نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس


آیا می خواهید با اطلاعات تماس خود یک ویجت وردپرس ایجاد کنید؟

افزودن ویجت اطلاعات تماس در وب سایت به شما امکان می دهد آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس و نمایه های رسانه های اجتماعی خود را نشان دهید. این کار دسترسی بازدیدکنندگان را به شما بسیار آسان می کند.

در این مقاله نحوه ایجاد ویجت وردپرس برای اطلاعات تماس را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس

چرا باید ویجت اطلاعات تماس را اضافه کنید؟

هنگام ساخت یک وب سایت وردپرس، ارائه اطلاعات تماس بسیار مهم است اگر می خواهید یک لیست ایمیل بسازید، سرنخ ایجاد کنید و سایت خود را توسعه دهید.

ویجت اطلاعات تماس به شما امکان می دهد آدرس ایمیل، شماره تلفن و نمایه های رسانه های اجتماعی خود را در بخش ویجت دلخواه خود نمایش دهید.

به این ترتیب، بازدیدکنندگان در صورت تمایل به ثبت سفارش، نیاز به پشتیبانی و یا داشتن هرگونه سوال به راحتی می توانند به شما مراجعه کنند.

با این گفته، بیایید ببینیم چگونه می توانید به راحتی اطلاعات تماس وردپرس را در وردپرس ایجاد کنید.

نحوه ایجاد ویجت اطلاعات تماس در وردپرس

یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن ویجت اطلاعات تماس به وردپرس استفاده از ابزارک اطلاعات تماس است. این یک افزونه رایگان وردپرس است که استفاده از آن بسیار آسان است و با پیکربندی بسیار کمی کار می کند.

ابتدا باید افزونه Contact Information Widget را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

با استفاده از این افزونه، می‌توانید بلوک اطلاعات تماس را در هر یک از مناطق دارای ویجت فعال کنید. پس از فعال سازی، به سادگی به آدرس زیر بروید ظاهر » ویجت ها در داشبورد مدیریت وردپرس

هنگامی که در صفحه “ابزارک ها” قرار گرفتید، به سادگی جایی را که می خواهید ویجت را اضافه کنید، انتخاب کنید.

از Appearance به گزینه Widgets بروید

به خاطر داشته باشید که مناطقی که می‌توانید ویجت‌ها را در آن قرار دهید با قالب وردپرس شما تعریف می‌شوند، بنابراین بسته به موضوعی که استفاده می‌کنید می‌تواند متفاوت به نظر برسد.

اگر در مورد تم خود مطمئن نیستید، می توانید مقاله ما را در مورد بهترین تم های بلوک برای وردپرس بررسی کنید. ما در این مقاله از Hestia استفاده خواهیم کرد.

اکنون یک ویجت اطلاعات تماس را در نوار کناری اضافه خواهیم کرد.

ابتدا روی نماد فلش در گوشه سمت راست بالای کادر “نوار کناری” کلیک کنید تا آن را بزرگ کنید. سپس می‌توانید روی دکمه ++ کلیک کنید تا ویجت اطلاعات تماس را اضافه کنید.

به نوار کناری بروید و روی دکمه پلاس کلیک کنید

با این کار یک “منوی بلوک ابزارک” باز می شود که در آن می توانید ویجت اطلاعات تماس را با نام جستجو کنید. یا روی دکمه «مرور همه» کلیک کنید تا منوی تمام بلوک‌های موجود نمایش داده شود.

پس از تعیین مکان ویجت، به سادگی روی گزینه “اطلاعات تماس” کلیک کنید.

ویجت اطلاعات تماس را از منوی بلوک ابزارک انتخاب کنید

اکنون، به سادگی تمام اطلاعات تماسی را که می خواهید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید مانند شماره تلفن، آدرس و غیره کسب و کار خود را پر کنید.

سپس فقط روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تغییرات خود را ذخیره کنید.

به سادگی اطلاعات تماس خود را پر کنید

همچنین می توانید نمادهایی را در کنار جزئیات تماس خود نشان دهید. به سادگی به صفحه “ویجت ها” برگردید و ویجت “اطلاعات تماس” را باز کنید.

سپس، به سادگی اسکرول کنید و کادر “نمایش نماد” را علامت بزنید. نمادی که نشان می دهد به طور خودکار بر اساس نوع اطلاعاتی که وارد کرده اید انتخاب می شود.

پس از آن، به سادگی بر روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود.

کادر Show Icon را علامت بزنید

اکنون، هنگامی که به سایت خود مراجعه می کنید، نمادی را در کنار اطلاعات تماس خود خواهید دید.

به عنوان مثال، یک گوشی تلفن را در کنار شماره تلفن یا یک پاکت نامه در کنار آدرس ایمیل تجاری خود خواهید دید.

اطلاعات تماس در سایت شما نمایش داده می شود

افکار نهایی و مراحل بعدی

چالش ویجت اطلاعات تماس این است که در تمام صفحات وب سایت شما قابل مشاهده خواهد بود. معمولاً این اطلاعات زمانی بهترین هستند که در قسمت های پاورقی وب سایت شما اضافه شوند.

اغلب هنگام ایجاد یک وب سایت تجاری، ممکن است بخواهید این اطلاعات را فقط در صفحه تماس خود نمایش دهید. برخی از صاحبان وب سایت به هیچ وجه نمی خواهند آدرس ایمیل تجاری خود را برای کاهش هرزنامه فاش کنند.

در این موارد، باید یک صفحه تماس ایجاد کنید و سپس با استفاده از افزونه ای مانند WPForms یک فرم تماس را در سایت خود اضافه کنید. همچنین می توانید نقشه موقعیت مکانی خود و سایر جزئیات را در آن صفحه جاسازی کنید. این همان کاری است که اکثر وب سایت های تجاری در نهایت انجام می دهند.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه افزودن ویجت اطلاعات تماس در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیلی و انتخاب تخصصی ما از بهترین نرم افزار چت زنده را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک
– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!