سرصفحه ها، پاورقی ها، پیوند در رزومه و موارد دیگر – اخبار wordpress-templates.ir


سبک های جدید: سرصفحه ها، پاورقی ها، پیوند در رزومه و موارد دیگر

جدیدترین موارد اضافه شده به کتابخانه سبک ما شامل سرصفحه، پاورقی، طرح پیوند در بیو و موارد دیگر است.

آیا تاکنون از الگوها در سایت خود استفاده کرده اید؟

این قالب‌های از پیش ساخته شده و قابل تنظیم، بلوک‌های حرفه‌ای طراحی‌شده را برای استفاده‌های خاص مانند نقل‌قول‌های ساده، طرح‌بندی صفحه تماس، و فهرست‌های محصولات ترکیب می‌کنند. اما این تازه شروع کار است. در نهایت، ما بیش از 260 قالب داریم که می توانید با کلیک یک دکمه در صفحات و پست های خود قرار دهید.

اگر قبلاً از Styles استفاده نکرده‌اید، آنها مانند سایر عناصر سایت هستند: می‌توانید با فشار دادن دکمه «+» در سمت راست بالای صفحه یا پستی که روی آن کار می‌کنید، به آن‌ها دسترسی داشته باشید و سپس Styles را انتخاب کنید. برگه همچنین می‌توانید روی دکمه کاوش کلیک کنید تا کتابخانه کامل سبک‌های ما، مرتب‌شده بر اساس دسته‌بندی، نمایش داده شود.

آنها را به عنوان بخش های پیچیده ای از طراحی وب برای پست ها و صفحات خود در نظر بگیرید. می توانید آن را همانطور که هست رها کنید یا آن را به دلخواه شخصی سازی کنید. حتی بهتر از آن، ما همیشه موارد بیشتری را اضافه می کنیم.

در اینجا چند مورد از آخرین مواردی که به کتابخانه Pattern وارد شده اند آورده شده است.


سرصفحه ها و پاورقی ها

یکی از رایج ترین سوالاتی که مهندسان شادی از کاربران می شنوند این است که چگونه قسمت های هدر و پاورقی را سفارشی کنند. یکی از راه های انجام این کار آسان و موثر؟ الگوها توجه: حتما این استایل ها را به هدر و پاورقی اضافه کنید قطعات قالب، که در ویرایشگر سایت (ظاهر → ویرایشگر) قرار دارد. یک به‌روزرسانی یا تغییر در اینجا در تمام صفحات اعمال می‌شود.

اینها و موارد دیگر را در دسته‌های «سرصفحه» و «پانویس» بیابید.

همبستگی در بیوتیپ ها

ما تعدادی سبک شگفت انگیز برای صفحات و سایت های پیوند رزومه شما اضافه کرده ایم. یکی را انتخاب کنید، آن را به دلخواه سفارشی کنید، پیوندهای خود را اضافه کنید، و شما یک راه کاملاً جدید برای اطلاع رسانی به خوانندگان خود دارید.


تمام سبک های ما را کشف کنید!

حتی اگر نیاز خاصی در ذهن ندارید، نگاهی به کتابخانه کامل الگو بیندازید. گالری‌ها، صفحات تماس، جعبه‌های ثبت‌نام، نقل قول‌ها: با گزینه‌های بسیار، مطمئناً چیزی برای اضافه کردن چین و چروک جدید به سایت خود پیدا خواهید کرد.


الگوها می توانند منبع فوق العاده مفیدی برای جعبه ابزار طراحی شما باشند. سفارشی کنید، آزمایش کنید و الهام را به واقعیتی چشم نواز تبدیل کنید.

اگر در مورد الگوها به کمک نیاز دارید، راهنمای دقیق تر ما را بررسی کنید.

و حتماً در نظرات به ما بگویید که چگونه از الگوهای سایت خود استفاده کرده اید و هر ایده ای برای الگوهای جدید دارید. ما همیشه در حال کار روی موارد بیشتر هستیم – پس با ما همراه باشید!


به 94,364,054 دنبال کننده دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!