برای WordCamp US 2022 آماده شوید


پس از وقفه ای نزدیک به سه ساله، WordCamp US به عنوان یک رویداد حضوری این آخر هفته بازخواهد گشت!

از روز جمعه، ۹ سپتامبر، صدها وردپرس‌ساز برای سه روز آموزش، کارگاه‌های عملی و فرصت‌های شبکه‌سازی به سن دیگو خواهند آمد و هر گوشه از اکوسیستم وردپرس را لمس خواهند کرد.

برنامه‌نویسی امسال از مدل قبلی WordCamps پیروی می‌کند: جمعه و شنبه مملو از گفتگوها، کارگاه‌ها و تورهای رعد و برق است و به دنبال آن روز مشارکت‌کننده در یکشنبه است.

چه علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد وردپرس به طور کلی باشید، چه در مورد روندهای خاص و پیشرفت های جدید، آنچه را که به دنبال آن هستید در WCUS 2022 خواهید یافت!

اگر نمی توانید حضوری شرکت کنید، نگران نباشید! تمام جلسات استاندارد WCUS در طول رویداد امسال به صورت زنده پخش خواهند شد.

بیا سلام کن

آیا می خواهید در مورد همه چیز مربوط به وردپرس صحبت کنید؟ حتماً به غرفه 12 در نمایشگاه بروید تا با کارکنان و شرکای WP Engine در مورد همه چیزهای هیجان انگیزی که روی آنها تمرکز می کنیم صحبت کنید.

ما در سایت خواهیم بود تا به سوالات شما پاسخ دهیم و در مورد همه چیز از وردپرس بدون هد گرفته تا ویرایش کامل سایت و موارد دیگر گپ بزنیم. ما از دیدن دوستان قدیمی و ایجاد ارتباطات جدید هیجان زده هستیم!

در غرفه 12 در WCUS 2022 توقف کنید تا یک تی شرت WP Engine WordCamp San Diego دریافت کنید.

ما همچنین آخرین نسخه از پیراهن های افسانه ای WCUS را تقدیم خواهیم کرد. مطمئن شوید که تا زمانی که منابع تمام شده است، یکی را تهیه کنید!

به علاوه، ما به مشتریان جدید WP Engine یک کد کوپن با 20 درصد تخفیف در ماه اول (یا چهار ماه رایگان با طرح سالانه) ارائه خواهیم کرد و دو بازدیدکننده خوش شانس غرفه یک بلندگوی Soundlink Micro Bluetooth Bose برنده خواهند شد!

در نهایت، اگر شما علاقه مند به حضور در یک ویدیو هستید، تیم Torque از WP Engine در تمام آخر هفته برای انجام مصاحبه و توئیت زنده رویداد روی زمین خواهند بود.

گفتگوی باورنکردنی با کارشناسان

امسال، برگزارکنندگان WCUS با سازماندهی بیش از 40 سخنرانی و کارگاه آموزشی با کارشناسان از سراسر جهان، کار استادانه ای را انجام دادند. در حالی که هیچ موضوع خاصی برای مسیرهای برنامه‌نویسی امسال وجود ندارد، وردپرس‌سازان با هر سطح مهارتی چیزی را پیدا می‌کنند که می‌توانند از آن برای ارتقای بازی خود استفاده کنند.

نیک دیگو
نیک دیگو، وکیل توسعه دهنده WP Engine

در حالی که نمی خواهید حتی یک جلسه را از دست بدهید، مطمئن شوید که اجازه دهید یک بلوک سفارشی را در 15 دقیقه بسازیم – یک سخنرانی برق آسا به رهبری نیک دیگو، مدافع توسعه دهنده WP Engine، نیک دیگو، در بعدازظهر جمعه.

حتی پس از گذشت این همه زمان، ویرایش بلوک هنوز برای بسیاری ترسناک است و نیک ماموریت خود را برای آسان کردن توسعه بلوک قرار داده است. همانطور که از عنوان جلسه خود پیداست، نیک صحبت های دلپذیر خود را بر روی طراحی بلوک، از ابتدا تا انتها، در 15 دقیقه متمرکز می کند.

اگر می‌خواهید بلوک‌های خود را بسازید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، این یک جلسه ضروری است.

نکات و ترفندهایی برای شرکت کنندگان

از آنجایی که این اولین WCUS ما در نزدیک به سه سال گذشته است، همچنین تعدادی نکته و ترفند وجود دارد که می‌خواهیم قبل از رویداد ارائه دهیم.

اطمینان حاصل کنید که هر چیزی را که نیاز دارید به محل بیاورید. این شامل کفش های راحت، یک بطری آب، هر شارژر و همه چیز است.

نکته مهم دیگری که در WCUS امسال باید به خاطر بسپارید، شواهدی از واکسیناسیون کووید-19 یا شواهدی از منفی بودن آزمایش است که بیش از 24 ساعت قبل از رویداد طول نکشید. در اینجا می توانید درباره سیاست WCUS Covid-19 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برگزارکنندگان تمام تلاش خود را انجام داده اند تا اطمینان حاصل شود که همه شاد و سالم WordCamp را ترک می کنند. برای اطمینان از ثبت پرونده خود، حتماً قبل از حضور در رویداد یا ورود به محل، در سامانه سلامت دیجیتال Vow ثبت نام کنید.

اگر وقت دارید، مطمئن شوید و یکشنبه به روز سهامدار توقف کنید. مشارکت در وردپرس در چند سال گذشته کاهش یافته است، و این یک فرصت عالی برای نشستن با دوستان و ارائه مجدد به وردپرس است. حتی اگر تجربه برنامه نویسی ندارید، این روز عالی برای نشستن و یادگیری با دوستان است.

در نهایت، در حالی که WCUS همه چیز در مورد یادگیری و رشد است، این بدان معنا نیست که جایی برای کمی سرگرمی وجود ندارد! حتماً در روز شنبه، 10 سپتامبر، به مراسم رسمی WCUS After Party در پارک ریورفرانت بروید!

خط افق سن دیگو با قایق بادبانی در جلو

خیلی وقت است که من شخصاً به وردکمپ ایالات متحده آمده ام و ما بسیار هیجان زده هستیم که بالاخره دوباره با هم هستیم. وقتی در سال 2019 مرکز کنوانسیون سنت لوئیس را ترک کردیم، نمی‌دانستیم که نزدیک به سه سال طول می‌کشد تا دوباره دور هم جمع شویم.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا کمی اشعه را جذب کنیم، دوستان قدیمی و جدید را به طور یکسان ببینیم، و در مورد همه چیز وردپرس صحبت کنیم!

درباره WP Engine بیشتر بدانید اینجا، شامل مشارکت های مداوم به قلب وردپرس و جامعه وردپرس.


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!