WP Engine با انتصاب ساچین پوری به عنوان مدیر بازاریابی از رشد تصاعدی پشتیبانی می کند


آستین، تگزاس – 6 سپتامبر 2022 – WP Engine، معتبرترین شرکت فناوری وردپرس در جهان، امروز از انتصاب ساچین پوری به عنوان معاون ارشد و مدیر بازاریابی خبر داد. Bury این نقش را پس از دو دهه فعالیت حرفه ای در تیم های بازاریابی و فروش در شرکت های فناوری تعریف کننده صنعت از جمله McAfee، eBay و HP بر عهده می گیرد.

ساچین پوری
ساچین پوری به عنوان معاون ارشد و مدیر بازاریابی WP Engine منصوب شد

هدر برونر، رئیس و مدیرعامل WP Engine گفت: «با بیش از 1200 کارمند WP Engine و یک میلیون مشتری در سراسر جهان در سال جاری، Sachin در زمان حساسی در مسیر رشد ما به ما پیوسته است. همانطور که به عنوان یک شرکت وارد مرحله جدیدی از توسعه می شویم، ساچین تجربه قابل توجه و موفقیت ثابت شده در تجارت الکترونیک پیشگام، بازاریابی عملکرد، مدیریت چرخه عمر مشتری و تجربه برند را برای شرکت های Fortune 500 به ارمغان می آورد.

Puri به‌عنوان CMO مسئول استراتژی بازاریابی جهانی، پیاده‌سازی و عملکرد WP Engine، از جمله برندسازی، محتوا و بازاریابی دیجیتال خواهد بود، زیرا این شرکت محصولات و ابتکارات جدیدی را برای خدمت به برندهای بزرگ، آژانس‌ها، توسعه‌دهندگان و شرکت‌های کوچک و متوسط ​​راه‌اندازی می‌کند. کسب و کار. مشاغل (SMBs).

جیسون تیشمن، مدیر اجرایی WP Engine، گفت: “ساچین یک موتور کارآفرین و رشد با سابقه موفقیت آمیز در برخی از بزرگترین شرکت های فناوری در صنعت است.” “با پیشینه ساچین، ما یک رهبر بازاریابی استثنایی داریم که به تیم رهبری ما می‌پیوندد که می‌تواند تاثیر تجاری را در پایگاه مشتریان متنوع جهانی ما ایجاد کند و رهبری بازار ما را به ارتفاعات جدیدی برساند.”

قبل از پیوستن به WP Engine، بوری معاون بازاریابی در McAfee بود، جایی که او بازاریابی سرتاسری از جمله تجربه تجارت الکترونیک، مدیریت چرخه عمر، بهینه‌سازی تبدیل، علم داده و بازاریابی عملکرد را در کانال‌های پولی، دارای مالکیت و کسب درآمد رهبری می‌کرد. بوری کار خود را به عنوان یک مهندس آغاز کرد و پس‌زمینه فنی خوبی برای حضور دیجیتال WP Engine فراهم کرد.

ساچین پوری، مدیر ارشد بازاریابی WP Engine گفت: «در بازار امروز، شرکت‌ها باید تجربیات برند و بازاریابی عملکردی ایجاد کنند که اعتماد و کسب‌وکار خریداران دیجیتالی امروزی را جلب کند. “محصولات WP Engine با ذهنیتی الهام گرفته از مشتری طراحی شده اند، و من از رهبری گروه بازاریابی WP Engine و تعریف دوره جدیدی از تجربیات دیجیتال هیجان زده هستم.”

با WP Engine آزادی خلاقیت را تقویت کنید

WP Engine آزادی ایجاد بر روی وردپرس را ارائه می دهد. محصولات و پلتفرم وب این شرکت، سریع ترین ارائه دهندگان وردپرس، 1.5 میلیون تجربه دیجیتال را فراهم می کند. بیش از 200000 سایت در سراسر جهان از WP Engine استفاده می کنند تا تجربیات دیجیتالی خود را بیش از هر کس دیگری در وردپرس ایجاد کنند. امروز این ویژگی استادانه میزبانی وردپرس مدیریت شده را امتحان کنید.

در WP Engine، ما آنچه را که برای مشتریانمان مناسب است انجام می دهیم، و این تمرکز به ما کمک می کند تا بهترین کار را در شغل خود انجام دهیم. ما سرمایه گذاری برای موفقیت کارمندان خود را در اولویت قرار می دهیم و دوست داریم فرصت هایی را برای کمک به رشد و توسعه حرفه ای آنها فراهم کنیم. در wpengine.careers بیشتر بیاموزید.

درباره موتور WP

WP Engine، یک شرکت فن‌آوری وردپرس، معتبرترین و قابل اعتمادترین برندها و محصولات وردپرس مبتنی بر توسعه‌دهنده را در اختیار کسب‌وکارها و آژانس‌های مختلف از جمله میزبانی مدیریت شده وردپرس، وردپرس سازمانی، وردپرس بدون سر، Flywheel، زمینه‌های سفارشی محلی و پیشرفته، و مبدا قرار می‌دهد. . نوآوری های فناوری WP Engine و کارشناسان وردپرس برنده جایزه به پشتیبانی از بیش از 1 میلیون مشتری در 150 کشور کمک می کنند.

مخاطب

موتور WP

[email protected]


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!