Imajinn Free AI Photo Creation حق امتیاز را برای ویرایشگر پست به ارمغان می آورد


ایجاد تصاویر با هوش مصنوعی اخیراً با افرادی مانند DALL-E-2 و دیگران یک روند داغ بوده است. یک افزونه جدید وردپرس به نام Imajinn که توسط تیم آپلودهای بی نهایت ساخته شده است، راحتی و قدرت ایجاد تصاویر هوش مصنوعی را برای ویرایشگر پست وردپرس به ارمغان می آورد.

Imajinn یک افزونه رایگان است که برای استفاده از آن نیازی به مجوز یا کلید API نیست. پس از نصب و فعال سازی، از شما اعتبارنامه آپلودهای بی نهایت شما را می خواهد یا یک حساب کاربری با ایمیل و رمز عبور ثبت می کند. در مورد من، یک حساب کاربری جدید ثبت کردم. پس از ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید، آماده شروع ایجاد تصاویر هستید. تیم آنها ارتباط بین سایت من و API آنها را به یک فرآیند یکپارچه تبدیل کردند.

در واقع، آنها این روند را به قدری آسان کردند که من توانستم بلافاصله شروع به ایجاد تصاویر کنم، با استفاده از 1 اعتبار برای هر درخواست ایجاد تصویر (در نتیجه 4 تصویر ایجاد شد). پس از فعال سازی، یک نوار ابزار جدید به ویرایشگر پست اضافه می شود، در اینجا می توانید تعداد اعتبارات باقی مانده را مشاهده کنید.

نوار ابزار Imajinn تعداد اعتبارات را نمایش می دهد

هنگامی که برای اولین بار در Imajinn AI ثبت نام می کنید، 10 اعتبار رایگان دریافت می کنید که می توانید از آنها برای ایجاد تصاویر، یادگیری نحوه عملکرد افزونه و نحوه نوشتن اعلان های موثر استفاده کنید. اگر تمام شد، می توانید اعتبارات بیشتری را از وب سایت Imajinn AI خریداری کنید.

هر نسل سریع از یک اعتبار استفاده می کند و چهار تصویر ایجاد می کند که می توانید ذخیره کنید و/یا در محتوای خود بگنجانید. هیچ محدودیتی برای تعداد عکس هایی که می توانید ذخیره کنید وجود ندارد.

با Imagine عکس بسازید

Imajinn دارای یک رابط مستقل برای تولید تصاویر است یا می توانید از Imajinn AI Block استفاده کنید. در تست من از بلوک ایماجین استفاده کردم. در اعلان، یک سری از کلمات و توضیحاتی را تایپ می کنید که هوش مصنوعی از آنها برای ایجاد تصاویر استفاده می کند. شما می توانید یک عکس، سبک هنرمند، و یک اصلاح کننده سبک را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید تصاویر را در نسبت‌های زیر، 1:1، 3:2، و 2:3 ایجاد کنید.

درخواست ایجاد تصویر هوش مصنوعی Imajinn
روتر تولید تصویر هوش مصنوعی از Imajinn

برای اولین مجموعه عکس از متن زیر “دانشمند دیوانه با استفاده از فنجان شیشه ای با برق” استفاده کردم. سپس یک فیلتر عکس پولاروید و یک فیلتر نورپردازی سینمایی اضافه کردم. دو مورد از نتایج در زیر ارائه شده است.

دو تصویر از چهار تصویر از دستور متن من ایجاد شده است
دو تصویر از چهار تصویر از دستور متن من ایجاد شده است

من در مورد شما نمی دانم، اما به نظرم ترسناک است که یکی از تصاویر ایجاد شده شبیه Doc Pop است. قالب Imajinn به شما این امکان را می دهد که تصاویر ایجاد شده را به عنوان یک تصویر ارتقا یافته 3-4 مگاپیکسلی در کتابخانه رسانه خود ذخیره کنید یا می توانید آنها را مستقیماً درج کنید. عکس‌های ایجاد شده و بایگانی‌های فوری در فضای ابری ذخیره می‌شوند تا بعداً بتوان به آنها دسترسی داشت. این یک ویژگی عالی است زیرا شما را از استفاده از اعتبار برای ادعاهایی که قبلاً استفاده کرده اید باز می دارد.

ممکن است متوجه شده باشید که تصاویر تولید شده دارای واترمارک Imajinn.AI در گوشه سمت راست پایین هستند اما با ذخیره یا درج تصویر ناپدید می شوند. این بلوک همچنین دارای گزینه‌هایی برای تعمیر خودکار چهره، اشتراک‌گذاری عکس در توییتر یا ایجاد تغییرات است. به خاطر داشته باشید که ایجاد تغییرات برای شما 1 اعتبار هزینه دارد. من ویژگی ترمیم صورت را روی چند عکس اعمال کرده ام و تفاوت چندانی را متوجه نشده ام. من فکر می کنم تغییرات خیلی جزئی بود که نمی شد متوجه شد.

ایجاد تصاویر بدون حق امتیاز از وردپرس یک ویژگی عالی است

احساس می‌کنم که تازه شروع به خراش دادن با این افزونه کرده‌ام، مخصوصاً وقتی نوبت به نوشتن دستورات خلاقانه می‌رسد. در مورد آن، تیم در حال کار بر روی تجربه کاربری است تا به کاربران کمک کند تا هنرهای هوش مصنوعی زیبایی ایجاد کنند که از نظر آنها دشوارترین مشکل در حال حاضر حل است.

در اینجا برخی از مواردی است که می خواهم در نسخه های بعدی این افزونه ببینم.

  • اگر قبلاً وجود ندارد، به یک اعلان یا ویژگی وردپرس اطلاع دهید که فرآیند اعتبار را توضیح می دهد. سوزاندن اعتبارات برای درک نحوه عملکرد ابزار آسان است، بنابراین ایده خوبی است که از قبل نحوه استفاده از آن را بدانید.
  • هنگامی که تصویری را از بلوک وارد می کنید، متن ALT به طور خودکار با متن استفاده شده در اعلان پر می شود. در همین حال، متن جایگزین برای تصاویر ذخیره شده در کتابخانه رسانه اعمال نمی شود. در بیشتر موارد، اسکریپت ALT باید به صورت دستی اضافه شود، زیرا اعلان به طور کلی غیرمنطقی است. از آنجایی که تاریخچه فوری از قبل در ابر ذخیره شده است، دلیلی برای ذخیره آن به عنوان متن ALT در یک تصویر وجود ندارد.

من فکر می‌کنم این نابغه است که تیم Imajnn از API و کلیدهای مجوز فراتر برود و به جای آن افزونه را برای استفاده برای همه در یک سایت با این توانایی در دسترس قرار دهد زیرا کاربران احتمالاً هنگام آزمایش با اعتبار می‌سوزند. اگر چندین کاربر سایت وجود داشته باشد، به راحتی می توان دریافت که اعتبارات چقدر سریع ناپدید می شوند.

توانایی تولید تصاویر بدون حق امتیاز از باطن وردپرس با استفاده از هوش مصنوعی یکی از جالب‌ترین ویژگی‌هایی است که در مدت زمان طولانی به وردپرس اضافه شده است. اگر تولید کننده محتوا هستید، این یک دستاورد عالی و آرامش بخش است. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت گذاری، محدودیت ها، و تغییر اعتبار تصویر، صفحه قیمت گذاری ایماجین را ببینید.


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!