همه معاملات ما در یک مکان – اخبار wordpress-templates.ir


جمعه سیاه: همه معاملات ما در یک مکان

بهترین معاملات جمعه سیاه در مجموعه راه حل های آنلاین ما.

شما قبلاً با WordPress.com آشنا هستید، اما آیا می دانستید که ما بخشی از خانواده بزرگتری از محصولات عالی هستیم؟ Automattic طیف وسیعی از راه حل های آنلاین را ارائه می دهد، از فروشگاه های تجارت الکترونیک گرفته تا نرم افزارهای سازنده دوره ها تا ابزارهای نظرسنجی مخاطبان و بسیاری موارد دیگر. مهم نیست امسال چه چیزی در لیست آرزوهای وب سایت شما وجود دارد، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

به هر حال، بهترین معامله جمعه سیاه یک ابزار دور ریختنی یا لباس مد روز نیست. این چیزی است که به شما کمک می کند با شما رشد و توسعه پیدا کنید. وب سایت شما فقط یک وب سایت نیست – این پایه و اساس همه چیزهایی است که امیدوارید به دست آورید.

در زیر، همه معاملاتی را که ما در سراسر اکوسیستم آنلاین خود ارائه می دهیم، پیدا خواهید کرد.

WordPress.com: 40٪ تخفیف برای برنامه های دو ساله

بهترین هاست در کلاس وردپرس. پشتیبانی بی نظیر. تمام ویژگی های سئو، امنیت و طراحی مورد نیاز شما به درستی یکپارچه شده است. برای مدت زمان محدود، 40٪ تخفیف برای هر طرح 2 ساله جدید دریافت کنید – فقط از کد استفاده کنید جمعه سیاه 2022 هنگام تسویه حساب از این تخفیف استفاده کنید. (حتما گزینه «2 سال» را از منوی کشویی در صفحه پرداخت انتخاب کنید.)

ایجاد شده توسط WordPress.com: برنامه 1 ساله رایگان

چه بخواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید یا وب سایت خود را به طور کامل طراحی مجدد کنید، Built By WordPress.com اینجا برای شماست. برای توضیح بیشتر در مورد پروژه یا کسب و کار خود، روی لینک زیر کلیک کنید. فراموش نکنید که جمعه سیاه 2022 را ذکر کنید تا اولین سال برنامه تجاری را به صورت رایگان دریافت کنید!

ایجاد شده توسط WordPress.com Express: 30٪ تخفیف

نیازی به استرس روی جزئیات نیست: کارشناسان وردپرس ما می توانند سایت شما را از ابتدا بسازند. 30% تخفیف در ساخت وب سایت بگیرید و سایت خود را در 4 روز کاری یا کمتر راه اندازی کنید. از کد استفاده کنید جمعه سیاه 22 وقتی بیرون می روی

دامنه ها: تا 90٪ تخفیف در افزونه های محبوب

دامنه جدید می خواهید؟ برای سال اول از تخفیف باورنکردنی از 50% تا 90% برخوردار شوید. ما افزونه‌های فوق‌العاده زیادی برای انتخاب داریم که همه آنها در جمعه سیاه 5 دلار یا کمتر هستند.

انتخاب از میان .blog، .me، .art، .store، .link، .click، .online، .shop، .life، .live، .world، .guru، .today، .info، .pro، . آژانس، .boutique، .directory، .run، .solutions، .wtf و بسیاری موارد دیگر!

WooCommerce: 40٪ تخفیف برای تمام تم ها و افزونه ها

اکنون زمان مناسبی برای راه اندازی یا توسعه فروشگاه آنلاین رویایی خود است. با 40 درصد تخفیف برای تمام تم ها و افزونه های WooCommerce، می توانید سایت وردپرس خود را به یک پلتفرم تجارت الکترونیک قدرتمند تبدیل کنید.

جت پک: 20% تخفیف برای تمامی محصولات و بسته ها

هرگز زمان بهتری برای ایمن سازی وب سایت خود با پشتیبان گیری در زمان واقعی، اسکن خودکار بدافزارها و محافظت قدرتمند از هرزنامه وجود نداشته است. این آخر هفته، 20٪ تخفیف برای تمام محصولات و بسته های Jetpack دریافت کنید.

واقعیت جالب: اگر مشتری WordPress.com هستید، Jetpack در حال حاضر بدون هزینه اضافی در سایت شما یکپارچه شده است!

Crowd Signal: 50% تخفیف برای طرح ها و ارتقاء

با استفاده از نظرسنجی‌ها، نظرسنجی‌ها، دکمه‌های بازخورد، آزمون‌ها و موارد دیگر، نظرات و ایده‌های مشتریان خود را جمع‌آوری کنید. 50٪ تخفیف برای طرح های جدید دریافت کنید و تا دوشنبه برنامه ارتقا دهید.

Sensei: 40% تخفیف برای تمامی محصولات

ایجاد و فروش دوره هایی که باعث افتخار معلم مورد علاقه شما می شود. 40٪ تخفیف برای تمام محصولات Sensei، از جمله بلوک های تعاملی، Sensei Pro، و Sensei Agency دریافت کنید.

WP Job Manager: 30% تخفیف

لوازم جانبی تخته کار که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. برای جمع‌آوری رزومه، تبلیغ فهرست‌های شغلی و موارد دیگر، بسته افزونه‌های ما را با 30 درصد تخفیف دریافت کنید.


به 95389829 فالوور دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!