کار با پرس و جوهای متادیتای چند کاربر


در یکی از جدیدترین شماره های مخزن (که ارزش یک اشتراک را دارد)، گفتم یکی از حساب‌های توییتری که توصیه می‌کنم دنبال کنید @mattmedeiros است. و با اینکه من و او هیچ وقت چشم به هم نمیزنیم 😏، گفتم:

من خیلی دوست دارم چه چیزی [Matt’s] انجام دادن با دقیقه WP. من فکر می کنم تفسیر، دیدگاه او در مورد تجارت و اقتصاد وردپرس، و نوع روزنامه نگاری که او انجام می دهد با بسیاری دیگر متفاوت است.

و منظورم این بود

همانطور که او در تلاش است تا نوع اخباری را که پوشش می دهد افزایش دهد، به چیزی برمی گردد که فکر می کنم یا گم شده، تکه تکه یا گم شده است، زیرا در روش های مختلفی که ما اطلاعات را به اشتراک می گذاریم بسیار پراکنده شده است: آموزش های وردپرس.

پرس و جوهای چند کاربر فوق داده

در اولین تلاش برای انجام این کار، من در مقاله ای که به طور خاص در مورد آن نوشته شده بود مشارکت داشتم:

  • چرا باید API های خاصی را در باطن وردپرس به خاطر بسپاریم
  • چگونه این امر به وردپرس بدون سر و در نهایت جداسازی ایجاد شده با ویرایشگر بلاک کمک می کند،
  • و چگونه می توان به چیزی عملی دست یافت.

و من این کار را در حین صحبت کردن انجام می دهم کار با پرس و جوهای متادیتای چند کاربر.

به طور خاص، مقاله تعدادی قلاب را پوشش می دهد که برای دستکاری مفید هستند تمام کاربران صفحه و سپس در مورد چگونگی استفاده از ابرداده برای بازسازی نحوه سفارش صفحه به کاربران خود صحبت می کند.

علاوه بر این، می‌توان این کار را به‌عنوان پیاده‌سازی REST API انجام داد، به گونه‌ای که بتوان آن را در یک برنامه بدون هد نیز اعمال کرد.

صرف نظر از این، اگر کنجکاو هستید که در مورد نحوه کار با پرسش‌های فراداده کاربر بیشتر بدانید، حتماً مقاله را بررسی کنید و/یا در خبرنامه مشترک شوید.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!