گزارش های عملکرد برای بررسی AffiliateWP (2022)


از افزونه محبوب AffiliateWP برای ایجاد یک برنامه وابسته برای سایت وردپرس خود استفاده می کنید؟

اگر چنین هستید، مهم است که بهترین تجربه ممکن را برای شرکت های وابسته خود ایجاد کنید و آنها را تشویق کنید تا با برنامه وابسته خود درگیر شوند. از این گذشته، اینها افرادی هستند که پیشنهاد شما را تبلیغ می کنند و ترافیک وب سایت شما را هدایت می کنند.

Performance Reports for AffiliateWP یک افزونه AffiliateWP شخص ثالث از KryptoniteWP است که به شما کمک می‌کند تا با ارسال گزارش‌های عملکرد دقیق (و قابل تنظیم) از طریق ایمیل به شرکت‌های وابسته خود این کار را انجام دهید.

می‌توانید از این گزارش‌های عملکرد برای ایجاد انگیزه در شرکت‌های وابسته خود برای تبلیغ برنامه‌تان استفاده کنید، فقط به طور کلی آنها را از نحوه انجام آن‌ها مطلع کنید، معاملات/تبلیغات آتی و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.

در بررسی عملی خود در گزارش‌های عملکرد برای AffiliateWP، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد این افزونه به اشتراک می‌گذاریم و به شما نشان می‌دهیم که واقعاً از آن در فروشگاه AffiliateWP استفاده کنید.

گزارش‌های عملکرد برای بررسی AffiliateWP: آنچه که افزونه انجام می‌دهد

گزارش های عملکرد برای AffiliateWP

Performance Reports for AffiliateWP دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که نام آن نشان می دهد – به شما امکان می دهد گزارش های عملکرد را برای برخی یا همه شرکت های وابسته خود ارسال کنید.

شما می توانید به طور کامل محتوای این گزارش ها را شخصی سازی کنید. اما به طور کلی، آنها می توانند شامل اطلاعاتی مانند بازدیدهای هر شرکت وابسته، ارجاعات، درآمدهای پرداخت شده، درآمدهای پرداخت نشده و درآمدهای معلق باشند.

همچنین می توانید تاریخ شروع و پایان گزارش عملکرد را مشخص کنید و آن جزئیات را در ایمیل وارد کنید. به عنوان مثال، می توانید اعداد ماه گذشته، هفته گذشته، سال گذشته و غیره را استخراج کنید.

برای سفارشی سازی کامل محتوای ایمیل، می توانید از ویرایشگر کلاسیک TinyMCE WYSIWYG (آنچه وردپرس قبل از تغییر به ویرایشگر بلوک برای پست های وبلاگ استفاده می کرد، همراه با برچسب های قالب برای درج پویا اطلاعات برای هر وابسته.

محتوای ایمیل را سفارشی کنید

هنگامی که ایمیلی ارسال می کنید، می توانید گزارش را برای همه شرکت های وابسته ارسال کنید یا می توانید از فیلترها استفاده کنید تا ایمیل را فقط به برخی از شرکت های وابسته ارسال کنید.

ابتدا، می توانید یک شرکت وابسته خاص را با نام هدف قرار دهید، که به شما امکان می دهد گزارش عملکرد را برای یک کاربر ارسال کنید.

دوم، شما می توانید حداقل تعداد بازدید و ارجاع را به همراه تاریخ شروع و پایان دوره مورد نظر مشخص کنید.

به عنوان مثال، شما می توانید گزارش عملکرد را فقط برای افرادی ارسال کنید که حداقل یک ارجاع در ماه گذشته ایجاد کرده اند.

شرکت‌های وابسته همچنین گزینه‌ای برای اشتراک/لغو اشتراک از دریافت گزارش‌های عملکرد، هم از طریق داشبورد ظاهری خود و هم از طریق ایمیل‌ها دارند.

این افزونه از KryptoniteWP، یک فروشگاه توسعه که تعدادی افزونه، از جمله برخی دیگر از افزونه های AffiliateWP را ارائه می دهد، می آید. با این حال، تیم پشت سر KryptoniteWP احتمالاً بیشتر به دلیل مارک های دیگر خود شناخته شده است – افزونه Amazon Affiliate for WordPress (AAWP) و تم های MH.

از موارد برای گزارش عملکرد برای AffiliateWP استفاده کنید

بنابراین – واقعاً برای چه چیزی می توانید از این گزارش های عملکرد استفاده کنید؟ در اینجا چند نمونه هستند:

  • شرکت های وابسته خود را در مورد نحوه عملکردشان به روز نگه دارید. به عنوان مثال، می توانید یک گزارش عملکرد ماهانه ارسال کنید.
  • آنها را تشویق کنید تا برنامه وابسته شما را حتی بیشتر تبلیغ کنند، یا با نشان دادن میزان درآمد آنها در حال حاضر یا برجسته کردن این که درآمد آنها کمتر از آنچه می تواند باشد.
  • نحوه عملکرد آنها در طول یک تبلیغ/فروش خاص را نشان دهید. این همچنین می تواند به آنها انگیزه دهد تا برنامه شما را در تبلیغات بعدی با شدت بیشتری تبلیغ کنند.

این به هیچ وجه یک لیست کامل نیست و شما مطمئناً ممکن است موارد استفاده منحصربفرد خود را داشته باشید – من فقط چند ایده را به اشتراک می‌گذارم تا عصاره خلاقانه شما جاری شود.

نحوه استفاده از گزارش های عملکرد برای AffiliateWP

اکنون که می‌دانید Performance Reports برای AffiliateWP چه می‌کند، بیایید نگاهی دقیق به پیکربندی و استفاده از گزارش‌های عملکرد برای AffiliateWP بیاندازیم.

برای استفاده از این افزونه، بدیهی است که باید افزونه AffiliateWP واقعی را از قبل در سایت خود نصب و فعال کرده باشید.

از آنجا، استفاده از گزارش عملکرد برای AffiliateWP بسیار آسان است.

در اینجا نحوه کار…

1. Subscribe Behavior را انتخاب کنید

پس از نصب و فعال کردن افزونه Performance Reports for AffiliateWP در کنار AffiliateWP، اولین قدم شما پیکربندی ایمیلی است که برای شرکت های وابسته خود ارسال می کنید.

برای انجام این کار، می توانید به AffiliateWP → تنظیمات → گزارش های عملکرد.

در بالا، می توانید رفتار اشتراک/لغو اشتراک را پیکربندی کنید.

می‌توانید گزارش‌ها را به همه شرکت‌های وابسته ارسال کنید یا از شرکت‌های وابسته بخواهید که برای دریافت گزارش‌ها ثبت نام کنند (انتخاب صریح).

همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آیا به شرکت‌های وابسته اجازه لغو اشتراک از دریافت گزارش‌های عملکرد را بدهید یا خیر. اگر فعال باشد، پیوندی در ایمیل وجود خواهد داشت که به آنها امکان لغو اشتراک را می دهد، همراه با گزینه ای در قسمت تنظیمات وابسته داشبوردشان.

پیکربندی رفتار اشتراک

اگر گزینه‌هایی را برای شرکت‌های وابسته فعال کنید تا گزارش‌ها را دریافت کنند یا نه، آنها یک کادر انتخاب شرکت در تنظیمات برگه داشبورد وابسته frontend.

در اینجا نمونه ای از ظاهر آن در سایت آزمایشی من آمده است:

انتخاب از داشبورد

به عنوان یک ادمین، می توانید به صورت دستی شرکت های وابسته را در گزارش های داشبورد وردپرس ثبت نام کنید. برو به وابسته ها ناحیه و سپس بر روی اکانت وابسته کلیک کنید.

اگر به پایین بروید، یک را خواهید دید گزارش های عملکرد بخشی که شامل یک چک باکس است که در آن می‌توانید انتخاب کنید یا انصراف دهید برای آن شرکت وابسته:

به صورت دستی در ایمیل ها ثبت نام کنید

2. محتوای ایمیل را سفارشی کنید

در زیر گزینه‌های انتخاب/لغو اشتراک، می‌توانید خط موضوع ایمیل و محتوای ایمیل پیش‌فرض را برای گزارش‌های خود تنظیم کنید.

این به شما کمک می‌کند در زمان ارسال ایمیل‌های خود صرفه‌جویی کنید، اما همچنان می‌توانید محتوا را برای گزارش‌های عملکرد فردی سفارشی کنید. بیشتر در مورد آن بعدا.

برای مثال، می‌توانید قالب پیش‌فرض را در اینجا تنظیم کنید، اما برای هر ایمیلی که ارسال می‌کنید، یک مقدمه سفارشی بنویسید.

نکته مهمی که در اینجا باید به آن توجه داشت این است که می‌توانید از همه آن تگ‌های قالب در پایین برای درج پویا اطلاعات هر وابسته استفاده کنید.

محتوای ایمیل را سفارشی کنید

3. ارسال گزارش های عملکرد را شروع کنید

اکنون، شما آماده شروع ارسال گزارش عملکرد به شرکت های وابسته خود هستید.

برای انجام این کار، به AffiliateWP → گزارش ها → گزارش های عملکرد.

در صفحه اول، می توانید دو انتخاب داشته باشید:

  • به چه کسی گزارش ها ارسال شود – می توانید فیلدها را برای ارسال به همه شرکت های وابسته خالی بگذارید. یا، می‌توانید یک شرکت وابسته خاص را با نام هدف قرار دهید یا فقط وابسته‌هایی را با حداقل تعداد معینی بازدید یا ارجاع مشخص کنید.
  • بازه زمانی – می توانید تاریخ شروع و پایان این گزارش عملکرد را وارد کنید.
ارسال گزارش عملکرد

یکی از چیزهایی که فکر می کنم می تواند مفید باشد، توانایی تعیین حداکثر تعداد بازدید یا ارجاع علاوه بر حداقل است. این امر هدف قرار دادن هر دو با عملکرد بالا را آسان تر می کند و شرکت های وابسته با عملکرد پایین

به عنوان مثال، افزودن این ویژگی به شما امکان می‌دهد یک ایمیل ویژه به شرکت‌های وابسته که بین 1 تا 5 ارجاع ایجاد کرده‌اند ارسال کنید و سپس یک ایمیل دیگر برای افرادی که بیش از 5 ارجاع داده‌اند ارسال کنید.

هنگامی که از تنظیمات خود راضی بودید، می توانید روی آن کلیک کنید پیش نمایش گزارش های عملکرد دکمه پیشروی

در بالای صفحه بعدی، دو چیز را مشاهده خواهید کرد:

  1. خلاصه ای از شرایط گزارش شما
  2. گزینه ای برای سفارشی کردن موضوع ایمیل و متن برای این گزارش خاص. از قبل با محتوای پیش‌فرض که در بخش قبلی تنظیم کرده‌اید پر می‌شود، اما شما می‌توانید همه چیز را ویرایش کنید.

چیزی که در اینجا متوجه شدم این است که به نظر می رسد این نسخه از ویرایشگر ایمیل فقط شامل موارد زیر است متن نمای برگه (که کد HTML را نشان می دهد). آن را به شما نمی دهد دیداری گزینه مشاهده WYSIWYG مانند آنچه هنگام تنظیم محتوای پیش فرض داشتید.

من کاملاً مطمئن نیستم که چرا اینطور است، اما همچنان به اندازه کافی آسان است که در صورت نیاز محتوا را اضافه یا تغییر دهید.

تنظیم گزارش عملکرد

در پایین صفحه، فهرستی از شرکت های وابسته واقعی را مشاهده خواهید کرد که این گزارش عملکرد به آنها ارسال می شود. یعنی تمام شرکت های وابسته که شرایطی را که شما تعیین کرده اید دارند.

به عنوان مثال، اگر حداقل تعداد ارجاع‌ها را روی یک تنظیم کنید، این فهرست همه شرکت‌های وابسته را نشان می‌دهد که حداقل یک ارجاع در دوره زمانی انتخابی شما داشته‌اند.

اگر همه چیز خوب به نظر می رسد، می توانید گزارش عملکرد خود را با کلیک کردن بر روی آن ارسال کنید ارسال گزارش عملکرد دکمه:

گزارش عملکرد خود را ارسال کنید

4. گزارش های عملکرد گذشته را برای شرکت های وابسته مشاهده کنید

در صورت نیاز، این افزونه به شما امکان می دهد تاریخچه گزارش های عملکرد ارسال شده به شرکت های وابسته را بررسی کنید.

برای دسترسی به این، به AffiliateWP → Affiliates و روی نام حساب کاربری وابسته ای که می خواهید بررسی کنید کلیک کنید.

سپس، به سمت پایین حرکت کنید گزارش های عملکرد بخش و روی لینک کناری کلیک کنید تاریخ:

سپس فهرستی از تمام گزارش‌های عملکرد ارسال شده به آن شرکت وابسته را به همراه گزینه‌ای برای پیش‌نمایش محتوای واقعی ایمیل ارسال شده به آن شرکت وابسته مشاهده خواهید کرد:

و این تقریباً برای استفاده از گزارش های عملکرد برای AffiliateWP است!

گزارش های عملکرد برای قیمت گذاری AffiliateWP

Performance Reports for AffiliateWP یک افزونه ممتاز است.

در حال حاضر سه طرح قیمت گذاری مختلف وجود دارد. همه پلن ها ویژگی های کاملی را ارائه می دهند، تنها تفاوت در تعداد سایت هایی است که می توانید افزونه را بر اساس آنها فعال کنید:

  • 1 سایت – 39 یورو
  • 3 سایت – 89 یورو
  • 10 سایت – 179 یورو

همه برنامه ها با یک سال پشتیبانی و به روز رسانی ارائه می شوند. اگر می خواهید پس از سال اول به دریافت پشتیبانی و به روز رسانی ادامه دهید، باید مجوز خود را تمدید کنید.

به‌طور پیش‌فرض، مجوزها به‌طور خودکار تمدید می‌شوند، اما می‌توانید پس از خرید به راحتی آن را از ناحیه حساب خود خاموش کنید.

همچنین، می‌توانید به عنوان بخشی از بسته الحاقی AffiliateWP توسعه‌دهنده، که افزونه‌های دیگر متمرکز بر AffiliateWP توسعه‌دهنده شامل ابزارهایی برای بیانیه‌های پرداخت و پرداخت‌های پیشرفته‌تر است، به این افزونه دسترسی داشته باشید.

این بسته‌ها برای استفاده در یک سایت از ۹۹ یورو شروع می‌شوند.

نظرات نهایی در مورد گزارش های عملکرد برای AffiliateWP

به طور کلی، Performance Reports for AffiliateWP به قول خود کمک می کند تا گزارش های عملکرد را برای شرکت های وابسته خود ارسال کنید.

این افزونه از نظر تعداد گزینه‌هایی که اضافه می‌کند بسیار ساده است، اما اگر می‌خواهید گزارش‌های عملکرد را به شرکت‌های وابسته خود ارسال کنید، هر آنچه را که نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

می‌توانید از این گزارش‌ها برای ایجاد انگیزه در شرکت‌های وابسته خود استفاده کنید، راهنمایی‌های سفارشی‌شده به آن‌ها ارائه دهید، و فقط به‌طور کلی آنها را به‌روز نگه دارید.

همچنین خوب است که شرکت های وابسته می توانند کنترل کنند که آیا گزارش ها را از داشبورد جلویی خود دریافت کنند یا خیر.

اگر می‌خواهید شروع کنید، می‌توانید از دکمه زیر برای خرید گزارش‌های عملکرد برای AffiliateWP استفاده کنید.


– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!