WordPress.com را هدیه دهید! – اخبار wordpress-templates.ir


WordPress.com را هدیه دهید!

برای یک هدیه تعطیلات کاملاً پر از امکانات، به ویژگی کاملاً جدید ما که به هر خواننده اجازه می دهد تا یک تمدید اشتراک WordPress.com را به وب سایت مورد علاقه خود هدیه دهد، نگاه نکنید.

برای یک هدیه تعطیلات کاملاً پر از امکانات، به ویژگی کاملاً جدید ما که به هر خواننده اجازه می دهد تا یک تمدید اشتراک WordPress.com را به وب سایت مورد علاقه خود هدیه دهد، نگاه نکنید.

به عنوان یک صاحب وب سایت، این راهی است که به طرفداران مشتاق شما اجازه می دهد قدردانی خود را برای تمام تلاش های سختی که در طول سال ها برای پروژه اشتیاق خود انجام داده اید نشان دهند.

به عنوان یک خواننده، این راهی است برای نشان دادن تشکر کوچک از سازندگان مورد علاقه خود – چه وبلاگ نویس، هنرمند، صاحب کسب و کار کوچک، یا حتی برادر کوچک آزار دهنده اما دوست داشتنی شما که در نهایت سعی دارد به سایت خود توجه کند.

این ویژگی به عنوان یک بنر سیاه در بالای سایت نمایش داده می شود، جایی که خوانندگان می توانند روی “هدیه” کلیک کرده و سپس مستقیماً به صفحه پرداخت منتقل شوند.

به همین راحتی!

از امروز، ما این ویژگی را در تعداد کمی از سایت‌ها عرضه کرده‌ایم، اما با ادامه آزمایش و تکرار، این تعداد هر روز افزایش می‌یابد. در حال حاضر، هدیه دادن ظرف 54 روز از تاریخ آن در سایت ها در دسترس است سالانه تاریخ انقضای اشتراک یا ظرف 5 روز از آن ماهانه تاریخ انقضا. با این حال، به زودی در مقیاس بزرگتر در دسترس خواهد بود.

چگونه بنر هدیه را فعال کنیم

شما می توانید این ویژگی جدید را در حدود 15 ثانیه فعال کنید:

  1. از داشبورد مدیر، به تنظیمات عمومی بروید (تنظیمات → عمومی)
  2. فقط کمی به پایین اسکرول کنید تا به بخش Accept a Gift Subscription برسید.
  3. برای پذیرش هدایا روی دکمه جابجایی کلیک کنید
  4. روی “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید

پس از فعال کردن بنر خود، مطمئن شوید که با نوشتن یک پست در مورد اینکه چگونه خوانندگان شما می توانند به روشی کاملا جدید به شما کمک کنند، این خبر را منتشر کنید!

برخی جزئیات مهم تر

هدایا برای هر طرحی که وب سایت در حال حاضر در آن است اعمال می شود. به عنوان مثال: هدیه عضویت در یک سایت با برنامه یک ساله به مبلغ کامل برای تمدید برنامه یک ساله خواهد بود. هدیه ای به امضاکننده در طرح ماهانه به مبلغ یک ماه در دسته طرح فعلی وی خواهد بود. (توجه داشته باشید که هدایا به واحد پول صاحب وب سایت ساخته می شوند.)

پس از پرداخت هدیه، هم صاحب سایت و هم شخصی که هدیه داده است، یک ایمیل تاییدیه دریافت می کنند.

می توانید پیچ ​​و مهره های بیشتری را در اینجا پیدا کنید.


به 95,570,371 دنبال کننده دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!