اشتراک‌ها، پیوند در بیو، وایرفریم‌ها و موارد دیگر – اخبار wordpress-templates.ir


سبک‌های جدید: اشتراک، پیوند در رزومه، فریم‌های سیمی و موارد دیگر

افزوده‌های اخیر به کتابخانه سبک شامل اشتراک در خبرنامه، پیوند در طرح‌های زنده، و فریم‌های سیمی ساده شده است.

آیا تاکنون از سبک ها در سایت خود استفاده کرده اید؟

این قالب‌های از پیش ساخته شده و قابل تنظیم، بلوک‌های حرفه‌ای طراحی‌شده را برای کاربردهای خاص مانند نقل قول‌های ساده، طرح‌بندی صفحه تماس و فهرست‌های محصولات ترکیب می‌کنند. اما این تازه شروع کار است. در نهایت، ما بیش از 275 سبک داریم که می توانید با فشار دادن یک دکمه در صفحات و پست های خود وارد کنید.

اگر قبلاً از سبک‌ها استفاده نکرده‌اید، آن‌ها دقیقاً مانند هر عنصر دیگری در سایت هستند: با زدن دکمه «+» در سمت چپ بالای صفحه یا پستی که روی آن کار می‌کنید، به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید و سپس Styles را انتخاب می‌کنید. برگه همچنین می‌توانید روی دکمه «کاوش» کلیک کنید تا کتابخانه کامل سبک‌های ما را که بر اساس دسته‌بندی سازمان‌دهی شده‌اند به ما بیاورید.

آنها را به عنوان بخش های پیچیده ای از طراحی وب برای پست ها و صفحات خود در نظر بگیرید. می توانید آن را همانطور که هست رها کنید یا آن را به دلخواه شخصی سازی کنید. حتی بهتر از آن، ما همیشه موارد بیشتری را اضافه می کنیم.

در اینجا تعدادی از ورودی های جدیدتر به کتابخانه Pattern آورده شده است.


اشتراک خبرنامه

WordPress.com دارای قابلیت های خبرنامه است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که “لغو اشتراک” را اضافه کنید! خوانندگانی که آدرس ایمیل خود را وارد می کنند، هنگام انتشار پست های جدید مطلع می شوند. برای اینکه بلوک‌های انتخابی جذاب‌تر به نظر برسند، ما تعدادی سبک متمرکز بر خبرنامه را به کتابخانه خود اضافه کرده‌ایم.

اینها و موارد دیگر را در دسته خبرنامه بیابید.

لینک در بیو

ما چند سبک بصری خیره کننده برای صفحات و سایت های پیوند زیستی شما اضافه کرده ایم. یکی را انتخاب کنید، آن را به سلیقه خود سفارشی کنید، پیوندهای خود را اضافه کنید، و یک راه کاملاً جدید برای اطلاع رسانی به خوانندگان خود دارید.

اینها و موارد دیگر را در دسته “پیوند در بیو” بیابید.

وایرفریم ها

سبک‌های Wireframe آنهایی هستند که عناصر طراحی کمتری دارند و به شما امکان می‌دهند با یک بوم خالی شروع کنید. تخیل شما می تواند با این مجموعه از الگوها اجرا شود. (به یاد داشته باشید اما همه سبک کاملاً قابل تنظیم است.)

اینها و موارد دیگر را در دسته ساختار شبکه بیابید.

تمام سبک های ما را کشف کنید!

حتی اگر نیاز خاصی در ذهن ندارید، به کتابخانه الگوی کامل ما نگاهی بیندازید. ما گزینه هایی برای محصولات ویژه، منوها، رویدادها، کوپن ها، پاورقی ها و موارد دیگر داریم.


الگوها می توانند منبع فوق العاده مفیدی برای جعبه ابزار طراحی شما باشند. سفارشی کنید، آزمایش کنید و الهام را به واقعیتی چشم نواز تبدیل کنید.

اگر در مورد سبک ها به کمک نیاز دارید، راهنمای دقیق تر ما را بررسی کنید.

و حتما در نظرات به ما بگویید که چگونه از سبک ها در سایت خود استفاده می کنید و هر ایده ای برای سبک های جدید دارید. ما همیشه در حال کار روی موارد بیشتر هستیم – پس با ما همراه باشید!


به 95,257,853 دنبال کننده دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!