افزونه های مفید سافاری: توییتر و ناگ


در سال 2019، شروع کردم به نوشتن کمی در مورد چیزهای مختلفی که برای خصوصی‌تر کردن تجربه آنلاین خود استفاده می‌کردم (زیرا من، مانند بسیاری از شما، فکر می‌کنم حریم خصوصی مهم است 🙂).

اگرچه از آن زمان تاکنون چیز زیادی در مورد آن ننوشته ام، اما دارند چند برنامه کاربردی پیدا کردم که برای کمک به تجربه مرور خود از آنها استفاده می کنم. اگرچه آنها لزوماً با چیزهایی که ممکن است در مقالات من در مورد حریم خصوصی بیابید مطابقت ندارند، اما همچنان در مورد چیزهایی که به سادگی آزاردهنده هستند کمک می کنند.

در اینجا چند افزونه Safari وجود دارد که نصب آنها در iOS هنگام مرور وب مفید بوده است.

برنامه های افزودنی سافاری: توییتر و ناگ

🐦 توییک هایی برای توییتر

Tweaks for Twitter یک افزونه سافاری است (خوب، از نظر فنی در مرورگرهای دیگر نیز اجرا می‌شود!) که بسیاری از مواردی را که توییتر را آزاردهنده می‌کنند، خاموش می‌کند (نه، من در مورد هر کسی که دنبال می‌کنید صحبت نمی‌کنم که همیشه در مورد آن توییت می‌کند. چیزهایی که از آنها متنفر هستید – این به شما بستگی دارد که دنبال نکنید).

Tweaks for Twitter یک افزونه مرورگر وب است که رابط کاربری را بهبود می بخشد twitter.com از بسیاری جهات

ترفندهایی برای توییتر

به عنوان مثال، با این کار توییت‌های تبلیغاتی، کارت‌های شناور، «See Tweets More from» و سپس آن درج کوچکی که توییتر نشان می‌دهد که «آن‌ها توسط دیگران دنبال می‌شوند» را حذف می‌کند.

این توئیتر را مانند زمانی که روزگاری بود به اصول اولیه نزدیک می کند.

🛑 تبعید

به طور خلاصه، Banish یک برنامه افزودنی سافاری است که پاپ‌آپ‌های مزاحم را که در سایت‌هایی مانند نمایش داده می‌شوند پنهان یا حذف می‌کند. Reddit که می گویند «این را باز کن [our dedicated app] برای بیشتر!”

یک برنامه افزودنی سافاری بسیار کارآمد که پنجره‌های بازشوی مزاحم «باز کردن در برنامه» و دیگر الگوهای تاریک روی وب را مسدود می‌کند.

تبعید کنید

نه ممنون، لطفا ترجیح می‌دهم فقط در مرورگر بمانم و چیز دیگری را دانلود نکنم، مخصوصاً اگر یک بسته‌بندی وب باشد. (و اگر قرار باشد Reddit باشد، آپولو به هر حال پشت شماست.)

توجه داشته باشید که اینها روی iOS و macOS کار می کنند، اما من زمان زیادی را در مرورگرهای دیگر روی دسکتاپ خود برای کارهای توسعه می گذرانم. اما برای مرور در هر دستگاهی، اینها عالی عمل می کنند.

بیشتر در راه است

وقتی به طور منظم می نوشتم، از اشتراک گذاری برخی از چیزهایی که استفاده می کردم لذت می بردم، حتی اگر صراحتاً در مورد توسعه نبود. فکر می‌کنم نه تنها به آشکار شدن چیزهایی که از طریق دیگران یافتم کمک کرد، بلکه به دیگران کمک کرد تا چیزهایی را که من مفید می‌دانم ادامه دهند.

شاید این کار بیشتر همین کار را انجام دهد.
– تهیه و ترجمه توسط wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!