یک پخش کننده Pocket Casts را در چند ثانیه با بلوک جدید اضافه کنید – اخبار wordpress-templates.ir


یک بازیکن Pocket Casts را در چند ثانیه با بلوک جدید اضافه کنید

آیا شما یک وبلاگ نویس یا وبلاگ نویس پرکار هستید؟ شما نمی خواهید آخرین افزونه ها و به روز رسانی های ویرایشگر وردپرس را از دست بدهید.

کتابخانه بلوک ها در ویرایشگر وردپرس همیشه در حال رشد است و به طور منظم به وب سایت ها ویژگی های جدید و جالب ارائه می دهد. آخرین به روز رسانی ما برای سازندگان پادکست، وبلاگ نویسان و طرفداران Pocket Casts به طور یکسان جذاب خواهد بود و ما خوشحالیم که امروز آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

پادکست ها و قسمت های مورد علاقه خود را با قالب Pocket Casts پخش کنید

آیا شما پادکست هستید؟ قالب Pocket Casts را به هر پست یا صفحه ای در وب سایت خود اضافه کنید تا به مردم اجازه دهید از پروژه اشتیاق شما مطلع شوند و آخرین قسمت های پادکست خود را نیز درج کنید. اگر شنونده پرشوری هستید اما پادکست خود را راه‌اندازی نکرده‌اید (هنوز حداقل)، اکنون می‌توانید قسمت‌ها و نمایش‌های دیگران را در نوشته‌های خود بگنجانید تا خوانندگان شما بتوانند بدون ترک وب‌سایت شما به آن‌ها گوش دهند.

هنگامی که یک بلوک Pocket Casts را از لیست بلوک‌های احتمالی ویرایشگر انتخاب کردید، به هیچ نماد خاصی یا نشانی اینترنتی جاسازی شده نیاز نخواهید داشت. شما فقط باید URL قسمت یا پادکست را ارائه دهید.

در اینجا یک پخش کننده Pocket Casts در سایت شما به نظر می رسد – مثال زیر آخرین قسمت پادکست توزیع شده را نشان می دهد که توسط مدیر عامل Automattic مت مولنوگ میزبانی شده است:

ما واقعا امیدواریم که برنامه (و برنامه) Pocket Casts را امتحان کنید. لطفاً اگر سؤالی دارید یا می خواهید پیوندی به پستی که قبلاً استفاده کرده اید ارائه دهید، در زیر نظر دهید.


به 95,013,878 فالوور دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!