مشکلات نگهداری سایت را با کیت رشد چرخ فلایویل حل کنید


اگر روی رشد تجارت آزاد یا آژانس خود متمرکز هستید، مدیریت نگهداری و نگهداری چندین سایت وردپرسی می تواند به سرعت بر گردش کار شما فشار وارد کند.

به طور خلاصه، مدت زمان لازم برای پیمایش در میان ده‌ها محیط بک‌اند، شناسایی به‌روزرسانی‌های لازم، ایجاد نسخه‌های پشتیبان و پرداختن به تمام جزئیات کوچک (اما ضروری) است که باعث می‌شود سایت‌های شما در اوج کارایی کار کنند.

پس یک تیم لاغر چه باید بکند؟ برای شروع، نباید به تنهایی این کار را انجام دهید. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که لیست مشتریان رو به رشد خود را بر اساس پروژه به پروژه مدیریت کنید، اما معمولاً مقیاس خوبی ندارد.

درعوض، می‌توانید به نرم‌افزار و اتوماسیون تکیه کنید تا کارایی بیشتری در جریان کار تعمیر و نگهداری خود داشته باشید، و با Flywheel Growth Suite، می‌توانید این کار را بدون ضرر کردن انجام دهید.

در ادامه بخوانید تا بدانید چرا تیم‌هایی از آژانس‌های کوچک و طراحان آزاد، مجموعه رشد Flywheel را به عنوان مجموعه مورد علاقه خود از میزبانی و ابزار رشد وردپرس انتخاب می‌کنند و چگونه از آن برای صرفه‌جویی در زمان، ساده‌سازی گردش کار و افزایش درآمد خود استفاده می‌کنند.

مدیریت انبوه سایت با استفاده از کیت رشد چرخ فلایویل

Flywheel Growth Suite که با در نظر گرفتن مبارزات آژانس‌های کوچک طراحی شده است، میزبانی ممتاز را برای همه سایت‌های مشتری که توسط WP Engine میزبانی می‌شوند، به‌علاوه ویژگی‌های ویژه‌ای که به شما کمک می‌کند به راحتی تجربه‌های دیجیتال سالم را حفظ کنید، ارائه می‌دهد.

مدیریت سایت گروهی، ویژگی مورد علاقه کاربران Flywheel Growth Suite، اجازه می دهد تا شفافیت بیشتری در چندین سایت وردپرس از یک داشبورد واحد داشته باشید. هر سایت مشتری که با Flywheel Growth Suite میزبانی می کنید به راحتی قابل دسترسی است و می توانید با استفاده از آمارهای کلیدی از جمله افزونه های قدیمی، اطلاعات Google Analytics و گزینه های سایت مانند نسخه وردپرس و PHP، سایت ها را مرتب کنید.

اسکرین شات از صفحه مدیریت سایت انبوه مجموعه رشد Flywheel.  صفحه طوری تنظیم شده است که همه سایت ها را نمایش دهد و 5 سایت مدیریت شده توسط کاربر نمایش داده می شود
Flywheel Growth Suite مدیریت یکپارچه سایت را ارائه می دهد، از جمله یک رابط واحد که می توانید اطلاعات مربوط به تمام سایت های مشتریان خود را مشاهده کنید..

این صفحه تنها بینش‌های سریعی را در مورد مکان‌های مشتریان بدون نیاز به ورود و خروج از محیط‌های پشتیبان ارائه می‌کند. Flywheel Growth Suite با ارائه مهم‌ترین اطلاعات به شما کمک می‌کند تا کارهای تعمیر و نگهداری سایت را با کارایی بیشتری انجام دهید، بنابراین وقت شما را تحت فشار قرار نمی‌دهد.

من دوست دارم به جلو حرکت کنم و زیاد صبور نیستم. من از انجام کارهای خسته کننده خوشم نمی آید، و قرار دادن کارمندان خود در انجام وظایف اضافی، هدر دادن استعداد است… مجموعه رشد Flywheel به ما امکان می دهد وظایف را بدون ایجاد حجم کاری بیش از حد انجام دهیم.

درک نلسون، بنیانگذار و مدیر مشترک بازاریابی نقطه کانونی

مدیریت سایت عمده فروشی چگونه کار می کند

دسترسی به داشبورد مدیریت سایت‌های همراه Flywheel Growth Suite ساده است و می‌توانید آمارهای مهم سایت‌های مشتریان خود را در چند ثانیه بررسی کنید.

هنگامی که به حساب Flywheel Growth Suite خود وارد شدید، روی Sites در نوار منوی بالا کلیک کنید. این شما را به صفحه مدیریت سایت انبوه می برد. از آنجا، می‌توانید سایت‌های مشتری را که مدیریت می‌کنید مرتب کنید و به سایت‌های فردی بروید تا در صورت لزوم به‌روزرسانی کنید.

اسکرین شات از صفحه مدیریت سایت انبوه مجموعه رشد Flywheel.  صفحه تنظیم شده است تا Google Analytics را برای چندین سایت مشتری نشان دهد
به سادگی روی Sites در نوار منوی بالای صفحه کلیک کنید برای شما حساب Flywheel Growth Suite برای مشاهده صفحه مدیریت سایت مجموع، سپس فیلتر برای یافتن سریع اطلاعات مورد نیاز

تمام اطلاعات موجود در رابط مدیریت سایت انبوه نیز می‌تواند مستقیماً به گزارش‌های خودکار مشتریان کشیده شود، و برقراری ارتباط با ارزش کسب‌وکارتان را تنها با چند کلیک آسان‌تر از همیشه می‌کند! این ویدیو را برای توضیح گام به گام مدیریت یک وب سایت عمده فروشی با مجموعه رشد Flywheel تماشا کنید!

همین امروز Flywheel Growth Suite را امتحان کنید و ببینید که مدیریت سایت های وردپرس مشتری شما چقدر آسان است!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!