سایت خود را با پیشنهادات Cyber ​​Weekend 2022 ارتقا دهید


تعطیلات به سرعت نزدیک می شود و این به معنای افزایش بازدیدکنندگان و فروش است. اکنون زمان آن است که مطمئن شوید وب سایت تجارت الکترونیک شما به درستی کار می کند. وقتی زمان خرید فرا می رسد، هیچ غافلگیری نمی خواهید.

WP Engine با شرکت‌هایی از سراسر جامعه همکاری کرده است تا معاملات Cyber ​​Weekend را تنظیم کند که به شما کمک می‌کند تا وبسایت خود را در این فصل تعطیلات ارتقا دهید. چه نیاز به بهبود تصاویر خود داشته باشید، چه نیاز به مهاجرت به سایت یا تغییر میزبان داشته باشید، این معاملات شما را پوشش می دهند.

استفاده از این تخفیف ها باعث می شود که شما و مشتریانتان تعطیلاتی بدون درد داشته باشید.

بیایید به معاملات شیرجه بزنیم!

اگر با WP Engine شریک باشید، مهم نیست که چه زمانی از سال است، می توانید راحت بخوابید. با پشتیبانی برنده جایزه و ابزارهای تایید شده توسط توسعه دهندگان، هرگز تنها نخواهید بود.

شما می توانید بدون پلک زدن با هر گونه افزایش بازدیدکننده مقابله کنید و ویژگی های قابل تنظیم عالی را پیکربندی کنید تا شما را از رقبا متمایز کند.

نمایش: چهار ماه رایگان در تجارت الکترونیک مشترک و برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده دریافت کنید. این پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید معتبر است و برای تبلیغات اعمال نمی شود.

کد کوپن: 22 CyberWeekend

تاریخ های معتبر: اکنون تا 30 نوامبر 2022

ACF یکی از قدرتمندترین ابزارهای وردپرسی است و شما می توانید تا 40 درصد تخفیف در یک حساب کاربری حرفه ای دریافت کنید. بلوک های ACF به شما امکان می دهند بلوک های سفارشی قدرتمندی ایجاد کنید. زمینه گالری به اشتراک گذاری عکس های زیبا از محصولات شما را آسان می کند. از فیلدهای موجود با The Clone Field دوباره استفاده کنید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

از ACF برای ویرایش هر قسمت از سایت خود استفاده کنید.

نمایش: با ثبت نام در ACF PRO تا 40٪ تخفیف

کد کوپن: غیر قابل دسترسی

تاریخ های معتبر: اکنون تا 30 نوامبر 2022

یک سایت جدید ایجاد کنید؟ صفحه ساز کشیدن و رها کردن Beaver Builder ایجاد تجربه کاربری رویاهای شما را آسان می کند.

نمایش دهید: 25٪ تخفیف برای همه طرح ها و ارتقاها دریافت کنید

کد کوپن: این تخفیف پس از پرداخت به صورت خودکار اعمال خواهد شد

تاریخ های معتبر: 22 نوامبر 2022 (12:00 AM PST) – 29 نوامبر 2022 (11:59 PM PST)

هر وب سایتی به فرم نیاز دارد و Formidable Forms یکی از پیشرفته ترین فرم ها در بازار است. چه به فرم تماس، نظرسنجی، دایرکتوری، پرداخت یا موارد دیگر نیاز داشته باشید، Formidable شما را پوشش می دهد. آسان برای استفاده و بهینه سازی، این افزونه اضافه کردن فرم ها را ساده می کند.

نمایش دهید: تا 65 درصد تخفیف

کد کوپن: BF2022

تاریخ های معتبر: 14 نوامبر 2022 – 30 نوامبر 2022

LifterLMS یکی از قدرتمندترین ابزارهای دوره آنلاین برای وردپرس است. این به شما کمک می کند تا دوره های تعاملی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید و برای آن پول دریافت کنید. Lifter به شما امکان می دهد همه چیز را با یک ابزار بسازید، کار کنید و مقیاس کنید. شما می توانید از امروز شروع به تدریس کنید!

نمایش: 30% تخفیف ثابت بر روی تمامی محصولات و تمامی بسته ها.

کد کوپن: جمعه سیاه 22

تاریخ های معتبر: 30 اکتبر 2022 – 5 دسامبر 2022

اینها تنها تعدادی از معاملات شگفت انگیز موجود برای این تعطیلات اینترنتی هستند! این عملکرد سایت شما را بهبود می بخشد، شما را از رقبا متمایز می کند و در این فصل تعطیلات پول زیادی به دست می آورد.

از این معاملات انتخاب شده لذت ببرید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!