نحوه استفاده کامل از کیت رشد فلایویل


آژانس‌های کوچک، طراحان مستقل و تیم‌های خلاق ساده معمولاً مسیر پر دست‌انداز مشابهی را با هم دارند که می‌تواند از «ما برای رسیدن به مهلت‌ها کار زیادی داریم» به «پروژه‌های کافی برای پرداخت صورت‌حساب‌ها نداریم» تغییر کند.

افزودن سوخت به این بی‌ثباتی، عناصر مختلفی هستند که هنگام کار با فهرست رو به رشدی از مشتریان وارد عمل می‌شوند – ممکن است صورت‌حساب‌ها به موقع پرداخت نشوند، مشتریان ممکن است دامنه کامل پیشنهادات شما را درک نکنند، و توجه به همه این موارد شما را حفظ می‌کند. با گسترش کسب و کارتان، زمان بیشتری را در نظر بگیرید.

اگرچه بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک از نزدیک با این مسائل آشنا هستند، اما آنها همچنین نشان دهنده برخی از دردسرهای خاصی هستند که Flywheel Growth Suite برای حل آنها طراحی شده است.

این پلتفرم به عنوان دستیار مجازی شما عمل می‌کند و تمام جنبه‌های صورت‌حساب، نگهداری سایت و ارتباطات مشتری را که کار خلاقانه‌تان را تقویت می‌کند، ردیابی می‌کند و به شما امکان می‌دهد زمان بیشتری را روی موارد مهم صرف کنید.

هر روز ستایش های Growth Suite را بخوانید. من فکر می کنم نام میانی باید Growth Suite باشد.

مارکوس لاینرز، مدیر ارشد حساب نمایندگی، موتور WP

ویدیوی توضیح‌دهنده زیر را ببینید و ادامه دهید تا ببینید که چگونه Flywheel Growth Suite کار می‌کند و چرا تیم‌های بیشتری برای مدیریت بهتر کسب‌وکارشان به آن روی می‌آورند.


وارد گروه رشد فلایویل شوید

داشبورد WP Engine واقعاً یک راه ساده برای مشاهده سریع سایت هایی که مدیریت می کنید ارائه می دهد. Flywheel Growth Suite این سهولت مدیریت را یک قدم فراتر می برد و مجموعه کاملی از ابزارهای مدیریت آژانس و مشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

پس از ثبت نام برای طرح خود، می توانید وارد داشبورد WP Engine شوید و روی برگه سمت راست Flywheel Growth Suite کلیک کنید.

پس از کلیک کردن، اولین چیزی که مشاهده می کنید داشبورد سفارشی شما است. این نما، یافتن مهم‌ترین اطلاعات شما را آسان می‌کند و داشبورد قابل تنظیم به شما امکان می‌دهد اطلاعات مشتری و درآمدی را که مهم‌ترین آن می‌دانید در اولویت قرار دهید.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که اگر دسترسی به داده‌ها به عنوان یک آژانس و شریک برای شما مهم است، دسترسی آسانی به آن‌ها خواهید داشت و دیدن، درک و سفارشی‌سازی آن آسان خواهد بود.

مارکوس لاینرز، مدیر ارشد حساب نمایندگی، موتور WP

از داشبورد برای مشاهده معیارهای مهم از جمله درآمد مکرر ماهانه آژانس خود، پرداخت‌های مشتریان آتی و معوق، تعداد سایت‌ها و مشتریانی که مدیریت می‌کنید و موارد دیگر استفاده کنید. پس از اینکه یک بار اطلاعات کلی را در کنترل پنل ارائه کردید، می توانید به بررسی سایر ویژگی های تخصصی تر بروید.


فاکتورها و خدمات ایجاد کنید

هیچ محدودیتی برای خدماتی که می توانید برای مشتریان خود صورتحساب دریافت کنید وجود ندارد، زیرا شما مسئول ایجاد خدماتی هستید که ارائه می دهید! می‌توانید هر سرویسی را تنظیم کنید، از جمله سطوح قیمت‌گذاری منحصربه‌فرد برای سطوح مختلف خدمات، و سپس به راحتی آن سرویس را در یک فاکتور بکشید.

حتی مشتریانی که از Flywheel Growth Suite یا WP Engine برای میزبانی مدیریت شده خود استفاده نمی کنند، می توان برای سایر خدمات بازاریابی یا خلاقانه ای که به آنها ارائه می دهید، هزینه دریافت کرد.

اگر می خواهید برای باشگاه منتخب ماه به کسی صورت حساب بدهید، اگر بخواهید می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه چیزی می توانید به مشتریان خود صورتحساب بدهید وجود ندارد.

مارکوس لاینرز، مدیر ارشد حساب نمایندگی، موتور WP

این سیستم پرداخت ها را با بیش از 80 ارز مختلف می پذیرد و به طور کامل با سیستم پرداخت Stripe و همچنین پرداخت های ACH برای انتقال مستقیم پول یکپارچه شده است. می‌توانید قبض‌های آب و برق تکراری یا یک‌بار مصرف را برنامه‌ریزی کنید، تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه را اضافه کنید و همه این اطلاعات را مستقیماً از طریق Flywheel Growth Suite برای مشتریان خود ارسال کنید.


تعمیر و نگهداری سایت

ویژگی های مدیریت سایت انبوه مجموعه Flywheel Growth شاید قانع کننده ترین بخش این سیستم برای آژانس های کوچک و مشتریان مستقل ما باشد.

Smart Plugin Manager، یک افزونه ممتاز برای مشتریان WP Engine، همچنین کاملاً با Flywheel Growth Suite همگام‌سازی می‌شود و با مدیریت انبوه سریع و بصری، مراقبت از مشتریان فردی را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

ردیابی کنید که کدام سایت‌ها از افزونه‌ها استفاده می‌کنند، کدام نسخه از وردپرس در حال اجرا است، کدام نسخه از PHP در حال اجرا است، و حتی اطلاعات مهم Google Analytics را برای هر سایتی که اجرا می‌کنید، از یک منبع واحد جستجو کنید.

به دلیل شراکت ما با گوگل، ما در واقع تنها شرکت میزبانی روی زمین هستیم که به طور مستقیم با گوگل آنالیتیکس ادغام می شود، که فوق العاده است.”

مارکوس لاینرز، مدیر ارشد حساب نمایندگی، موتور WP

بهترین قسمت؟ ما هنوز در حال ساختن هستیم! هدف ما این است که Flywheel Growth Suite را به ابزاری مناسب برای آژانس و شرکای مستقل خود تبدیل کنیم. برای این منظور، ما دائماً بازخورد مشتریان خود را جستجو و اجرا می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که ابزارهای موجود در Flywheel Growth Suite نیازهای دنیای واقعی آنها را برآورده می کنند.


گزارش و ارتباط با مشتری

به همان اندازه که مدیریت مناسب وب سایت مشتریان مهم است، مدیریت روابط خود با آنها نیز اهمیت دارد. اینجاست که ابزارهای ارتباطی و گزارش دهی مشتری مجموعه Flywheel Growth Suite بسیار مفید است.

به جای مدیریت چندین رشته ایمیل، چت های متنی، تماس های تلفنی، پیام های Slack و موارد دیگر، می توانید مستقیماً با Flywheel Growth Suite روابط مشتری خود را حفظ کنید.

هنگامی که یک مشتری جدید در سیستم ایجاد می کنید، می توانید تمام وب سایت های مرتبط، اشتراک های فعال را به صورت حساب های تکراری، روش های پرداخت و حتی یادداشت هایی درباره مشتری پیوست کنید تا تیم های داخلی خود را به خاطر بسپارند، و تمام اطلاعات حیاتی را در مورد آن مشتری حفظ کنید. به راحتی از طریق یک منبع قابل دسترسی است.

سپس، با استفاده از ویژگی گزارش، می‌توانید تمام کارهایی را که اخیراً برای آن مشتری انجام داده‌اید در گزارشی با طراحی خوب و قابل درک نشان دهید. شما محتوای گزارش خود را تعریف می‌کنید، مطمئن می‌شوید که دارای رنگ‌ها و آرم‌های مناسب برای آژانس شما است، و آهنگ گزارشی را که برای مشتری خاص منطقی است، خواه ماهانه، سه ماهه یا سالانه، خودکار کنید.

برای نشان دادن اینکه چقدر استفاده از این آسان است، من در واقع به مادربزرگ 86 ساله‌ام آموزش دادم که چگونه صورت‌حساب‌ها و گزارش‌های مشتری خودکار ارسال کند… و او توانست این کار را انجام دهد. استفاده از آن به همین راحتی است.

مارکوس لاینرز، مدیر ارشد حساب نمایندگی، موتور WP

سه روز قبل از انتشار هر گزارشی، به شما اطلاع داده می‌شود که داده‌های موجود در آن را بررسی کنید، و همچنین می‌توانید یک صفحه نهایی سفارشی اضافه کنید که در آن می‌توانید کارهای دیگری را که انجام داده‌اید که انجام نداده‌اید تجزیه کنید. به طور خودکار وارد گزارش می شود.

می توانید این کار را برای هر گزارش انجام دهید و از آن به عنوان راهی برای گفتگوهای مهم در مورد پروژه هایی که در حال حاضر روی آنها کار می کنید و افزایش فروش خدمات اضافی استفاده کنید.


برای اطلاعات بیشتر نسخه ی نمایشی را تماشا کنید!

ویدیوی کامل توضیح‌دهنده Flywheel Growth Suite را در زیر مشاهده کنید تا نگاهی عمیق به نحوه کنترل آژانس‌های کوچک و فریلنسرها از طریق یک پلتفرم آسان برای کنترل زمان، پول، مشتریان و مدیریت سایت خود داشته باشید. یا، اگر آماده هستید آن را امتحان کنید، امروز طرح مناسب مجموعه رشد Flywheel را برای کسب و کار خود انتخاب کنید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!