آیا محلی به درستی کار نمی کند؟ 13 راه حل برای مشکلات رایج


اگر در موقعیتی قرار گرفتید که ابزار توسعه مورد علاقه شما، Local WP، آنطور که باید کار نمی کند، ممکن است خسته کننده باشد. به هر حال، هیچ چیز بدتر از این نیست که در اثر یک باگ نرم افزاری دچار گرفتگی شوید.

برای کمک به شما برای عبور سریع از این مانع، در این مقاله می‌خواهیم راه‌حل‌هایی را برای مشکلات رایجی که ممکن است در Local با آن‌ها مواجه شوید، فهرست کنیم. به این ترتیب می توانید به تنهایی مشکل را برطرف کرده و در کمترین زمان به کار خود بازگردید.

نکات عمومی عیب یابی زمانی که محلی کار نمی کند

اگر در نصب Local مشکل دارید، در اینجا چند مرحله کلی وجود دارد که می توانید برای رفع آن انجام دهید.

1. دامنه مسئله را محدود کنید

بررسی کنید که آیا چیزی که تجربه می کنید فقط در یک یا همه سایت های شما اتفاق می افتد یا خیر. اگر فقط یکی باشد، ممکن است مشکلی در آن نصب خاص وجود داشته باشد. اگر همه آنها هستند، احتمالاً یک خطای عمومی در Local است.

اگر سایت دیگری ندارید، فقط یک سایت جدید در Local ایجاد کنید و آن را برای همان مشکل بررسی کنید. این یک راه آسان برای محدود کردن مشکل است.

یک سایت جدید ایجاد کنید تا متوجه شوید که چرا یک محلی کار نمی کند

2. وارد وردپرس Back End شوید

داشبورد وردپرس در انتهای پشت

اگر مشکلی با یک سایت خاص وجود دارد، سعی کنید وارد قسمت مدیریت آن شوید و ببینید آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر. گاهی اوقات ممکن است خطاهایی در قالب وردپرس رخ دهد و در قسمت جلویی وب سایت شما مشکل ایجاد کند. اگر مشکل در قسمت پشتی ادامه نداشت، این یک گزینه ممکن است و می‌توانید تم خود را تغییر دهید تا ببینید برطرف می‌شود یا خیر.

3. وب سایت خود را بازیابی کنید

اگر مشکل هنوز برطرف نشده است و در قسمت پشتی نیز ظاهر می شود، ببینید آیا بازیابی وب سایت کمک می کند. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع نیاز دارید، ما یک مقاله کامل در این زمینه داریم که شما را گام به گام با آن آشنا خواهیم کرد.

یک سایت محلی را از یک درایو فشرده وارد کنید

4. سوابق را بررسی کنید

در منوی محلی، گزینه ها را پیدا می کنید لاگ های روتر محلی را شناسایی کنید و شناسایی سوابق محلی.

سوابق دسترسی محلی

با کلیک بر روی هر یک از آنها به مکانی در هارد دیسک خود می‌روید که Local سوابق خود را در آن ذخیره می‌کند. باز کردن آن با یک ویرایشگر متن ساده می تواند به شما در درک مشکل کمک کند.

نمونه ای از گزارش خطای محلی

و می دانید چه می گویند، یک مشکل خاص یک مشکل نیمه حل است. (آیا آنها واقعاً این را می گویند؟ و آنها چه کسانی هستند؟ خوب، بیایید خودمان را از دست ندهیم.)

به خصوص اگر چیزی در همه سایت‌های محلی شما کار نمی‌کند، بررسی گزارش روتر می‌تواند ایده بهتری از مشکل به شما بدهد. حتی اگر پیام خطای خاصی را متوجه نشدید، حداقل می تواند مشکل را مشخص کند. یک جستجوی ساده در گوگل یا جستجوی انجمن های محلی احتمالا شما را به یک راه حل نزدیک می کند.

وقتی کار نمی کند از جامعه محلی کمک بگیرید

5. به روز رسانی محلی به آخرین نسخه

Local به طور مداوم به روز می شود تا اشکالات را برطرف کند و پیشرفت هایی را اضافه کند. اگر دائماً با مشکل مواجه می شوید، ممکن است مشکل از نسخه قبلی باشد و اکنون برطرف شده است. در این مورد، به روز رسانی به آخرین نسخه ممکن است راه حلی ارائه دهد.

برای به‌روزرسانی Local، روی منوی گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید و ضربه بزنید به روز رسانی را بررسی کنید.

برای به روز رسانی به صورت محلی بررسی کنید

اگر نسخه جدیدی در دسترس است، دستورالعمل ها را دنبال کنید تا نرم افزار به طور خودکار به روز شود. محلی نیز باید به‌روزرسانی‌ها را به تنهایی بررسی کند، اما شما هرگز نمی‌دانید.

6. رایانه محلی و/یا رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید

It Crowd Parents GIF - جستجو و اشتراک گذاری در GIPHY

آنقدر کلیشه ای است که وقتی با پشتیبانی فنی تماس می گیرید، اولین سوالی که از شما می پرسند این است که “آیا سعی کرده اید دوباره آن را خاموش و روشن کنید؟” با این حال، به دلیلی کلیشه شده است. وقتی صحبت از رایانه به میان می‌آید، گاهی اوقات همه چیز گیر می‌کند و راه‌اندازی مجدد فرآیند برای رفع مشکل کافی است.

خوب، اکنون که نکات کلی عیب یابی را به پایان رساندیم، اجازه دهید به برخی از مسائل ملموسی که ممکن است در Local با آنها برخورد کنید، برویم.

مشکل در وارد کردن وب سایت به محلی

صادرات و واردات از محلی بسیار آسان است و یکی از ویژگی هایی است که کار با آن را سرگرم کننده می کند. با این حال، گاهی اوقات زمانی که می‌خواهید سایت خود را وارد کنید، می‌توانید متوجه شوید که Local یک پیام خطا نشان می‌دهد.

خطای واردات سایت محلی

هنگامی که این اتفاق می افتد، می توانید موارد زیر را برای رفع مشکل بررسی کنید:

 • آیا از فایل فشرده استفاده نمی کنید؟ برای وارد کردن داده ها به Local، فایل های شما باید فشرده شوند، در غیر این صورت برنامه آنها را پردازش نمی کند.
 • آیا سعی دارید بیش از یک فایل SQL وارد کنید؟ برخی از وب‌سایت‌ها بیش از یک پایگاه داده دارند، اما Local فقط یک فایل را در هنگام وارد کردن انتظار دارد. بنابراین، اگر سایت شما از چندین پایگاه داده استفاده می کند، یکی اصلی را وارد کنید و قوانین دیگر را به صورت دستی وارد کنید.
 • آیا با فایل های خراب کار می کنید؟ اگر نمی‌توانید سایت خود را به Local وارد کنید، یک نسخه اخیر را بررسی کنید و دوباره وارد کنید.

مشکل راه اندازی روتر – پورت مسدود شده است

روش کار Local این است که یک روتر محلی ایجاد می کند تا بتواند دامنه های سفارشی را برای هر سایتی که اجرا می کند ایجاد کند. این روتر روی یک پورت خاص (یک هات اسپات شبکه مجازی) روی رایانه شما اجرا می شود، معمولاً پورت 80. با این حال، هر بار فقط یک برنامه می تواند از یک پورت استفاده کند و هر چیز دیگری مسدود می شود.

بنابراین، اگر قبلاً برنامه‌ای دارید که از آن استفاده می‌کند، ممکن است در موقعیتی قرار بگیرید که Local به شما بگوید نمی‌تواند روتر را راه‌اندازی کند.

روتر محلی نمی تواند راه اندازی شود

در این حالت، شما دو گزینه دارید: اول اینکه بدانید چه برنامه دیگری از پورت استفاده می کند و آن را خاموش کنید. نامزدهای واضح در اینجا برنامه هایی هستند که کارهای مشابهی با برنامه های بومی انجام می دهند، مانند XAMPP. اگر از آن استفاده می کنید، راه حل ممکن است به سادگی بستن این برنامه و تلاش مجدد در محلی باشد.

اگر چنین گزینه واضحی وجود ندارد، ابتدا باید بفهمید که چه چیزی پورت 80 را مسدود می کند. برای انجام این کار در مک، یک خط فرمان باز کنید و یکی از گزینه های زیر را وارد کنید (آنها با نسخه های مختلف سیستم عامل کار می کنند) :

lsof -n -i4TCP:80 | grep LISTEN
lsof -n -iTCP:80 | grep LISTEN
lsof -n -i:80 | grep LISTEN

این باید به شما اجازه دهد تصمیم بگیرید که کدام برنامه از پورت 80 استفاده می کند تا بتوانید آن را ببندید. همچنین یک برنامه پولی وجود دارد که می تواند این کار را انجام دهد، به نام PortsMonitor (دارای یک نسخه آزمایشی رایگان).

در رایانه ویندوزی، می‌توانید با وارد کردن موارد زیر در خط فرمان، فرآیند مسدود کردن را بیابید (آن را با امتیازات مدیر اجرا کنید):

netstat -anb

نام فایل فرآیند را در زیر آن پیدا کنید 0.0.0.0:80. این همان چیزی است که پورت شما را مسدود می کند. اگر با خط فرمان راحت نیستید، می توانید از برنامه ای مانند TCPView نیز استفاده کنید.

به Localhost تغییر دهید

اگر نمی توانید برنامه دیگر را به طور مثبت غیرفعال کنید، گزینه دیگری وجود دارد که از حالت Local به حالت روتر محلی تغییر می کند.

نقطه ضعف این است که دامنه های سفارشی را برای وب سایت های محلی شما غیرفعال می کند. بنابراین، به جای چیزی شبیه به my-local-test-site.local، مشابه خواهد بود لوکال هاست: 10005 و شما باید پورت های جداگانه وب سایت های مختلف خود را به خاطر بسپارید (یا آنها را در رابط کاربری محلی پیدا کنید).

آدرس لوکال هاست

همچنین نمی توانید از HTTPS یا ویژگی Live Link استفاده کنید.

می توانید در منوی اصلی زیر به این حالت روتر تغییر دهید اولویت ها. برو به پیشرفته و از منوی کشویی سمت راست برای تغییر حالت روتر استفاده کنید میزبان محلی.

نحوه تغییر حالت محلی به حالت روتر محلی

او ضربه می زند در حال پیشرفت URL های شما تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که Local ممکن است به شما هشدار دهد که URL سایت با میزبان مشخص شده در برنامه مطابقت ندارد. به سادگی کلیک کنید درستش کن در اعلان برای حل آن.

خطای پرداخت و برداشت با تحویل محلی

Local Connect یک ویژگی منظم است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را مستقیماً به حساب میزبانی Flywheel یا WP Engine خود فشار دهید و بکشید.

محلی با فلایویل متصل به سرور

اگر در مواردی که نمی توانید هیچ یک از این اقدامات را انجام دهید با مشکل مواجه هستید و خطا دریافت می کنید، به احتمال زیاد مشکل از اعتبارنامه اتصال شما است. گاهی اوقات ممکن است در سایت میزبان منقضی شود یا می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید و فراموش کنید آن را در محلی به روز کنید. در هر صورت، به این معنی است که Local دیگر دسترسی ندارد.

خوشبختانه راه حل بسیار ساده است، فقط باید اتصال را ریست کنید. بنابراین، به ارتباط منو در سمت چپ است، جایی که باید حساب های میزبانی متصل شما را فهرست کند.

لیست حساب های میزبانی در اتصال محلی

کلیک میزبان من در گوشه سمت راست بالا و از حساب های خود خارج شوید.

از حساب میزبانی خارج شوید

در مرحله بعد، از دکمه سبز بزرگی که در منو ظاهر می شود برای اتصال مجدد استفاده کنید.

لیست تماس های محلی

هر گونه اطلاعات ورود لازم را وارد کنید و باید بتوانید سایت ها را مانند قبل فشار دهید و بکشید.

محلی با چرخ فلایویل کند – رفع مشکلات عملکرد

اگر متوجه شدید که Local به درستی کار نمی کند زیرا روند خزیدن را کند می کند، در اینجا چند چیز وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

 • سایت‌هایی را که در حال حاضر از آنها استفاده نمی‌کنید، به‌خصوص آن‌هایی که پایگاه‌های داده بزرگ یا افزونه‌های زیادی نصب شده‌اند، خاموش کنید.
 • مدیر وظیفه یا مانیتور فعالیت خود را بررسی کنید تا ببینید آیا برنامه‌هایی وجود دارند که منابع مصرف می‌کنند و می‌توانید ببندید.
 • راه اندازی مجدد محلی اگر کل رایانه شما کند است، آن را نیز راه اندازی مجدد کنید.

اگر موارد بالا مشکل را حل نکرد، وقت آن است که به سایت های فردی خود نگاه کنید:

 • با استفاده از ابزارهای توسعه دهنده مرورگر خود، خطاهای موجود در کنسول را بررسی کنید.
 • از نظارت بر پرس و جو برای یافتن هرگونه درخواستی که سرعت وب سایت شما را کند می کند، استفاده کنید.
 • یک مثبت memory_limitو max_execution_time، و max_input_vars داخل php.ini.hbs در داخل conf/php/ دایرکتوری این سایت فراموش نکنید که پس از اعمال تغییرات، سایت را مجددا راه اندازی کنید تا اعمال شوند.

“خدمات رعد و برق شما از دست رفته است”

مشکل دیگری که ممکن است در استفاده از Local هر از چند گاهی با آن مواجه شوید، پیام بالا است. اگرچه این کمی مبهم به نظر می رسد، اما معمولاً زمانی ظاهر می شود که نسخه PHP شما به درستی تنظیم نشده باشد. راه حل نیز ساده است: نمای کلی سایت مربوطه را باز کرده و کلیک کنید در حال پیشرفت در کنار نسخه PHP.

هنگامی که خدمات لایتنینگ محلی وجود ندارد، نسخه php را به روز کنید

یا اگر این در دسترس نیست، از منوی کشویی نسخه برای تغییر به نسخه PHP دیگری استفاده کنید و فشار دهید در حال پیشرفت بلافاصله پس از آن. باید درستش کنه

SSL در محلی من کار نمی کند

Local استفاده و آزمایش وب سایت محلی خود را با گواهی SSL بسیار آسان می کند. فقط یکی از مکان های خود را انتخاب کنید و کلیک کنید اعتماد را فشار دهید SSL ردیف.

به پروتکل SSL محلی اعتماد کنید

پس از مدت کوتاهی، باید از نسخه HTTPS وب سایت محلی خود استفاده کنید.

با این حال، این عملکرد بدون اشکال گاه به گاه نیست. اگر متوجه شدید که گواهی SSL شما در یک نصب محلی یا سایت خاص کار نمی کند، در اینجا چند نکته عیب یابی وجود دارد:

 • به صورت دستی به نسخه HTTPS سایت خود دسترسی داشته باشید. فقط سایت را در مرورگر باز کنید و فایل را تغییر دهید http:// در ابتدا برای https: //. اگر کار کرد، ممکن است به سادگی مجبور باشید پایگاه داده وب سایت خود را جستجو و جایگزین کنید تا پرچم های URL خود را به نسخه ایمن تغییر دهید.
 • سعی کنید از مرورگر دیگری استفاده کنید. اگر مشکل فقط در یک مرورگر قابل مشاهده است، ممکن است چیزی در مرورگر باشد، نه تنظیمات شما.
 • اگر مشکل برطرف نشد، به کد خطایی که مرورگر شما نمایش می دهد توجه کنید. همچنین ممکن است کلیک بر روی یک فایل مفید باشد امن نیست برای اطلاعات بیشتر در کنار نوار مرورگر.
اخطار ssl مرورگر

به هر حال، یک مشکل شناخته شده با BigSur، آخرین نسخه macOS وجود دارد. اگر Local را روی آن اجرا می‌کنید و با SSL مشکل دارید، این پست را برای نحوه اضافه کردن دستی گواهی SSL به Keychain بررسی کنید.

محلی کار نمی کند؟ مشکلی نیست

وقتی ابزار توسعه محلی مورد علاقه شما آنطور که باید کار نمی کند، می تواند واقعا آزار دهنده باشد. متاسفانه هیچ نرم افزاری کامل نیست و هر از چند گاهی ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.

در بالا، نکات کلی عیب‌یابی در صورت وقوع این اتفاق و همچنین راه‌حل‌های مشخص برای برخی از مشکلات رایج در Local را پوشش داده‌ایم. امیدواریم این موارد برای بازگرداندن نرم‌افزار شما به مسیر مناسب کافی باشد و به شما امکان می‌دهد که در محل خود را توسعه دهید.

هنگام استفاده از Local با چه مشکلات دیگری مواجه شدید و چگونه برطرف شد؟ مشکلات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید!


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!