ابزارهای طراحی بیشتر، منوهای بهبودیافته، تغییر آسان تر بلوک – اخبار wordpress-templates.ir


جدید در ویرایشگر: ابزارهای طراحی بیشتر، منوهای بهبود یافته، تعویض آسان تر بلوک ها

ابزار طراحی بیشتر برای ده ها بلوک. کنترل بیشتر روی منوها با منوی منوی بهبودیافته ما. تبدیل آسان تر بلوک ها

از زمانی که ویرایشگر بلاک در سال 2018 معرفی شد، ما آن را برای انجام کارهای بیشتر تحت فشار قرار داده‌ایم – و آخرین مجموعه پیشرفت‌ها به شما کمک می‌کند بدون توجه به آنچه که پست می‌کنید، پست‌ها و صفحاتی را با اطمینان در سایت خود بسازید:

  • ابزار طراحی بیشتر برای ده ها بلوک
  • کنترل بیشتر روی منوها با منوی منوی بهبودیافته ما
  • تبدیل بلوک آسانتر

بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک از آنها بیندازیم.

ابزار طراحی بیشتر برای ده ها بلوک

ما انواع ابزارهای طراحی را به آن اضافه کرده ایم ده ها از بلوک ها بسته به بلوک، اکنون گزینه های Print، Color، Border، Spacing و Layout را خواهید دید.

برای بازی با این ابزارهای طراحی جدید، بلوکی را که می خواهید با آن کار کنید انتخاب کنید و از نوار کناری سمت راست برای دسترسی به این بخش ها استفاده کنید.

برخی از کنترل‌ها را فوراً مشاهده خواهید کرد، اما تنها با دو ضربه می‌توانید عمیق‌تر شوید. برای یافتن گزینه‌های بیشتر، سه نقطه در سمت راست بالای هر بخش را انتخاب کنید، یا دکمه قرمز زنجیره‌ای را بزنید تا کنترل مرز و/یا لایه‌بندی برای هر طرف یا گوشه به‌صورت جداگانه امکان‌پذیر باشد.

بدون شک یکی از بهترین هاست بشاش افزونه ها گزینه های حاشیه بیشتری در بلوک های تصویر دارند:

کنترل بیشتر روی منوها

مسدود کردن منوی پیشرفته به این معنی است که مدیریت منوها نسبت به نوار ابزار آسان‌تر است. هر مورد و سلسله مراتب در لیست شما اکنون می تواند به عنوان بلوک خاص خود در نظر گرفته شود. مرتب‌سازی مجدد، گروه‌بندی و تودرتو کردن اقلام هرگز آسان‌تر نبوده است:

ساده ترین تعویض بلوک

منوی تبدیل بلوک، بسته به محتوای شما، یک میانبر سریع برای جابه‌جایی به بلوک دیگری ارائه می‌کند. با افزایش تعداد بلوک ها و استفاده بیشتر و بیشتر از این منو، با تغییر سازماندهی آنچه در بالا نمایش داده می شود، بیشتر و بیشتر مفید شد. برای بلوک‌هایی که از تبدیل‌های پاراگراف، عنوان، فهرست و نقل قول پشتیبانی می‌کنند – که تا حد زیادی، متداول‌ترین تغییرات مورد استفاده هستند – اکنون بر آن بلوک‌ها تاکید کرده‌ایم:

با ویرایشگر بلوک به ساختن ادامه دهید. ما به بهبود آن ادامه خواهیم داد.

ویرایشگر بلوک در نتیجه همیشه در حال رشد و بهبود است برای شما بازخورد، بنابراین از شما متشکرم – ما نمی توانیم صبر کنیم تا به شما نشان دهیم که در آینده چه چیزی می سازیم. در عین حال، با به‌روزرسانی‌های بیشتر، پشت صحنه به سختی کار می‌کنیم! آیا ایده ای در مورد چگونگی بهبود ویرایشگر دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.


به 94,259,118 فالوور دیگر بپیوندید


– ارائه و ترجمه توسط تیم wordpress-templates.ir

سفارش طراحی سایت به وی تی!