WP Engine UK به عنوان بهترین محل کار در فناوری 2022 انتخاب شده است


WP Engine UK بار دیگر به عنوان بهترین محل کار در فناوری توسط Great Place to Work، مرجع جهانی فرهنگ محیط کار، شناخته شد.

قرار گرفتن ما در لیست امسال تنها چند ماه پس از آن است که دفتر ما در لندن بهترین مکان برای کار برای رفاه نامیده شد، و این سومین بار از سال 2015 است که WP Engine UK به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای کار در فناوری بریتانیا شناخته می‌شود.

تهیه فهرست امسال که صدها شرکت فناوری در سراسر بریتانیا را مورد نظرسنجی قرار داد، همچنین گواهی بر تعهد تیم بریتانیایی ما به ارزش‌های اصلی WP Engine است و موارد زیر را تأیید می‌کند:

  • WP Engine UK مکانی عالی برای کار است برای همه، که در آن همه کارکنان قادر به دستیابی به پتانسیل انسانی کامل خود هستند، مهم نیست که چه کسی هستند یا چه کاری انجام می دهند.
  • WP Engine UK سازمانی است که بر اساس اعتماد ساخته شده است، که در آن کارکنان به کاری که انجام می دهند افتخار می کنند و از کار در صنعت فناوری لذت می برند.
  • WP Engine UK اهمیت نوآوری و رشد شغلی کارکنان در صنعت فناوری را درک می کند.
  • WP Engine UK تعادل رفاه و کار و زندگی را برای کارکنان در اولویت قرار می دهد تا تجربیات مثبت در محل کار ارائه دهند.

WP Engine UK (شامل تیم لندن و اعضای خارج از خانه تیم بریتانیا) به عنوان یکی از برترین شرکت‌های متوسط ​​فهرست شده توسط Great Place to Work UK رتبه بندی شده است. برای واجد شرایط شدن برای این لیست، شرکت ها باید بین 51 تا 250 کارمند داشته باشند و باید در نظرسنجی کارمندان شاخص اعتماد مکان عالی برای کار برتر باشند.

WP Engine SVP گفت: «ایجاد قرار دادن پشت سر هم در فهرست بهترین مکان‌ها برای کار Tech، یک نمایش ظاهری فوق‌العاده از رفاقت، حمایت و اعتماد مردم ما است که هر روز در سراسر بریتانیا و جهان به یکدیگر گسترش می‌یابند. و مدیر کل بین المللی، فابیو تورلینی.

دفتر ما در لندن، که اولین مکان بین المللی WP Engine بود، به دریافت این نوع شناخت ادامه داد، دقیقاً به این دلیل که ما بسیار مشتاق زندگی ارزش های اصلی خود هستیم و مطمئن هستیم که این نه تنها بهترین شرکت فناوری برای کار کردن است، بلکه مکانی عالی برای کار برای همه.”

کارمندان WP Engine UK فروش برتر شرکت را در تعطیلات در مکزیک جشن می گیرند. از چپ به راست: سم بلیت، مارکوس آلتر، تارا کلی، سایمون لموس، سالی دوگی، کلسی وب، الکس شیمپف، جان ووکوه، رابرت کلتی.

بندیکت گاتری، مدیر عامل Great Place to Work UK گفت: اکنون در پنجمین سال خود، لیست 2022 بزرگترین انتخاب بهترین مکان های کاری در زمینه فناوری را که بریتانیا تا به حال به رسمیت شناخته است، به نمایش می گذارد.

“این یافته ها بر اساس آنچه کارکنان شاغل در صنعت فناوری به طور ناشناس در مورد تجربیات خود در محل کار به ما گزارش داده اند. در ارائه تجارب کاری مثبت، و ارزش دادن به تنوع، تفاوت، روش‌های بهتر انجام کارها، و مهم‌تر از همه سرمایه‌گذاری در رهبری مؤثر برای تضمین رشد مستمر. تبریک بزرگ به WP Engine UK برای ایجاد یکی از محبوب‌ترین فهرست‌های ما.

صدور گواهینامه از Great Place to Work نشان دهنده تعهد شرکت به ایجاد یک فرهنگ قوی در محل کار مبتنی بر باز بودن، ارتباطات و اعتماد است.

کارمندان WP Engine UK یک شب کاری را جشن می گیرند. از چپ به راست: آرون باوا، جان کمبریج، الکساندر لوری، کریستینا نجار، سلستینا اوگونرمی، لورا سوکولوسکا، پیج میدن، بیلی می آیودزی، محمد نصار و سم بلیت.

شناسایی مستمر تیم بریتانیایی ما در این لیست گواهی بر رهبری آنها و کاری است که آنها هر روز انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که ما یک فرهنگ مثبت در محل کار ایجاد می کنیم.

یک تبریک بزرگ به همه تیم ما در بریتانیا، که هر یک با هم کار کردند تا این شناخت را ممکن کنند. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم چه چیزی برای WP Engine UK اتفاق می افتد!

آیا به دنبال یک مکان عالی برای کار در لندن هستید؟ به موتور WP مراجعه کنید برای اینکه ببینید چگونه می توانید شغل خود را در کنار برخی از بهترین کارمندان صنعت فناوری بسازید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!