که هنگام اظهار نظر مشترک روی یک پست وبلاگ رخ می‌دهد، فعال کنید. Thrive Automator همچنین می تواند از وب هوک ها استفاده کند و در هنگام خرید یک کاربر جدید، یک کاربر جدید وردپرس ایجاد کند.

همچنین چندین ادغام وجود دارد که می توانید برای سایت وردپرس خود راه اندازی کنید، از جمله خدماتی مانند:

 • MailPoet
 • زوهو
 • زاپیر
 • GoToWebinar
 • فیس بوک
 • گوگل
 • توییتر

…و خیلی بیشتر.

نحوه استفاده از Thrive Automator

بیایید Thrive Automator را نصب کنیم، و من برخی از سناریوهای اساسی را بررسی خواهم کرد.

Thrive Automator را نصب کنید

با دانلود مستقیم افزونه Thrive Automator از صفحه WordPress.org آن شروع کنید.

اگر ترجیح می دهید، می توانید افزونه اصلی را مستقیماً از سایت وردپرس خود جستجو کنید. در داشبورد مدیریت، را انتخاب کنید پلاگین هاجدید اضافه کن. در نوار جستجو، به دنبال “Thrive Automator” بگردید و خواهید دید که به عنوان یک گزینه ظاهر می شود.

پس از دانلود فایل فشرده افزونه، به داشبورد مدیریت سایت وردپرس خود بروید. انتخاب کنید افزونه ها → افزودن جدید. کلیک آپلود افزونه و فایل .zip را که ذخیره کرده اید جستجو کنید. کلیک الآن نصب کن، سپس آن را فعال کنید.

به Thrive Themes متصل شوید

به محض فعال کردن افزونه، صفحه خوش آمدگویی را مشاهده خواهید کرد.

داشبورد Thrive Automator

Basic Automator Thrive با چند ادغام مفید ارائه می شود، اما در این مرحله می توانید بیش از 20 ادغام را بدون هزینه اضافی اضافه کنید. من به شدت توصیه می کنم روی بزرگ کلیک کنید اکنون به صورت رایگان متصل شوید دکمه. Connected Automator به شما چیزهای بیشتری برای کار کردن می دهد.

Thrive از شما می خواهد که مدیر محصول خود را دانلود کنید و به شما امکان می دهد ادغام ها را اضافه کنید. مراحل نصب آن را دنبال کنید و یک حساب Thrive رایگان ایجاد کنید.

داشبورد Thrive Automator

هنگامی که این مراحل را برای اتصال حساب Thrive خود طی کردید، داشبورد Thrive Automator را خواهید دید.

داشبورد Thrive Automator

اولین اتوماسیون خود را ایجاد کنید

الان قسمت خوبش شروع میشود. می توانید فوراً شروع به ایجاد اتوماسیون کنید. اما ابتدا، ممکن است مفید باشد که بفهمیم اتوماسیون چیست و چگونه کار می کند. اتوماسیون نوعی ماکرو است که در پس‌زمینه سایت وردپرس شما اجرا می‌شود. هنگامی که آن را به حرکت درآورید، می توانید به زندگی خود ادامه دهید در حالی که برای شما کار می کند.

یک اتوماسیون از یک ماشه شروع تشکیل شده است – رویدادی که در سایت شما اتفاق می افتد، مانند ارسال فرم توسط کاربر. شما انتخاب می کنید که چه اقداماتی باید بعد از شروع شروع انجام شود، مانند ایجاد یک کاربر جدید. همچنین می‌توانید فیلترهایی را برای اقدامات اعمال کنید، مانند مدت زمانی که از آخرین ورود به سیستم یا یک آدرس ایمیل خاص می‌گذرد.

بیایید با ایجاد یک Automation قدم برداریم تا بتوانید نحوه عملکرد آن را ببینید. فرض کنید می‌خواهیم وردپرس در هنگام خرید یک محصول، کاربر جدیدی ایجاد کند. در اینجا مراحلی برای تحقق آن وجود دارد.

مرحله 1: یک اتوماسیون اضافه کنید

در داشبورد Thrive Automator، روی جدید اضافه کن دکمه. به اتوماسیون خود یک نام بدهید تا بعدا راحت تر پیدا کنید.

داشبورد Thrive Automator

یک محرک را از لیست موارد موجود که ظاهر می شود انتخاب کنید. در این مورد، ما می خواهیم زمانی که شخصی محصولی را خریداری می کند، یک محرک ایجاد کنیم، بنابراین ما انتخاب می کنیم ووکامرس. از منوی کشویی که ظاهر می شود، می توانیم چندین گزینه مانند بازپرداخت سفارش، تغییر وضعیت سفارش و موارد دیگر را مشاهده کنیم. با این حال، ما می خواهیم استفاده کنیم سفارش ووکامرس تکمیل شد.

داشبورد Thrive Automator

از اینجا، کشویی دیگری را می بینیم که گزینه های شرطی مختلف را برای ماشه ما نشان می دهد. ما می‌توانیم مواردی مانند آخرین تاریخ ورود به سیستم، تاریخ ثبت نام، کل کل خرید و موارد دیگر را انتخاب کنیم. برای مثال، بیایید آن را آسان کنیم و انتخاب کنیم همیشه ماشه. کلیک کنید بر روی انجام شده دکمه.

اکنون ما محرک خود را داریم، اما این واقعاً کاری برای ما نخواهد کرد. ما نیاز به ایجاد یک عمل.

مرحله 2: یک Action ایجاد کنید

در زیر ماشه ای که به تازگی ایجاد کردیم، علامت مثبت را خواهیم دید. روی آن کلیک کنید تا عملیات اضافه شود. در منوی انتخاب مرحله بعدی، وردپرس را انتخاب کنید.

داشبورد Thrive Automator

در منوی کشویی که ظاهر می شود، انتخاب می کنیم نقش کاربر را اضافه کنید. از آنجا می توانیم نقشی را که می خواهیم به کاربر جدید بدهیم در فیلد جستجو کنیم. برای اهداف ما، ایمن ترین نقش برای یک مشتری جدید یک مشترک است. کلیک انجام شده.

مرحله 3: یک فیلتر ایجاد کنید

حالا خیلی خوب است، و می‌توانیم آن را کنار بگذاریم. اما بیایید بگوییم که ما نمی خواهیم این مشتری کاربر شود، مگر اینکه در مجموع 100 دلار یا بیشتر خرید کند. ما باید یک فیلتر برای این عمل ایجاد کنیم.

روی علامت مثبت در زیر کلیک کنید این کار را انجام دهید بلوک عمل کلیک یک اقدام دیگر اضافه کنیدو در منوی زیر را انتخاب کنید فیلترها. در حال حاضر ما یک فقط اگر بلوکی که در آن بتوانیم پارامترهای فیلتر خود را تنظیم کنیم. از آنجا که ما می خواهیم این را در مورد یک مقدار خرید انجام دهیم، باید انتخاب کنیم کل کل از منوی کشویی

داشبورد Thrive Automator

از آنجایی که می خواهیم مجموع کل 100 دلار یا بیشتر باشد، در قسمت های مقادیر، باید انتخاب کنیم بیشتر از و مقدار آن را وارد کنید 99.99.

مرحله 4: ذخیره و پایان

ما ساخت اتوماسیون خود را تمام کرده ایم، بنابراین باید آن را فعال و ذخیره کنیم. کلیک فعال در بالای منو، سپس ذخیره و پایان دکمه در پایین

داشبورد Thrive Automator

خودشه! اکنون اتوماسیون ما هر زمان که مشتری کل خریدی بیش از 100 دلار انجام دهد، اجرا می شود.

سیاههها

بخش Logs Thrive Automator اتوماسیون هایی را نشان می دهد که در سایت شما راه اندازی شده اند. شما می توانید بر اساس اتوماسیون و دوره زمانی خاص فیلتر کنید.

برنامه ها

در منوی برنامه‌ها، می‌توانید برنامه‌هایی را که فعال کرده‌اید ببینید و اتصالات جدید اضافه کنید. وقتی یک اتصال جدید اضافه می‌کنید، می‌توانید از میان انواع برنامه‌های زیر انتخاب کنید:

 • بازاریابی ایمیلی
 • وبینارها
 • Recaptcha
 • اجتماعی
 • حراجی
 • خدمات یکپارچه سازی
 • تحویل ایمیل
 • ذخیره سازی فایل
 • همکاری

سستی

به عنوان مثال، در زیر همکاری، می توانید به یک فضای کاری Slack متصل شوید. افزودن اتصال جدید را انتخاب کنید، سپس از منوی بازشو، Slack را انتخاب کنید. به پنجره جدیدی هدایت می شوید که در آن می توانید به Thrive اجازه دهید با فضای کاری Slack شما تعامل داشته باشد.

داشبورد Thrive Automator

اکنون می توانید اقدامی ایجاد کنید که در Slack زمانی که یک نقش کاربری جدید به سایت وردپرس شما اضافه می شود، اعلان ارسال می کند.

داشبورد Thrive Automator

حتی می توانید از داده های پویا برای خوش آمدگویی به نام کاربری جدید استفاده کنید. این اتوماسیون فرصت های زیادی را برای آموزش الکترونیکی و سایت های وردپرس مبتنی بر جامعه برای استقبال از کاربران جدید و ارسال پاسخ خودکار در قالب های مختلف باز می کند.

Mailchimp

در اینجا یک ادغام فوق العاده مفید دیگر وجود دارد که می توانید راه اندازی کنید: Mailchimp. اگر کمپین های ایمیل Mailchimp را اجرا می کنید، می توانید آنها را به هم متصل کنید تا اقداماتی را در سایت وردپرس شما ایجاد کنند. مراحل انجام این کار آسان است:

 1. در منوی Apps، یک Connection جدید برای Mailchimp اضافه کنید
 2. Mailchimp را با استفاده از کلید API خود به Thrive Automator متصل کنید
 3. یک اقدام جدید اضافه کنید – مثلاً وقتی کاربر نظری را می‌گذارد، یک ماشه را شروع کنید
 4. فیلتری اضافه کنید که کاربر را در یک پاسخگوی خودکار با استفاده از Mailchimp اضافه کند
 5. لیستی را که می خواهید آنها را به آن اضافه کنید انتخاب کنید
 6. Optin و برچسب هایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید

Voilà!

داشبورد Thrive Automator

نمونه های بسیار بیشتری از اتصالات و اتوماسیون هایی وجود دارد که می توانید از آنها ایجاد کنید. به عنوان مثال، می‌توانید به حساب توییتر خود متصل شوید و فروش‌های خاصی را که اتفاق می‌افتند جشن بگیرید، و از دنبال‌کنندگانتان می‌خواهد که یک کالا را در فروشگاه شما بررسی کنند.

فرصت ها تقریبا بی پایان هستند.

قیمت گذاری

با تمام امکاناتی که برای خودکارسازی سایت وردپرس شما در دسترس است، ممکن است تعجب کنید که افزونه Thrive Automator 100٪ رایگان است.

قیمت گذاری وب سایت Thrive Automator

هیچ نسخه حرفه ای از Thrive Automator وجود ندارد. وقتی افزونه اصلی را نصب می‌کنید و یک حساب رایگان در Thrive Themes ایجاد می‌کنید، تمام وبک‌هوک‌ها، تاخیرها، گزینه‌های فیلتر، مقادیر پویا و موارد دیگر را دریافت می‌کنید. بیش از 20 ادغام بازاریابی ایمیلی، به علاوه راه‌اندازها و اقدامات WooCommerce، Slack و Mailchimp که در بالا توضیح دادم، در دسترس هستند. همچنین هیچ آگهی یا محدودیتی برای اتوماسیون وجود ندارد.

قدرت خودکارسازی وظایف در سایت وردپرس خود را تصور کنید. می‌توانید اقداماتی را ایجاد کنید که کاربران جدید اضافه می‌کنند، پاسخ‌دهنده‌های خودکار ارسال می‌کنند، با Slack و Twitter تعامل می‌کنند، و موارد دیگر را تنها با چند کلیک. اگر به دنبال راهی برای ارتباط با مشتریان و مشترکین بدون اضافه کردن حجم کاری خود هستید، باید در حال حاضر وظایف وب سایت خود را خودکار کنید.

با استفاده از افزونه Thrive Automator می توانید کارهای خودکار را بدون محدودیت در وردپرس تنظیم کنید.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!