میراثی که از خود به جا می گذاریم


اخیراً با توانایی تمرکزم مشکل داشتم. چه طراحی باشد، چه نویسندگی، یا پادکست – همه زمینه‌های زندگی کاری من ناکارآمد کار می‌کردند، و نمی‌توانستم دلیل آن را بفهمم.

ایده ها مانند رودخانه ای بی پایان جریان دارند، اما یافتن زمان برای اجرای آنها همیشه پاشنه آشیل من بوده است.

اخیراً یک اطلاعیه داشتم و فکر می‌کنم بالاخره توانستم انگشت خود را بر این موضوع بگذارم که چرا اوضاع به این شکل پیش می‌رود. این ایده ای است که من نیز به آن اکتفا کردم آنچه در توییتر به اشتراک گذاشتید:

هر چه بیشتر بر عالی بودن تمرکز کنیم، در خوب بودن کمتر موفق می شویم.

همه ما برای برتری تلاش می کنیم و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد. اما از نظر من 95% تلاش کوتاه 5% است. ما تحت فشار هستیم که با انتظارات اغلب غیر واقعی، عالی باشیم.

ما در حال چرخاندن چرخ هایمان در تلاش برای نوشتن آن پست حماسی هستیم. اما ما تمایل داریم خودمان را چنان ناکافی با کسانی که تحسین می کنیم بسنجیم که در نهایت چیزی نمی نویسیم.

کم کم دارم یاد میگیرم که نمیتونم اینقدر خوب باشم همه چيزو باور به اینکه من می توانم فقط یک تنظیم برای شک و تردید به خود و شکست است.

به عنوان یک خالق، اشکالی ندارد که روی عالی بودن تمرکز کنید، اما نه به قیمت خوب بودن. زیرا دنیا نیاز دارد برای شما هنر و نیاز جهان مال خودم هنر و ما باید هر کاری که می توانیم برای ایجاد آن انجام دهیم.

غیر ممکن

چند سال پیش راه اندازی کردم طرح های اصلی، یک تجربه 3 ماهه که در آن در کنار هشت کارآفرین خلاق در یک محیط عملی کاملاً پشتیبانی شده قدم زدم تا به آنها کمک کنم تا به طور کامل کسب و کار و نام تجاری خود را دوباره تصور کنند، البته قدم به قدم – البته واقعی.

از همه اعضای گروه خواستم ویدیویی با عنوان I Am Possible اثر جرمی کوارت را تماشا کنند. او یک عکاس، هنرمند و کارآفرین برنده جایزه است که ماموریتش «کاوش در تلاقی خلاقیت و همدلی» است.

در این ویدیو حکمت زیادی وجود دارد، و مملو از مقدار زیادی از تشویق است – اما یک چیز به ویژه برای من قابل توجه بود:

هر وقت می خواستم خلق کنم چیزی وجود داشت که زنده می شد.

وقتی نیروهای خارجی را که روزانه روی من تأثیر می گذارند حذف می کنم – عملاً هر ساعت از روز – تنها کاری که می خواهم انجام دهم این است که خلق کنم. و من می خواهم این کار را به گونه ای انجام دهم که با شخصیت من و چیزهایی که برای آنها ایستاده ام سازگار باشد.

من عاشق آنچه روتی لیندزی در اینجا می گوید:

“همه ما خواهان ارتباط و اصالت هستیم و آنچه فکر می کنیم مردم را از خود دور می کند دقیقا برعکس است.”

اغلب من این را باور نمی کنم، و تلاش هایم تسلیم ترس می شود. من هنوز شک دارم همانطور که فکر می کنم: وقتی دیگر اینجا نباشم مردم در مورد من چه خواهند گفت؟ آیا آنها ارزشی را در چیزی که شما خلق کرده اید پیدا می کنند؟ آیا کار من فراموش می شود؟ آیا میراثی که از خود به جای می گذارم مهم است؟

اما، بخش فزاینده ای از روزهای من وجود دارد که حقیقت را در آنچه روتی می گوید می بینم – و این باعث می شود احساس تشویق کنم.

پل جارویس، نویسنده یک شرکتمی نویسد:

فرقی نمی‌کند مجموعه مهارت‌های شما یا مخاطبانی که به آنها خدمات می‌دهید، 99٪ کاری که انجام می‌دهید با آنچه در رقابت انجام می‌دهید یکسان است. 1٪ باقیمانده متعلق به خودتان است. این برند شخصی شما است. 1٪ آخر نحوه شماست. برجسته شوید، خود را متمایز کنید، یک قبیله بسازید و شناخته شوید. این 1% سخت ترین و ترسناک ترین قسمت کار است. زیرا این شما هستید، واقعی، صادق، آسیب پذیر. و با این حال، اینگونه در یک مکان شلوغ متمایز می شوید. جهان.”

و با آزادی ما برای خلق هنر و ساختن برندهای شخصی که نشان دهنده شخصیت ما هستند، باید به یاد داشته باشیم که خونسردی پیش شرط موفقیت نیست. بعد از هر چیزی، سفر پاداش است.

در طول سال ها، آموخته ام که تماس واقعی من نقطه تلاقی بین علایق من و آنچه فکر می کنم جهان به آن نیاز دارد است. بنابراین، من تمام تلاش خود را برای انجام این کار بدون هیچ عذرخواهی انجام خواهم داد.

جرمی می‌گوید چون وقتی خلق می‌کنم، احساس می‌کنم زنده‌ام و می‌توانم آنچه را که فکر می‌کنم به جهان نیاز دارد، بدهم. این میراثی است که می خواهم پشت سر بگذارم.
– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!